Kto by ich dnes nepoznal? Dve nerozlučné zvieratká, kocúr Tom a myšiak Jerry nám ukážu pravú zábavu a dobrodružstvá, o ktorých normálny človek môže len snívať. (TomX2)

danco123

V detstve asi môj najobľúbenejší animovaní seriál. Vždy na konci dielu som sa pýtal hneď mami kedy bude ďalší diel, proste pekné spomienky na tento krásny animovaní seriál. Vždy som fandil tej malej myške Jerry, pretože mi jej bolo ľúto a Toma som bral za toho zlého ,ale odstupom času na nich pozerám ako najlepších kamarátov ,ktorí by nevedeli bez seba žiť. ()

karlik4801

Kultovní animovaný seriál, který je nadčasový. Koukám že vznikal roku 1940 a drží se skoro do dnes. I když v roce 2013 o něm není tak slyšet. Při mém vyrůstání nejelo na kazetě snad nic jiného než tahle dvojka. Neškodný, škodný seriál pro děti, ale když se na to koukám dnes, nejde jen o nostalgii, ona je to furt krása. A taky mi konečně dochází že je Jerry sráč a Toma je mi vážně líto. ()

Tyny

Opět takové to zachvění na srdíčku, když slyším úvodní znělku z Toma a Jerryho. Tady na tom seriálu jsou opravdu hodně znát nostalgické důvody, které jsou u mně velké, jelikož jsem jako malá holka Toma a Jerryho přímo zbožňovala a rodiče mně nemohli odtrhnout od televize. Takže tohle je velký podklad pro mé hodnocení seriálu a ostatní už nějak nepozoruji, musela bych se stydět, kdybych nedala plný počet hvězdiček. Navíc se mi seriál stále líbí, sice už ne tolik, jako dříve, ale stále líbí a občas se na něj jen tak pro zábavu ráda s někým, kdo ho má rád také, podívám. ()

anusha

och ale ja ked som bola mala tak som bola(a som) strasny nervak a vzdy ma hroozne hnevalo jak jerry vyhraval za toma som mala talu zlost ze mi az zle bolo z toho ()

PanFilmov

No tak na tomto som proste vyrastal už odmalička mi otec nahrával časti na kazetu a ja som vždy s detským nadšením vkuse dookola pozeral a stále sa smial, Tom and Jerry je proste stará známa klasika, ešte aj teraz si s radosťou v TV pozriem keď náhodou natrafím! ()

sskrblik

Možná je to předchůdce všech těch mlátiček typu Itchy a Scratchy, Happy Tree Friends a podobně. Ale Tom a Jerry znal ještě svou míru a uměl bavit. Jerry téměř pokaždé nakonec zvítězil nad Tomem! K tomu ještě geniální symfonická hudba a zvuky. ()

sochy.zirafka

Jerry je hajzl. Proč jsem mu vždycky fandil je mi vskutku záhadou. Ač se na Toma s Jerrym již nedívám, stále ho považuji za jeden z nejlepších animáků. ()

Warneři posouvají své filmy

Warneři posouvají své filmy

13.06.2020

Tenet, Wonder Woman 1984, čtvrtý Matrix i duel Godzilly a King Konga - studio Warner Bros. posunulo celý svůj kalendář. V případě prvního zmíněného se jedná o dvoutýdenní odsun, snímek tak dorazí do… (viac)

Zemřel oscarový Gene Deitch

Zemřel oscarový Gene Deitch

20.04.2020

Gene Deitch, mimo jiné taky animátor slavného seriálu Tom a Jerry, zemřel ve věku 95 let. Režisér a scenárista měl na kontě Oscara za nejlepší animovaný krátkometrážní film z roku 1960, zajímavostí… (viac)