V krušných počátcích zombie apokalypsy se skupina zcela neznámých lidí musí semknout a najít v sobě sílu, aby dokázali přežít a dostat se zpátky ke svým blízkým. (Netflix)

Recenzie používateľa Najt k tomuto seriálu (11)

Série 1 (2019) (S01)

První série není vůbec špatná. Skvělá akce, práce s kamerou a zombíci od makeupu po pohyb, dobré postavy, atmosféra, prostředí. Parádní zombie postapo. Příběhově to je jednoduché a prosté. Škoda krátkého a urychleného finále. ()

Tok lidí (2019) (S01E01)

Úvod slušný. Seznámení s postavami a solidní panika. Zombie taky povedené, ale co opravdu musím ocenit je super práce s kamerou, která dodává atmosféře potřebné grády. ()

Jízda (2019) (S01E02)

Epizoda se jmenuje jízda a tohle byla jízda doslova. Drsné, tvrdé, krvavé ()

Letní škola (2019) (S01E03)

Vynikající díl s naprosto boží atmosférou a prostředím. Nevím proč, ale škola se k začínající postapo prostě hodí. Hvězdu musím ubrat za ty parchanty, protože v situaci, kdy svět jde do prdele a venku běhají hladoví monstra, tak uvnitř školy je skupinka děti, kteří si hrajou vražedné jakési hunger games ? Kdyby tam místo dětí dali pár zombíků, byl by to jednoznačný plný počet. ()

Sami (2019) (S01E04)

Prakticky one man show a ta honička byla skvělá, celý díl se utíkalo a napětí by se dalo krájet. Jen to štěstí moc nepřálo. ()

Motorest (2019) (S01E05)

Parádní souhra atmosféry a napětí v restaurantu. Téměř zatím nejlepší díl prvni řady. ()

Loupež (2019) (S01E06)

Zatím nejslabší díl ()

Tunel (2019) (S01E07)

22 minut :D i když dobrejch 22 min ()

Stadion (2019) (S01E08)

Jako akce dobrá, ale zastřelená asi nejlepší postava seriálu, to je v celku blbé. A 17 minut je fakt bída. I když je celou dobu akce, taková stopáž je prostě o ničem. ()

Zima (2021) (S02E01)

Moje hodnocení hodilo tuto epizodu do červených barev :D je to sice mišmaš a člověk se v postavách ztrácí, ale atmosférou a technickou stránkou to je super zombie pokoukani. Zima je se k této tématice hodí jak prdel na hrnec. ()

Předehra (2021) (S02E02)

Tentokrát se červená barva nekoná, ale tahle epizoda byla možná ještě o chlup lepší než předchozí. Vysvětlila nám totiž souvislosti z předchozí epizody. Po 2 epizodách má člověk víceméně jasno. Teď doufám, že dej bude pokračovat dál. ()