Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Kňour

Přestože tu byli Reno Raines, Kitt, později Rambo a jiní hrdinové, nikdo z nich nikdy nepřekonal Jerryho jako mojí nejoblíbenější seriálovou/filmovou postavu. A proto ani dnes nefandím Tomovi. Protože je Jerry je prostě borec:-) ()

Riivy

Animovaný seriál, kde už malé deti sa učia, že dať niekomu kladivom po hlave je super... na druhu stranu si myslím, že máloktorý seriál mal v sebe toľko rôznych nápadov a okrem toho musím dodať, že som vždy radšej fandil Tomovi... A tuším raz aj vyhral.... (čomu nemôžem uveriť doteraz) ()

Slavusko

Moja najoblubenejsia kreslena rozpravka z detskych cias, o ktorej tak velku atraktivitu sa staralo v mojich ociach bozsky srandovne DUO kocura a mysky.. : ) ()

psycholog

Tom a Jerry a moje dětství naplno prožité s nimi. Některé díly stokrát viděné, některé znám nazpaměť a pořád dokola. Nikdy mě to neomrzelo........100% ()

burg

Opravdu jedinečný seriál. Na něm jsem prakticky vyrostl. Nedávno jsem na youtube narazil na díl s ošklivým "emo" kačátkem a z jednoho dílu se vyklubala téměř hodina koukání na tenhle nezapomenutelný skvost. Jen mi často bylo líto Toma, vždycky jsem mu fandil a vždycky mu ten Jerry nějak proklouzl. Některé seriály prostě nestárnou a dá se na ně dívat stále dokola. ()

LukasCL

Můj nejoblíbenější kreslený seriál, který nic nepřekoná. Můžu to vidět kdykoliv a vždycky to pobaví a zlepší náladu. Nejlepší večerníček, jaký kdy běžel na ČT. Výborný dabing (Tom-Jiří Lábus, Jerry-Jana Altmanová, Bulda-Jiří Bruder, Kachňátko-Jiřina Bohdalová), výborné skeče. Není co dodat, 100%.:-) ()

Bila_pani

Miluju tooo! Ale vždycky jsem byla dost frustrovaná z toho, že Jerry vyšel z bitky téměř pokaždé jako vítěz a Tom ostrouhal. Bylo mi ho líto, navíc se mi zdálo, že ho Jerry furt provokuje... chudák kocour :/ Brutalita některých skečí mi dochází až po letech, jako dítě jsem to skoro nevnímala, o to víc se teď bavím! Nejlepší epizoda podle mě - The cat concerto - Kočičí koncert... u toho se vyloženě dusím smíchy. ()

Socirel

Moje nejoblíbenější animovaná pohádka mého dětství. Někdy jsem Fandil Tomovi, někdy Jerrymu, i když Jerry vždycky vyhrál. Dnešní pohádky zcela zahanbuje. ()

nalevka

Vždykcy mi je líto Toma. Každopádně jeden z nejlepších animovaných seriálů a také seriál mého mládí, kdy jsem každej díl viděl nejmíň 10x. ()

The M

Kto by nepoznal túto rozprávku? Jednoducho starí, dobrí Tom a Jerry, pri ktorom som ako dieťa visel aj ja... -> Nestarnúci animák! :) ()

wiercza

„Tom a Jerry jsou, k nám teď s náladou…Huráá! Tahle bitva trpaslíka s obrem. Neskončí to ve zlém, ale v dobrém. A kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom…“ Úvodní melodii české verze jsem vždy zpívala s nadšením. Prvně jsem Toma a Jerryho viděla ve Večerníčku, kde jsem si jej zamilovala. Ale tam se seriálové příběhy střídají, takže jsem později své oblíbence vyhledávala v časopisech pro nejmenší. Jak já byla tátovi později vděčná za to, že máme doma satelit! Cartoon Network – pohádková stanice, kde byl tento seriál skoro na denním menu. Nejradši mám jejich první epizody. Obě postavičky jsou zde nejlépe nakreslené. Jazzová hudba v pozadí je dokonalá a úžasně vystihuje charakter děje. Animace poskytuje každému autorovi nepřeberné možnosti jak pracovat s fantazií. Každý díl je vtipný a jiný. Jeden z důvodů, proč bych se občas vrátila do dětských radovánek. Moje srdcovka. ()

Ospalek

To, že vždycky vyhrává Jerry je už trochu ohrané, měl by vyhrát Tom, aby to lidi zase nově pobavilo. Je to klasika, rozhodně zábavný krátkometrážní animovaný seriál, který si můžu pustit kdykoliv. ()

eli.s

Snad pro jeho roztomilost nebo výškové znevýhodnění jsem vždy fandila Jerrymu. Teprve s odstupem si uvědomuju, že to byla hlavně zlomyslnost myši, která vedla k nekonečnému svádění bojů mezi Tomem a Jerrym. Smetákem po hlavě ale stejně vždycky dostal jen chudák Tom. ()

Gutti

Animovaná rozprávka, ktorá vznikla ešte pred koncom 2.svetovej vojny si získala srdcia takmer každého. Ak Pulp Fiction je Kult medzi filmami, tak potom Tom a Jerry medzi animákmi =))) ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)