Santa Clarita Diet

• USA Santa Clarita Diet
USA, (2017–2019), 14 h 37 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvorcovia:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones (viac)

Bývali to obyčejní manželé, realiťáci, dokud se ona nezměnila a nezavedla je na cestu zkázy a smrti. V dobrém slova smyslu. (Netflix)

Raziel_cz

Nekorektní sitcom, který stojí především na chemii Timothyho Olyphanta a Drew Barrymore. A vychází mu to. Především ten Olyphant hraje pro něj dost netypickou roli vystresovaného chlapíka, kterému se sesype svět a nemá moc daleko do blázince, a je v ní ohromně zábavný. Je to absurdní a občas krvavé a má to skvělé tempo a gagy. Jenom ten závěrečný cliffhanger mě dost nasral. Ale zase dobře připravená půda pro druhou sérii. ()

husokachna

Půlka druhé série. Vždycky když mě to začne štvát, tak to rychle něčím napraví...Průměrná zábava s mým oblíbeným Olyphantem, která není pro slabé žaludky. Tři neurážející červené balonky. EDIT: Druhá série za mnou, baví mě to pořád víc. Slovní přestřelky strašně šustí papírem, ale v tomhle případě mi to vůbec nevadí, protože to hlavní dvojici (hlavně teda Timothymu) strašně sluší a sedí. Dal bych opatrný čyři, ale počkám, co si na mě nachystá trojka. DRUHEJ EDIT: Třetí série je v podstatě pořád to samý, s tím, že docházejí zajímavý zvraty, tak se používají nezajímavý a že se Drew Barymoore konečně povedlo to, o co se snažila od začátku - nasrat mě svým kňouráním. Takže zůstanu na třech, neurazilo, pobavilo a jde se dál. ()

ivan_drago

...famózní satirka, přesně obsazené, výbuchy smíchu střídají výrazy znechucení... Výbornej mother daughter stuff... a tak by se dalo pokračovat... Občasné nelogičnosti a v rámci žánru nesmysle v klidu přejdete, neboť kontrast zombie mámy žeroucí lidi vs. uhlazené předměstí amerického předměstí navozuje neopakovatelnou atmosféru... ()

uodevr

Nejvtipnější zombie flákota od Shaun of the Dead, nejvíc šokující od Walking Dead. Amíci se fakt pochlapili, natolik odvážné gore, decentní míru bizára a neskutečně návykový nadhled jsem si opravdu ani netroufal slibovat, and yet! Suspension of desbelief dostává pekelně do těla, ale při nepřerušovaném bingu si člověk fakt ani nevšimne. ()

misterz

Je to len taká blbinka, ale svojim spôsobom je to zaujímavé. Miestami postavy síce sršia trápnym humorom a niektoré mi boli svojim hereckým prejavom nesympatické (napríklad ten mladíček a nápadník dcéry podarenej manželskej dvojky), ale celkovo som prekvapený, ako to fungovalo. Kto hľadá niečo nenáročné a niečo také, čo aj chvíľu vydrží a nechce sa mu práve hľadať nové filmy, tak toto je to pravé orechové. Nadpriemer. 75/100 ()

• Drew Barrymore v seriáli konzumuje ľudské mäso, no v skutočnosti je vegetariánka. Mäso bolo vyrobené z rôznych produktov ako napríklad gumení medvedíkovia, sušené jablká, cviklový pretlak či cestoviny. (Astonko)

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz