chrispe

Jsem ráda, že jsem to po prvních dvou epizodách nevzdala, protože pak mě to začalo vážně bavit. Pořád moc nevím, kam si to zařadit. Je to spíš vtipné (ale nijak třeskutě a občas trapně), ale umí se to otřít i o vážnější notu - a to funguje. Otis, Maeve a především Eric mají vážně dobré představitele a zajímavé příběhy. Těším se, jak se bude vše vyvíjet v další řadě. ()

Hpatrik

No páni! Pustil jsem se do toho kvůli Gillian a Asovi (ach ta skloňování), a výsledek mě víceméně dostal na kolena, a shlédnul jsem to téměř na posezení. Postavy jsou nejen skvěle obsazené, ale především výborně napsané, je to dokonale zábavné, a dostatečně vážné když je třeba. Má to šmrnc a spád, že mi každá episoda přišla krátká. ()

Bernyz

Tak tohle je můj šálek kávy. V Británii jsou na podobný seriály machři (viděli jste třeba The Inbetweeners?). Skvělé charaktery jsou neskutečně zahrané a seriál je plný zvratů. Těším se na druhou a další řady. Bravo! ()

neo93

Velmi povedená oddechová seriálová záležitost. A to i přesto, že přesně cílí na teenage publikum, jelikož se odehrává na jedné typické střední škole. Určitě by seriál zapadl do šedého průměru, kdyby nebylo originální zápletky. Otis je docela obyčejný, mírně nesmělý a stydlivý kluk, který chce jednoduše také trochu začít sexuálně žít, tak jako každý jiný v jeho věku. Pro něj by to bylo samo o sobě těžké, jenže on má ještě navíc jeden velký problém, který s tím úzce souvisí. Totiž to, že jeho matka se živí jako sexuální terapeutka. Tím pádem má na jednu stranu obrovské množství teoretických informací ohledně sexu a příbuzných věcí, oproti svým vrstevníků, na straně druhé je však silně poznamenaný výchovou, tak i prací své matky, potažmo svého otce, jenž vykonával stejnou činnost jako jeho matka, navíc právě jeho spatřil v dětství s klientkou při pohlavním styku. Když náhodně pomůže, společně s dívkou Meave, jednomu spolužákovi s velice ošemetným problémem, Meave ho přesvědčí k založení sexuální terapie na škole. A tím pro něj začíná to pravé sexuální dobrodružství. Nebýt právě této zábavné hlavní dějové linie, opravdu by seriál nenabízel nic výjimečného, jelikož najdeme v něm několik jiných schémat, které nám mohou být jasné hned na začátku. Co je však velmi dobře pojato, je humor, který přesně stojí na té pomyslné hranici, mezi vtipným a laciným, co se tedy týče sexuálních vtipů. S přibývajícími epizodami se seriál rovněž posune na tu vážnější notu, ovšem tím se kvalita jen zvyšuje. Asi ne náhodou seriál byl nominovaný v některých cenách jako nejlepší komediální seriál roku 2019 či hereckých kategoriích, což zaručuje určitou úroveň sledování. Těším se až si najdu čas na již vyšlou druhou řadu. ()

Mouchal

Netflix znovu boduje. Tentokrát se seriálem který se točí okolo velmi oblíbeného tématu - sexu. Nenechte se zmást názvem, v tomto seriálu se toho pramálo naučíte, nicméně určitě se pobavíte. Protože jestli tomuto dílku jde něco dobře, je to jeho až skoro magnetizující pozitivita. Ano, postavy se spolu občas pohádají, občas i někoho okradou nebo zmlátí, ale celý příběh je podaný tak vesele a hravě, že na tyto momenty rychle zapomenete. Možná tomu dopomáhá i celková široká paleta barev (nejen barvy pleti), kdy každý chodí "vymóděn" v těch nejkřiklavějších barvách. Občas to má slabší díly i zápletky a je to škoda, že se během pouhých osmi epizod pár takových hluchých míst najde. Nicméně je to i přesto velmi kvalitní seriál do nepohody, který pokud přímo nepobaví, určitě alespoň trochu zvedne náladu. 80% ()

Brooks

Freaks and Geeks súčasnosti. Iná generácia, iné problémy, rovnaké pocity. Menej realistické, viac romantické, podobne cynické. Prekvapivo kvalitné. Prvá polovica je "len"šialene vtipná (tým britsky zdržanlivým spôsobom), ale od piateho dielu chytá Sex Education aj silné dramatické podtóny, ktoré sa dokážu zaryť naozaj hlboko a rezonovať. A má to mimoriadne plasticky napísané charaktery, hrané talentovanými, mladými hercami. Radosť sledovať. ()

