Drzá Jordan

• Česko Drzá Jordan (viac)
USA, (2001–2007), 83 h 14 min (Minutáž: 39–46 min)

Tvorcovia:

Tim Kring

Jill Hennessy, Miguel Ferrer, Ken Howard, Ravi Kapoor, Lorraine Toussaint, Gary Graham, Charles Mesure, Shailene Woodley, Ed Quinn, Colin Ferguson (viac)

Doktorka Jordan se vrací do Bostonu na své původní místo soudní lékařky. Kdysi musela tuto práci opustit kvůli tomu, že při pracovní diskusi napadla svého kolegu. Doktor Garrett Macy přijal Jordan zpět, protože si je dobře vědom jejích profesionálních schopností. Jordan to však svému nadřízenému nijak neusnadňuje. Je totiž výbušná a ráda si dělá věci po svém. Ačkoli má Jordan pracovat jako soudní lékařka a její práce má začít a skončit ohledáváním zemřelých, neubrání se doktorka nutkání pátrat po pachatelích trestných činů.Seriál v hlavní roli s Jill Hennnessy napsal americký scénarista Tim Kring. (anu)

Radim

Dá se říct, že to je jediný seriál, který sleduji dlouhodobě a pravidelně. Moc sympatické obsazení, originální zápletky, slušný dabing. ()

jasiska

Takýchto seriálov je už asi 50 a tento nie je ničím výnimočný. Nehovorím, že sa nedá pozerať, ale niekedy sa v priebehu epizódy normálne nudím. ()

Blazin

Opět další seriál snažící se být jiný, jiný určitě je, ale v tomto případě ne v dobrém slova smyslu, čím víc na to koukám, tím musím dávat horší hodnocení, jestli ještě uvidím pár dílů tak rozsekám hlavně televizi, tak proč na to já debil čumím :-). ()

tragicus odpad!

Pokud je drzost zastavani rigidnich stredovekych moralnich principu, pak ano, Jordan je nehorazne drza. Drzost je take absence alespon trochu zajimavych scenaru, jiz se tvurci snazi zastrit "originalnim" (dil v duchu sedesatych let, kde hraji stejni herci takrka stejne role... Hmm, kde jsem to jen videl... Ah, ano, ve Smallville... - A bylo-li to ve Smallville, muselo to byt jiz vsude...) ztvarnenim jednotlivych dilu, ve vysledku vsak vznika jen zoufaly paskvil. O prekvapivosti se neda mluvit. Postavy jsou banda kretenu, kde se da fandit snad jen zlocincum. Hvezdicku za pouzite telo pro ztvarneni hlavni hrdinky, ale hvezdu dolu za neschopnost jej vyuzit. ()

Heroine

Neviděla jsem moc epizod, ale nijak mne to nenadchlo. Není to ani pořádně vážné, ani vtipné, ani nic. Docela dobrá parta koronerů, ale to už jsem viděla, v různých obměnách, v tolika seriálech... ()

dalziel

poobedia po príchode s práce v prvej dekáde nového milénia patrili Drzej Jordan.JIl je skrátka božia.Okrem zjavnej krásy a inteligencie, totiž disponuje zmyslom pre sarkazmus,vtip a iróniu čo sa až tak často nevidí v tak prirodzenej forme. ()

HHOKY

Přiznávám se,že mě nejdřív téma patologie trochu zaskočilo.Ale seriál se mi velmi líbí,jelikož v něm i přes to prostředí,nechybí humor.Navíc celý seriál je obohacen dobrými zápletkami i hereckými výkony .Jsem ráda,že ani dabing ho nezkazil. ()

esnou

Velmi dobrý krimi seriál, asi tak minimálně o třídu lepší než všechny ty CSI - možná ne tak efektní, ale určitě záživnější. Natáčení zatím stále pokračuje (v USA běží už 6. řada), takže uvidíme, tak se to vyvine, ale zatím nikdy nezklamal - dobrá oddychovka. ()

libka.s

Velice slušný seriál s celkem sympatickými hrdiny. Pro mě něco mezi 4-5, ale přikláním se spíše k těm 4 hvězdičkám. 85% ()