M.A.S.H.

• Česko M*A*S*H (viac)
USA, (1972–1983), 108 h 15 min (Minutáž: 25–120 min)

Tvorcovia:

Larry Gelbart

Predloha:

Richard Hooker (kniha)

Scenár:

David Isaacs, Ken Levine, Richard Hooker, Larry Gelbart (viac)

giacobbe

Jen se musíte povznést nad epizody ve kterých si Alda chtěl odskočit k vážnějšímu herectví a nechal Pierce opakovaně zbláznit. A nad několikanásobné opakování mustru prvního dílu - přijede důstojník na inspekci, vidí bordel, chce potrestat Pierce a McIntyrea resp Hunnicutta, když pozná jak dobří jsou chirurgové od potrestání upustí a poplácá je po ramenou. ()

shinlove

Nebýt Alana Aldy, určitě by neměl seriál takovou popularitu, i když dialogy byly vtipné, ostatní herci báječní, tak Alda je jen jeden a tento seriál se díky němu hodně povedl. 5* ()

conductor

Tak tohle je pro me srdecni zalezitost. Zacal se u nas vysilat, kdyz mi bylo 14. A dodnes ho davaji. A ja na nej dodnes koukam. A dodnes me bavi... Kazdy dil jsem videl v prumeru 5-7krat. Samozrejme jsou zde i slabsi dily a leckdy fakticke chyby, stejne jako chyby a zmatek v dabingu (ktery ovsem jinak patri mezi nejlepsi dabingy vsech dob!). Davam jednoznacne 5hvezd a 97%. ()

MGTka

Humor, Humor, Humor.Nevím, kde na to chodili, ale smála jsem se zaručeně a pořád. Dialogy Pierce a kohokoliv jiného byly pro mě naprosto smrtelné, i když poslední díl, celovečerní mě poněkud překvapil. ()

hanzi_111

Seriál, který ukazuje debilitu válku oproti hluboké lidskosti. Legenda legend. Je to exhibice Alana Aldy, on si s tím seriálem doslova hraje. ()

Naby

Svůj humor to má, s věkem dokonce kvalita stoupá.... nemyslel jsem s věkem seriálu, ale s mým věkem ;-). Teď už je to tak na 3,4*. ()

Chandy

Opäť som sa raz dostal k tomuto seriálu, kt. som stále mal medzi svojou Top5. V jednej chvíli som sa smial ako o život, v druhej sa mi tlačili slzy do očí. Najúžasnejší seriál aký som kedy videl. A musel som zmeniť názor. TOP1. Jednoducho nič lepšie nie je a pochybujem, že niekedy bude. ()

Jeliik

Dojímavý,vtipný,najlepší.Týmito slovami by som charakterizoval M.A.S.H. Bolo mi smutno ked odisiel Trapper a Henry,ale seriálu to na tempe nč neubralo.Je to kult ()

LOVE VOLE

Pro mě dokonalost sama, jak herecky, tak dabérsky. Nejsem příznivcem seriálů, ale na další díly jsem se opravdu těšil, dokážu se dívat i opakovaně, tak 2/3 dílů klidně pěti hvězdičkami ohodnotím. Některé díly zajímavé nebyly, některé vysloveně nudné nebo se člověku zdálo, že je nedávno už viděl. Co hodnotím jako velké plus, že tvůrci, když už vše se nějak začalo motat, dokázali vyměnit herecké obsazení a šlapalo to dál. Neumím si představit, že přesto, že byl Burns skvělý, by tam měl být až do konce seriálu. Změna chování Margaret je v reálu tak trošku nemožná, ale taky to přineslo oživení. Díky za Winchestera! :-D ()

Stereoid

Myslím že snad ani není potřeba něco psát. Neuvěřitelně pohodovej seriál na jehož každej díl se můžu koukat dvakrát denně a když na Primě dávali poslední a hned potom zase první díl, já se na to koukal se stále stejnym zájmem už po miliontý. Asi proto jsem si to nikdy nestáhl, protože bych na to koukal furt dokola a dokola. Nejvíc se mi v seriálu asi líbil ani ne tak Hawkey Pierce, jako spíš Sydney Friedman, nejlepší psychiatr široko daleko. S Červeným trpaslíkem pro mě nejlepší sitcom, to je jasný. ()

Zemřel herec Burt Young

Zemřel herec Burt Young