ANTYCHRYST

Tak tohle mě hodně bavilo.. :) povedené postavy.. Hudba.. Děj :) prostě všechno.. Hlavní dvojice je dokonalá.. Sexuální poradna.. Skvělá.. Matka terapeutka nadržená nemá chybu.. Rady ve škole.. Blond tajná láska.. Homo černoch.. Machr s překvapením :) malá černá chlapska holka.. Pichhledajici komiks děvče.. :) :) prostě tohle se opravdu povedlo a celé to šlape jedna báseň.. Poslední díl libovka.. :) jen jsem čekal že se stane ještě něco :) tak hurá na druhou sérii :) 100% v rámci seriálu ()

wolverine

Tenhle seriál je mooooc fajn. Teda, někdy je až přehnaně úchylnej. Jeden z nejlepších na Netflixu. Naposledy jsem aktéra Otise viděl ve filmu Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Moc fajn kluk. Mojí nehoblíbenější postavou je ale jeho kamarád Erik. No honem, mrkněte se........ ()

hrumsrt

Solidní troufnu si říct rozjezd. Dobře se k postavám utváří vztah, dokonce za ten relativně krátký čas dojdou i nějakého vývoje! Jen to na mě působilo, že se neví, jak se prezentovat, či o čem chce mluvit. Nejdříve chce odtabuizovat sexuální téma, ale pak důrazně přešel ke vztahům a postavení ve společnosti.... 75% ()

Marcas

Velmi milé, vtipné a zároveň i trochu dramatické překvapení, které jsem od tohoto seriálu, když jsem o něm prvně slyšel, rozhodně nečekal. Má to vtip, má to zápletku i vcelku zajímavý příběh, kdy se celou sérii těšíme na to až Otis řekne Maeve, že ji má rád a ono na to nakonec nedojde, nebo dojde? Karty jsou dobře hozeny do další série a nemůžu se dočkat až opět konečně zasednu, k tomuto dvojsmysly nabitému seriálu, který na mě působí jako perfektní odreagování od každodenního života. ()

Henrinity

Asi najviac reálny seriál zo života teen. Vtipný, niekedy smutný a poučný. Postavy sú napísane úplne dokonalo, každá je zaujímava a na každej divákovi začne extrémne záležať. Celá seria za sebou je strašne navýková a ani nachvílu nenudí. Bohužial vo finalovom diele miesto uzavretia dejových línii zvolili radšej umelé natiahnutie trapnými zvratmi až som mal pocit že pozerám markízackych Oteckov. ()

koza3

Pecka! Po delší době vtipně pojatý dramatický seriál z neoretro britského teenage prostředí, který si umím představit da dalších 5 sérií. Byl jsem skeptický z názvu, zasazení i úvodního traileru, že to bude jen pro děcka, ale výborná Gillian to protnula rodičovskou vrstvou a situace, které mladiství řeší jsou paralelou a počátkem všech nás už dospělých, kteří v tom můžou najít zalíbení. Je to o sexu a není to o sexu, postavám fandíte a zároveň se nemůžete rozhodnout, která kočka bude ta Otisova první. Těším se na další sérii. ()

holka218

První série mě docela mile překvapila. Docela dlouho jsem se k seriálu odhodlávala, protože jsem čekala pěknou blbost. Nakonec jsem však byla mile překvapena (aspoň z první série). Hlavní téma seriálu je dobře zpracované a nepůsobí ohraně. V hlavních postavách jsem viděla podobnost se seriálem The end of the f***ing world. Ale hlavní postavy jsou celkem sympatické a zajímavé. I vedlejší postavy a příběhy jsou super. V Asa Butterfieldovi vidím malého kluka z filmu Chlapec v pruhovaném pyžamu. Za tu dobu dost pokročil. Celý seriál působí dobře, ale něco maličko tomu přeci jen chybí. ()

Dejf4

Neuvěřitelně pohodové. Už dlouho jsem neviděl takhle uvolněný a sympatický seriál. Chytnul mě a nepustil. A můžou za to především postavy, které jsou úžasně vykreslené a brilantně napsané. Každičký charakter přiroste k srdci a budete s ním prožívat komediální, ale i emoční situace mezi, kterými dokáží tvůrci skvěle přepínat. Celé je to uvěřitelné, lehce provokativní, ale v žádném případě laciné. Jednoduše tenhle seriál má srdce a už teď se nemůžu dočkat další série. 9/10 ()

tomino28

Je to dobré, snaží se to být cool a netradiční, jiné, za což zaslouží Netflix potlesk. Je bezpochyby dobře, že zkouší dostat prostřednictvím seriálové tvorby mezi své diváky i nové projekty a témata. Sympatie vzbuzují hlavní postavy, příjemný je způsob vyprávění a místy i dobrý humor. Na druhou stranu mám pocit, že se tvůrci snažili místy až příliš šokovat a působit kontroverzně za každou cenu. Navíc některé dějové linky jsou až směšně předvídatelné a neoriginální. Přes to všechno ale spokojenost, myslím, že druhé sérii šanci určitě dám. ()