Epizódy(23)
-
Pilot (S01E01)
-
Vec výberu (S01E02)
-
Bábätko (S01E03)
-
Riskantný článok (S01E04)
-
Starostov pes (S01E05)
-
Basketbal (S01E06)
-
Po polnoci (S01E07)
-
Zbraň (S01E08)
-
Garyho dievča (S01E09)
-
Nesprávny muž (S01E10)
-
Vianoce (S01E11)
-
Omrzliny (S01E12)
-
Gangstrova milenka (S01E13)
-
Stena: 1. časť (S01E14)
-
Stena: 2. časť (S01E15)
-
Šerif (S01E16)
-
Porota (S01E17)
-
Veštkyňa (S01E18)
-
Kocúr (S01E19)
-
Fantóm opery (S01E20)
-
Viera (S01E21)
-
Otec (S01E22)
-
Láska je slepá (S01E23)
Hrajú
Alex Skuby
USA
Najlepšie seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Fosterovi (2013) (seriál)
Santa Clarita Diet (2017) (seriál)
Cynthia Nixon
USA
Jane Krakowski
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
BoJack Horseman (2014) (seriál)
Robot Chicken (2005) (seriál)
Joe Grifasi
USA
Najlepšie seriály:
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Dobrý boj (2017) (seriál)
New Amsterdam (2018) (seriál)
Leslie Hope
Kanada
Najlepšie seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Vtierka Castle (2009) (seriál)
John M. Watson Sr.
USA
Najlepšie seriály:
Zajtrajšie noviny (1996) (seriál)
Doreen Calderon
Najlepšie seriály:
Teória veľkého tresku (2007) (seriál)
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Max Wright
USA
Najlepšie seriály:
Priatelia (1994) (seriál)
Zo Zeme na Mesiac (1998) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Scott Adsit
USA
Najlepšie seriály:
Priatelia (1994) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Tenacious D (1999) (seriál)
Fyvush Finkel
USA
Najlepšie seriály:
Simpsonovci (1989) (seriál)
Veselé obludy (1994) (seriál)
Lumpíci (1991) (seriál)
James Tolkan
USA
Najlepšie seriály:
Báječná léta (1988) (seriál)
Nero Wolfe (2000) (seriál)
Podvodníci (2008) (seriál)
Michael Warren
USA
Najlepšie seriály:
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Prváci (1993) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Holly Fulger
USA
Najlepšie seriály:
Norm MacDonald (1999) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)
Peri Gilpin
USA
Najlepšie seriály:
Mystérium sexu (2013) (seriál)
Moderná rodina (2009) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Keith Szarabajka
USA
Najlepšie seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Cesta na západ (2005) (seriál)
John F. O'Donohue
Najlepšie seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Krok za krokom (1991) (seriál)
Tretia hliadka (1999) (seriál)
Robert Kurcz
Najlepšie seriály:
Nedotknutelní (1993) (seriál)
Dáma v modrém (1985) (seriál)
Zajtrajšie noviny (1996) (seriál)
Virginya Keehne
USA
Najlepšie seriály:
E/R (1984) (seriál)
Příběhy z temnot (1983) (seriál)
Cesta do nebe (1984) (seriál)
Ashley Crow
USA
Najlepšie seriály:
Cracker (1993) (seriál)
Hrozba z temnoty (2005) (seriál)
Klinika Grace (2005) (seriál)
Tom O'Brien
USA
Najlepšie seriály:
Hrozba z temnoty (2005) (seriál)
Akty X (1993) (seriál)
Mesačný svit (1985) (seriál)