Červený trpaslík

• Veľká Británia Red Dwarf
Veľká Británia, (1988–2020), 36 h 11 min (Minutáž: 25–90 min)

Tvorcovia:

Rob Grant, Doug Naylor

Kamera:

Ed Moore, Ian Adrian

Recenzie používateľa Korbitch k tomuto seriálu (4)

Červený trpaslík (1988)

Seriál, který si můžete pustit a lehnout si pohodlně na gauč. Seriál, který si můžete pustit a lehnout si pohodlně pod auto v garáži. Seriál, který si můžete pustit a jít na záchod nebo jít vařit oběd do kuchyně. Tohle, pokud to máte shlídnuté tak 3 000 000 krát, můžete totiž v klidu jen poslouchat a přesně víte, co se tam děje. Rimmrééééééé, rimmréééééééééééé. Rimmréééééééééééééééééééééé!!! Co je, co se děje?!? Nic, ted už nic. Dobře, až se zase bude dít nic, klidně si tu hystericky vyřvávej mé jméno :-) Každý, kdo tomuto dílu dal méně než 3 hvězdy, je retardovaný idiot. ()

Zpátky na Zemi (2009) (S09)

No tak nevim, mám z toho jaxi rozporuplné pocity. Strašně sem se těšil a to byla asi chyba. Moc sem tomu nerozuměl,prže anglicky umím jen lehce,ale to hlavní sem pochytil.Nepochybně to chce dabing, jenž doufejme bude co nevidět. Jen aby byli stejní dabéři,v to se modlím nejvíc.PS: Scénka s psacím strojem mě totálně rozmlátila :-))) Hodnocení se však ještě pozdržím,opravdu jsem na vážkách.KOMENT PO TITLÍCH DVOU DÍLŮ: Ano,slovní obraty stále brilantní, s přichozím dabingem jdu ještě o stupen výše,předem upozornuji.KOMENT PO TITLÍCH 3.DÍLU: Poslední díl je jednoznačně ve starých kolejích série Red Dwarf a ať si kdo chce, co chce říká a všichni škarohlídové at táhnou do prdele......jsou zpět a doufám,že na delší dobu,prže tohle prostě jako konec neberu a návrat na Zem rozhodně ne!Takže jedna za Listera,jedna za Rimmera,jedna za Kocoura a jedna za Kryťáka.Takže další díly a fofrem vole nebo mi selže pistole :-))) LIDI!!!!!!!! YOUTUBE.CZ.....ALTERNATIVNÍ KONEC K 8. SÉRII,KTERÝ NEBYL NIKDY A NIKDE ODVISÍLÁN.........TÍM SE VYSVĚTLUJE VŠE!!!!!!! ()

Série 10 (2012) (S10)

Velice nadějná pilotáž, která svým zpracováním naznačuje, jak by se mohl vyvíjet trpajzlik v následujících letech. Mám bohužel ale teorii, že pokud se první díl vůbec jmenoval Konec, bude v této sérii díl pojmenovaný Začátek nejspíš opravdu tím úplně posledním. ()

Milý Dave (2012) (S10E05)

Jedu po letech zase desátou řadu a to ihned po osmé. Nevim, jestli jsem byl tehdy jen nadšený, že zase natáčí nový díly, ale tohle je hrozná slabota. Zatím jen Citrony měly svou kvalitu. ()

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019

FUTURE GATE - Sci-fi Film Festival 2019