Mladý pár se přestěhuje do nového bytu a na dně svého zaprášeného mrazáku objeví ztracenou civilizaci. (Netflix)

KillHurt

Obdobná myšlenka se mi líbila v Simpsonech, South Parku, Futuramě i v Evoluci. A mám pocit, že jsem něco podobného četl i od Philipa K. Dicka (mám pocit, že se ta povídka jmenovala Autor, ale je to už dávno). Takže neřeším. kdo koho vykradl. Mám ten nápad rád a ještě raději bych ho viděl v nějakém promakanějším formátu. ()

Frajer42

Docela zajímavý a místy i lehce vtipný nápad o sledování zrychlené evoluce v lednici.  Škoda jen šílené předvídatelnosti, kdy velmi brzy pochopíte, kam bude směřovat pointa a nic vás zde nepřekvapí. Každopádně, velmi originální epizoda ve zdejší konkurenci. A animace tady zrovna moc nebylo. [68 %] ()

Axis

Futurama s národem na Benderově zadku dokázala podobný koncept vytěžit mnohem lépe...vtipný je že ten samý koncept už byl kdysi vytěžen i v Simpsonech. ()

honajz2

Eh... má cenu to vůbec psát, když to tu píše většina uživatelů? Ale tak budiž - tohle už bylo v Simpsnech, ve Futuramě, v South Parku a určitě to má i nějakého prapůvodce, který je buď z Twilight Zone, nebo z nějaké padesátkové americké sci-fi. Nicméně uznávám, že mě to aspoň nenudilo, rychle to uteklo a i vtipné to místy bylo, jen ta závěrečná pointa byla slabá a celkem o ničem. 3* ()

Martrix

Nijak originální námět osvěžovalo jen moc pěkné zpracování. S trochu snahy tam mohl být nějaký lehký přesah. Takto je to jen primitivní...v mražáku se nám vyvíjí civilizace. Futurama (dokonce i ta epizoda, kdy si po požití starého sendviče vytvořili červi civilizaci ve Fryovi) zpracovala podobný námět mnohem lépe. ()

kenkaku

Jakmile jsem viděl herce, pochopil ksem, že to je v háji (a bylo). Poprvé co zvažuju dát odpad. Kvůli tomuhle (vykrádání x předchozích počinů od MIB po Futuramu) se na seriál nedívám. ()