Aký je život rozvedených mužov oddelených naštvanou exmanželkou nielen od stola, postele ale aj účtov? Ako zapôsobí rozvod na ich morálku a sebavedomie? Toto všetko sa dozviete z korektnej komédie s Marekom Vašutom v hlavnej úlohe. (Magic Box)

Johnny.ARN

Toto je strašne hovno. Prevarená téma, nevtipné, obsadenie co dum dal, výprava čo najlacnejšia. Kvitujem iba tú zápletku ( ktorá prišla po hodine 60 minútach z 90, čo je dosť nezvyklé ) a um novinárky to spracovať tak, aby sa mu pomstila. Inak ako hovorím, k žehleniu a pre znudené paničky ideal. 1 z 5 ()

Mrkvič

Dá se vydržet. Sice jde o hodně promarněnou zápletku, ale zase oproti zmiňované předloze (asi nejvíce Láska přes internet) je Román sexističtější. Jak nemusím Etzlera, tak zde dobrý. Samý alkohol, samý buchty. Vašut si hraje už sto let pořád to samé a pořád to stačí na všechny ostatní "herce" okolo. Ale dávat filmu odpad kvůli productplacemantu? Lehký podprůměr je tak akorát. Vtipy nejsou kdo ví jaké, ale občas pod nánosem nudy prokouknou. Lehce. ()

Timak

To jako Etzler ten scénář četl sjetej? Protože si jinak neumím představit, proč do toho šel a mohl si myslet, že je to dobrý a vtipný. To mi hlava nebere. ()

LexBarker

Jen proto, že se jedná o český film a hrají tam mj. hvězdičky tv Nova, tomu přece nenaložím odpad. Na to tu je spousta jiných kandidátů. Film se dá dokoukat aniž byste se cítili trapně, občas se zasmějete a na konci to vše můžete pustit z hlavy. A to je asi tak všechno... ()

bari68

Je to trošku naivné, miestami hlúpučké, avšak keď som sa pozrel na prítomné martyrium na tento film, musím povedať, že taká tragédia to nie je. Na večery keď vládne momentálne Corona a nič poriadne nevysílajú, ... ideálne. Hlavné je ,že to nenudí, stopáž odsýpa a diváka trápnosťou neirituje. ()

klukluka

Filmový diktát sexy starců a stařen je neúprosný, ale když už na to jejich vládnutí světu musíme znovu a znovu koukat, tak ať to vypadá aspoň takhle. Ať to má určitou noblesu, ať to má vtip, ať je to slušně zahraný, což se tady taky povedlo- byť je herecký projev Marka Vašuta opravdu velmi specifický a ne každému musí sedět. Osobně bych taky všechny hlavní aktéry o 10 let omladil. Místo šedesátníků nadcházející padesátníci, místo zavalité pětačtyřicítky pětatřicítka a nemohlo by to mít jen 27 procent. Protože tohle bylo vážně poměrně vtipný. Ale těmi deseti lety navíc už to překračuje únosnou hranici vkusu, nedivil bych se, kdyby se u toho mladším a citlivějším divákům dělalo lehce šoufl. ()

keoma26

Jako z český produkce jsem za posledních pár let viděl i horší věci, jak v kině, tak i v televizi, silvestrovská bakalářská historka roztažená na celovečerák. Dokonce bych tam podprahově viděl i metahumor, kdy ty vtipy hlavně s Etzlerem jsou trapný schválně, aby si z nich autoři dělali sami srandu. ()

Prochy38

Má to pár solidních momentů, za což jsme ale vděční ryze jednotlivcům... nechápu, proč to někdo natočil... i když, jak jsem si dal dohromady všechny produkty, které ve filmu autoři divákům cpou, víme, že prachy byly... pak najít obětní beránky, co se tomu upíší... Bez M. Vašuta to nešlo, zbytek asi z nudy... nejde o špatné herecké výkony ale o katastrofální scénář.. pardon.. ()

prezdivaka

Je zajímavé sledovat stádovitost hodnotitelů. Ptám se v čem je tenhle "Román" horší než předchozí odnože Románů pro...? V ničem. Dokonce mi příjde poctivější, taková plytká komedie s prvoplánovým dějem, která je pojatá velmi levně a lowcostově. Aspoň si nehraje na nějaké umělecké dílo. Když to natočil Renč, mělo to o 30% více. Asi významný vklad režiséra. ()

xmatysekx odpad!

