Neuveriteľné príbehy

• Česko Neuvěřitelné příběhy (viac)
USA, (1985–1987), 19 h 41 min (Minutáž: 25–60 min)

Steve Antin, Christina Applegate, Eve Arden, Drew Barrymore, Paul Bartel, Dirk Benedict, Luca Bercovici, Milton Berle, Barbara Billingsley, Brad Bird (viac)

Věci "mezi nebem a zemí" je těžké pochopit. A zcela nemožné je racionálně vysvětlit.
V seriálu je trochu duchařiny, spousta napětí i humoru, ale hlavně notná dávka hravé fantazie Stevena Spielberga, který uvádí příběhy odehrávající se někde "mezi nebem a zemí". Spielberg, který se na tomto seriálu podílel jako producent i jako režisér, získal pro tento projekt plejádu předních hollwoodských celebrit. Přesvědčí nás o tom, že se i v našem docela všedním světě mohou odehrávat příběhy, nad kterými zůstává obyčejný lidský rozum v bezradných rozpacích. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa zsn k tomuto seriálu (23)

Season 1 (1985) (S01)

Miluju! Je to laciné, je to béčkové. Triky tehdy byly v plenách, ale tak to má přesně být, a proto jsou filmy těch let tak charakteristické samy za sebe. Nostalgie všeho  - použité hudby, herců, módy, dabingu... Tohle nelze srovnávat s kvalitou podobného počinu dnešní doby. Absolutně  ne, nebyl by to rovný boj. Tahle práce se tak bude líbit zejména pamětníkům pro onu dobu. Mládež to neocení, protože se v tom nevidí, nezavzpomíná, jak na to kdysi koukal, v době kdy zažíval to a ono nebo dospíval a tento "seriál" mu to právě vybavuje. ()

Vlak duchů (1985) (S01E01)

Nic moc teda na pilotní díl. S dědou ze Sám doma. Druhý díl je sto a jedna. ()

Osobní přitažlivost (1985) (S01E02)

U tohoto dílu jsem se nasmála. Tohle měl být pilot a ne ten nudný díl s vlakem. ()

Mumie tatínkem (1985) (S01E04)

Jeden z nejlepších dílů. Miluju bažiny, mlhu a mumie! 🤣 ()

Prokletý let (1985) (S01E05)

První díl, kde jsou opravdové hvězdy - Costner a Sutherland. Má to být na dva díly, nevím, proč tedy šestý díl je už nějaký Jasnovidec... ()

Jasnovidec (1985) (S01E06)

Taky pamatuji z dětství. V tom hodnocení se ztrácím, těžko to objektivně srovnám, vše je super. ()

Silná anténa (1985) (S01E07)

Zajímavý nápad, přesto podivné mužíky nemusím. Spielberg mi připomíná Kinga. Ten taky z hovna upatlá příběh. Mají oba pidivnou fantazii. ()

Kouzelník (1985) (S01E08)

Jeden ze slabších, ale je mi líto dát míň hvězdiček. ()

Veselé Vánoce (1985) (S01E11)

Vánoční příběhy jsou vždy fajn. ()

Vanessa v zahradě (1985) (S01E12)

Jeden z nejlepších. Režie  Clint Eastwood, tak co taky čekat. Krásný příběh lásky, která překonala smrt. ()

Ani den na pláži (1986) (S01E14)

Elita známých v čele s Sheenem! Zapomněli jste v popisku na tehdy mladého samce, Michaela Wincotta. Miluju tyhle válečné počiny! ()

Hromada veteše (1986) (S01E16)

O ničem. Ale ten Forest sběratel tam :-D ()

Bu bu bu! (1986) (S01E17)

Takovej Beetlejuice i s tím laciným vybavením domácnosti  :-D Ti dva nastěhovaní nemají chybu :-D a nezapomeňme na Mr. Duncana z Home Alone! ()

Dorothy a Ben (1986) (S01E18)

Smutné. Já bych se pro to dítě neobětovala. ()

V zrcadle (1986) (S01E19)

Opět se mi potvrdilo, že nerozumím mainstreamové libosti většiny místních uživatelů. Hodnotíte akorát tak podle jména proklamovaného režiséra. To, jestli jeho počin stojí za to už neřešíte. Příběh stěží na 3 hvězdy. ()