Love, Death & Robots

USA, (2019–2022), 7 h 45 min (Minutáž: 6–21 min)

Tvorcovia:

Tim Miller, Jennifer Yuh

Kamera:

Ken Seng

Stefan Kapičič, Elaine Tan, Time Winters, Omid Abtahi, Christine Adams, Hakeem Kae-Kazim, Josh Brener, Gary Anthony Williams, Chris Parnell, Emily O'Brien (viac)

panki9922

S1 Najlepšie epizódy - Secret War, Zima Blue, Za súhvezdím orla. Takmer každá epizóda bola veľmi originálna. Veľmi vydarený projekt od Netflixu. Animácie na top úrovni. Teším sa na ďalšie epizódy. ()

v.indruchova

Dle mýho názoru každý díl kolísá ve kvalitě. Každýmu sedne něco jinýho. Protože žánry a nápady se tu mění jako ponožky :) za mě příjemná změna na koukání. Chtěla bych vidět pokaračování alternativní reality u dalších osobností historie. Třeba i toho Lincolna. Zatím pro mne je Nej ZIMA BLUE. volume 1 ()

KoudyTheAlko

Jako herní engine by to bylo dobrý - Já furt před sebou viděl jenom cut scény z her. Unreal engine 5, Bordelands 3 endige, pak nějaký to anime nevím vodkuď (já anime nene). Motion capture a celkovou animaci cením. Ono by to asi nebylo špatný jako film, klidně i jako krátkej film, ale má to pro mě 2 hlavní problémy. 1- Nemůžu si nějak pomoct, ale nedokážu se vcítit do postav když vypadají jako npc ze hry (i přes to, že velmi pěkně udělaný npc). 2 - krom pár výjimek nebyly díly ničím originální ani zajímavé. Kdyby to aspoň jasně dalo najevo, že je to série cílená na děti a dorost. Skrz ty debilní sprostý vtípečky a divný soft core porno sem pochopil, že ani tahle možnost to není. ()

PanPyzamo

Love, Death & Robots je celkem záhadný seriál. Ono totiž jak je zvykem u ostatních seriálů, tak zde epizody na sebe nenavazují. Ano, je to opravdu tak. V tomhle je Love, Death & Robots originální nebo aspoň pro mě, protože takový seriál jsem ještě nezažil. Má to své kouzlo a funguje to bezvadně. Nějaká epizoda se vám líbila, tak bezva. Nějaká zas ne? Nevadí. Hned další bude o něčem jiném. Mně se líbily až na pár snad všechny a každá měla své kouzlo. Nakousnout děj je zbytečné, protože to bych musel nakousnout každou epizodu. Kromě příběhu též chválím vizuální zpracování, které je nádherné. Za mě skvělý seriál, který dle mého názoru stojí za zkoušku. Těch 18 epizod máte za sebou hned. Já to třeba projel za den, ale to už je na vás. Třeba vás hned první epizoda odradí, ale třeba se vám i zalíbí a vy budete chtít vidět další a ta další se vám už třeba líbit nebude nebo naopak přežijete první a ta další se vám líbit bude. Doporučení je zde těžké, protože každá epizoda, jak už jsem zmínil je o něčem jiném. Jestli tento seroš tedy doporučit nebo ne zůstává záhadou. Zkuste jednu epizodu a posuďte sami. 8/10 ()

kockodan

Trošku nerdovské! Ale některé díly mají určitě své kouzlo. Nerdi a half-incels mají extrémní zálibu v násilí a erotice, a nejlépe kombinaci obojího, a tudíž se L, D & R jen hemží nahotinkami, násilím a brutálním masakrováním všeho druhu s patřičnými chvístanci krve a rozdrcenými lebkami. To jen dokazuje že sexualita tvůrců je ještě velice nevyvinutá a jejich vnitřní mentální boje šikanovaných, frustrovaných a nepochopených weirdos se manifestují v přehlídkách bezbřehého a často i hloupého a bezcílného násilí a hororových vizí. Za chvíli to omrzí, i když to jsou takové v průměru 15 minutové jednohubky. Vše to působí dojmem fantazií 16 letých nerdů, nebo dospělých co se na tomto věku mentálně zasekli. Ne že by se mezi těmito blbinkami pro teenagery nenašla občas i nějaká perla a to jak scénaristicky tak vizuálně, ale je jich po málu. 40% ()

Maeven

Bylo pár epizod, které jsou přinejlepším průměrné, ale drtivá většina byla úžasná. Animace krásná! Doufám, že v budoucnu uvidím víc! ()

Scaevola

Velice různorodá série sází na - alespoň v mých očích - neotřelé způsoby animace a drsné, až prvoplánově krvavé příběhy, v nichž se může plně rozvinout potenciál zcela generovaných prostředí i postav. Minimální stopáž nutí soustředit se pouze na to nejdůležitější z vyprávění, a koncentrovanost zážitku je tak místy až dechberoucí. Vzhledem k mým zkušenostem s animovanými snímky mi samozřejmě nejvíce učarovaly fotorealistické epizody (Secret War, The Drowned Giant, Sonnie's Edge), ale většina příběhů má myšlenku i nápad a vyloženě slabý díl jsem nenašel. ()

Proso

Animačně většinou fantastické, především sci-fi světy jsou krásně vymyšlené a vykreslené, příběhově však seriál často pokulhává. Většina epizod se bere strašně vážně, přitom seriálu nejvíc svědčí, když se soustředí víc na vtipnější příběhy. Na některé vážnější epizody bych se rád podíval, kdyby to byly plnohodnotné seriály, ale jako kraťasy moc nefungují (Shape-Shifters, Sonnie's Edge). Nejoblíbenější kousky: Three Robots, Zima Blue, Ice Age, The Secret War. Hlavně poslední jmenovaný se opravdu povedl, co bych dal za celou sérii. Update po 2. sérii: Druhá série trochu slabší, tvůrci se ještě více vzdalují komediálnímu zpracování a je to na škodu, protože jediný vázný kraťas, který z této sezóny stojí opravdu za to, je Pop Squad. Update po 3. sérii: Konečně si tvůrci nešlapou na paty. Bezpochyb nejlepší série plná fantastických příběhů ať akčních, epických či komediálních. ()

Tomko87

Prvá séria bola vynikajúca. Každá poviedka mala dačo do seba. Na Gretu nezabudnem do konca života. Preto bola u mna druhá séria obrobským ktokom späť. Chýbali epizody, napady. ... No tretia séria sa vratila ku koreňom prvej. Čiže tu mame fantasy, čistokrvný horor, absursnú komediu a samozrejme, scifi . Tu je moj favorit Jibaro. ()

ReactLotus

Veľmi zaujímavé spracovanie. Seriál robí všetko dobre na to, aby zaujal a ukazuje, že seriál ako zbierka samostatných epizód rozdielnych v takmer vo všetkom dokáže ponúknuť kvalitný zážitok. Rozmanitá grafika, animácie, hudobné pozadie a dabéri sú proste dokonalé Jediné, s čím mám trochu problém je možno prekvapivo práve grafika u niektorých epizódach a fakt, že ani jedná epizóda nemá pokračovanie, ktoré som si u niektorých vážne želal. Aj napriek tomu, že sú epizódy krátke, dokážu zaujať a dokonca aj trochu vytvoriť nejaké to puto k postavám. 8,5/10 PS. Fakt, že je to kreslený seriál dovoľuje tvorcom ukázať divákovi aj to, čo normálne u hraných filmov neuvidí. ()

UncleMorty

V první řadě je třeba říct hlavní - nenechte se zmást hodnocením. Serie Love, Death & Robots se totiž nedá hodnotit jako celek, protože každý díl je svým způsobem unikátní povídkou ve vlastním stylistickém provedení. Toto má za následek rozporuplné názory mnoha lidi, kteří semnou budou souhlasit v tom, že je třeba opravdu nutno hodnotit každý díl zvlášť. Co má ovšem většina dílů společné je CGI v různých verzích. V dílech jako je třeba Secret War a Shape-Shifters máte pocit, že se spíše jedná o trailer na nějakou šílenou pc hru. Naopak v díle Beyond the Aquila Rift máte zase pocit, že se právě díváte na kapitolu z celkem kvalitního CGI filmu a pak narazíte na díl Lucky 13, kdy si říkáte jestli je tohle fakt CGI nebo už se jedná o hraný film. Plejáda dílů tedy lítá nahoru a dolů spíše na názoru diváka, než na kvalitě celku, protože každý si v tom najde to co se mu líbí a to co vyloženě nesnáší. ()

yawa

Trochu tazko sa hodnoti ako celok, kedze kazda cast je uplne ina a lisi sa nielen animaciou, ale aj kvalitou. Vsetka cest Netflixu, ze takto odvazne dal sancu predviest sa roznym animatorom a dostat ich do povedomia sirsieho publika. Ja som si vsetky diely uzila, niektore viac, niektore menej. Dostojny nastupca Animatrixu - smrncnuty s Black Mirror. A aj troskou Ricka a Mortyho. Najviac ma pobavila cast Three Robots. ()

PlaCzech

Skvělý seriál, doufám že Netflix vydá i další sérii! Každý díl má svoji vlastní myšlenku, která by občas chtěla možná víc než patnáct minut. Tolik má totiž v průměru jeden příběh z téhle antologie. Většina částí má navíc svůj vlastní grafický styl. Některé vypadají jsou naanimované krásně jako staré 2D disneyovky, ale většina se honosí přepychovou 3D grafikou. Každopádně bych tohle doporučil každému, kdo viděl Black Mirror a chce víc, ze spousty epizod si odnesete takový ten WTF pocit jako právě u Black Mirroru. Jen tak dál Netflixe, něco tak originálního jsem od tebe nečekal! Škoda jen že příběhy některých částí nejsou na stejné úrovni. Nejvíc mě však udivil (bohužel negativně) díl Ice Age, který je jako jediný hraný a obsahuje známé herecké tváře, přitom však jde o nejslabší díl série. Přitom zde jsou takové klenoty jako Good Hunting, ze kterého by klidně Netflix klidně mohl udělat celovečerní film. ()

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

29.12.2019

Fincher oznámil nový film

Fincher oznámil nový film

11.07.2019

Režisér David Fincher (The Social Network, Zodiac) natočil svůj poslední film v roce 2014. Nějakou dobu koketoval s myšlenkou režie sequelu Světové války Z, jenže z toho pak sešlo, a tak jedinou věcí… (viac)