Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

Masrii

Další z animovaných seriálů, který mě provázel školní družinou a vždycky mě dokázal pobavit. Na "kámoše jak hrom" mám jen dobré vzpomínky. 100% ()

DeathTheKid

Možná není moc drsňácké aby měl ještě puberťácký tvrďák v oblíbených Toma a Jerryho, ale já to mám v <-> Chci tímto neviditelným gestem prokázat ohromnou čest tvůrcům, kteří bez prdele udělali dětství bambilionu děti něčím fantastickým. "Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou..." <3 Něčí slabina je dildo v prdeli nebo mnutí bradavek po posilce. Já mám tenhle Ying a Yang. ()

Hortenzia

kreslený seriál, z ktorého som videla každý diel minimálne dvadsaťkrát a vždy ma to bavilo ktorý sme sledovali každý večer celá rodina a zabávali sa, si zaslúži len to najlepšie hodnotenie ()

ranp

Dokonalé od úvodní znělky až po závěrečné titulky. Dokonalé od prvního až po poslední díl. Nemám co víc bych dodal. ()

OughJay

Naprostá klasika, na kterou se dycky rád podivám i teď ve dvaceti letech :) Každej díl přišel s nějakym novym neotřelym nápadem, a taková jednoduchá, ale pěkná animace tady dneska taky chybí si myslim... :) No prostě kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom... :)) ()

Germanotta

Tom a Jerry je rozprávka môjho detstva, pamätám si že sme mali z marikízy nahraté na VHSku všetky časti Toma a Jerryho a ja som všetkých 100 častí pozerala každý deň. aj teraz si sem tam na YT kliknem na Toma a Jerryho. ()

herr_carter

"..a kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom"......Když se řekne Tom a Jerry, paradoxně první, co mě napadne, je Zagorová, jinak můj asi vůbec nejoblíbenější dětský animák................ moje hodnocení = 10 z 10. ()

Lenarek

Pamatuji si časy, kdy na nejmenované satelitní stanici chodily celý den díly "Tom a Jerry" a já je hltala od rána do večera. To prostě nemá chybu :-) Klasika ()

see_sawandrew

Významové zkratky každodenního života, dokonale přizpůsobené dětskému oku a skvěle doplněné jazzem, swingem a klasickou hudbou. Obzvláště po dvacítce nacházím v tomto chytrém dětském seriálu neskutečné zalíbení. 90% ()

Zagros

Klasika mého dětství, chtělo by se bez přemýšlení napsat, ale ono to tak asi není. Dokonale si pamatuji jen německou znělku „ Vielen Dank für die Blumen“ tzn. asi jsem to víc sledoval na jiných stanicích než u nás. Jinak si Toma a Jerryho pamatuji jen mlhavě, myslím konkrétní vtipné honičky a musel jsem se podívat na připomenutí na youtube. :-) Pak jsem si na pár věcí vzpomněl a dokonce se při nich i zasmál. Proto mohu nechat s klidem čtyři hvězdy, ta pátá sentimentální to tentokrát ale nebude. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)