Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Jezinho95

Další seriál, který jsem jako malý velmi sledoval, ale na rozdíl od ostatních se na něj rád podívám i dnes. Skvělý námět, bravurně přenesený do kreslené podoby. Musím se přiznat, že mi Toma (mého jmenovce) vždycky bylo líto a fandil jsem mu. 90% i za úvodní znělku! ()

Ejvi

"Tom a Jerry zas, bavit přišli nás. Křičí jeden na druhého Ty si pako!, škádlí se a rvou však jenom jako, leckdy škádlení i z lásky pramení. Vždyť kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom" :)) Naprostá klasika mých dětských let.. Kvanta VHS na kterých se honí kočka s myší snad jen dokazuje, jak povedený tenhle seriál je. ()

San Miguel

Jojo. Klasika mého dětství. Vlastně jsem na této dvojce vyrůstal. A vždycky jsem si přál vidět, jak vlastně vypadá obličej ,většinou tlusté paní v seriálu. ()

Freakyy

1940 a je to lepší jak ten posranej kozí příběh... vtipný no ... Každej díl sem viděl 1 000 000x, tuny kazet, celý dětství, furt a jen Tom a Jerry. S Avatarem další nejlepší seriál. Vtipný, zábavný, sice sem chtěl aby tu malou kundu už rozmačkal, rozdrtil, rozmixoval, prostě zabil, ale tenhle nekonečnej hon byl to nejlepší. Kreativní jak prase a na tu dobu... by si to zasloužilo největší možný uznání v podobě těch nejlepších možnejch cen. ()

dominick123

No na tom jsem v podstatě vyrostl nemůžu zapomenout na to jak jsme doma každýho 1.ledna ještě na VHSky nahrávali X desítek hodin Toma a Jerryho z Cartoon Networks, díky bohu za to, že CN věnoval celý Novoroční den právě kocourovi s myšákem. A když ještě vemu v potaz, že je to seriál z 40.let a tady v Evropě běhal černobílej Hitler, tak animace, kterou předvedli tvůrci tohohle seriálu je opravdu nadčasová. ()

gfrusvk

Úplná klasika.. Hlavne prvé diely od dua Hanna-Barbera boli geniálne, tam sa doslova vyhrali s každým jedným detailom, úplne s každou maličkosťou v pozadí... a o hudbe ani nehovorím... Už od malička som zbožňoval práve diely od týchto dvoch pánov, na rozdiel od ostatných 5r detí som medzi Hanna-Barberovskými a Chuckovými Jonesovymi dielmi rozoznával, a na tie druhé som už vtedy pindal... :D ()

Udet

..absolutní dokonalost.. ..při sledování snad jakéhokoliv kousku z ůctyhodné série příběhů kocoura Toma a myšáka Jerryho jsem smíchy brečel.. ..neskutečná sranda, gejzíry nápadů, fantastická hudba. ..záruka skvělé zábavy od doby vzniku až do doby pokud Země bude Zemí.. Howgh..!!! ()

smirec1

Ano, ano, ano...moderna rozpravka Tom a Jerry nesiaha ani len po paty k starej klasike....som to stale pozeral prveho januara na Cartoon Netwoork a to cely den a aj dnes si to pozriem...je to presne to, co sa neda "okukat"! ()

FILMAKER

Naprostá BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ()

Ketska

Jako dítě jsem tento seriál měla nejraději a Jerry byl můj hrdina, ale z dnešního pohledu, ten Jerry je taky pěkný haj**ík. Musím vyzdvihnout úvodní znělku nazpívanou Hankou Zagorovou. ()

Brepti

Nejkrásnější animovaný pohádkový seriál pro celou rodinku moc jsem ho vždycky zbožňoval a zbožňuji ho dodnes, příběh o vypočítavé kočičce Tomovi a inteligentní myšičce Jerryho. ()

james47

Prostě seriálová klasika. I dnes se na to rád podívám, ikdyž je to pro jinou věkovou skupinu. Opravdu seriál, který baví i po x zhlédnutích... ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)