V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Recenzie používateľa 005 k tomuto seriálu (6)

Tok lidí (2019) (S01E01)

Solidní začátek zombie apokalypsy pro ty co to mají rádi. Pokud to udrží bude to další nadějná série o zombie. ()

Jízda (2019) (S01E02)

Začínají se objevovat větší nelogičnosti v jednání hlavních představitelů. Přesto ale stále chci vědět co bude dál. ()

Letní škola (2019) (S01E03)

Jsme na počátku apokalypsy a dějí se tu věci jak o několik let později a to jen proto aby byl zajímavý děj (všichni utíkají před nakaženými a parta dětí si ve škole chytá lidi a pak je zabíjí) Seriál se zdá dobře natočený. Udržuje si i svoje napětí. Scénář je ale úplně ujetej. ()

Sami (2019) (S01E04)

Díl s dvěma herci. celou dobu se honit po prázdném městě je opravdu nuda.K tomu musíte úplně vypnout, protože jinak zjistíte jak nelogicky a až groteskně se postavy a zombie chovají. Začíná být i cítit že jde o velice levný seriál ()

Motorest (2019) (S01E05)

Prvotní nadšení a kouzlo seriálu je již pryč. Teprve pět lidí najednou dokáže udolat jednoho zombie. ()

Stadion (2019) (S01E08)

Za každou cenu doběhnout do konce. Teď na konci již jen totálně ulítlá a nelogické věc ()