Naprostý zvěrstvo, kterym jsme si zpříjemnili večír na dovče. Sexistický, trapný, nudný, fakt hodně líně napssaný a do toho Etzler v roli notorickýho alkoholika klasicky vykreslenej jako funky strýček, co si občas prostě přihne a je to děsná sranda. Jo a syn Bohdan se samozřejmě nepovedl, protože nechlastá a nekouří, akorátže vůbec! Ha! Je normální - kouří a pije z placatky na tajňáka! Horší film jsem neviděl hodně dlouho. Myslim, že 27 %, který to momentálně má jsou až až! ()

mira007

Vašut jako rozvedený prvotřídní klátič žen ( to že by šedesátník kosil dvacítky uvěřím možná snad jen u Bruce Willise , ale tady škoda mluvit ) hledá romantiku u Čvančarové... na jednu stranu hrozně hloupá až primitivní předvídatelná stupidita technicky na úrovn studentského filmu a na druhou stranu díky hudbě Maxy a mým oblíbeným tvářím Vašutovi a Čvančarové plus občas trapně zábavný slizoun Etzler jsem to dokoukal do konce a můžu říct, že několik filmů bylo v našich končinách horších. Je to ten typ filmu, kterým opovrhujete, ale zároveň dokoukáte do konce. Takhle nějak si představuje romantiku pětkrát rozvedená zoufalá ženská po padesátce, ale já ne. ()

mosnak odpad!

Tak tohle byla vyloženě splaška české tvorby, tohle se jen tak nevidí. Nechutní dva dědci klatí mladé holky - opravdový román pro pokročilé, nebo spíš pro otrle - 1% ()

janabel

Většinou se tu české filmy hodnotí přísněji než ty zahraniční. A proto jsem tomu filmu dala šanci. Je to ale opravdu v černých číslech zaslouženě. Ten scénář je hloupý, hlášky taky a navíc nevtipný. Až mi bylo za herce trapně v čem to hrajou. ()

Rada odpad!

Když si chci postavit v městské zóně dům, musí mi to schválit městský architekt, člověk, který tomu rozumí, ... tak mě napadlo, nemohl by někdo schvalovat filmy, které se pustí mezi lidi? aby takový póvl nekoukatelný nikdo neviděl? ... ale to vlastně nejde, byla by to cenzura. Já bych film nejprve pustila minimálně deseti divákům a když se nikdo nepoblije, může to putovat ven, vsadila bych se, že u tohoto hnusodíla by se jich poblilo jedenáct. Vy všichni co jste se na této trapárně podíleli STYĎTE SE ! ()

Bozvav

Tak nějak nechápu zdejší hodnocení. Jistě, rozhodně se nejedná o nějaké intelektuální drama s hodnotnými dialogy a morálním přesahem, nicméně odpad?! Přes prokazatelné zápory, kterým bez diskuze bylo kožené herecké přehrávání Etzlera, příliš product placementu a občasná hluchá místa, se ve snímku také objevilo docela dost toho pozitivního. Jako největší klad vnímám duo Vašut - Čvančarová, kteří celý film jednoznačně táhli. Některé hlášky a momenty byly vtipné, stejně jako hudba včetně textu, sedla velmi dobře. Vašut je pan herec, který pořád dokazuje, že na to má a že i z mála dokáže vykřesat hodně a ve spojení s Jitkou Čvančarovou nám nabídli zábavnou filmovou jednohubku, která sice nezanechá v duši diváka nějaký nesmazatelný dojem, ale pobaví. Dobrá byla i Berenika Kohoutová a na křoví v podobě růžové blbíny Myslivcové a dalších štětulí se docela hezky koukalo. Normálně bych dala maximálně tak dvě hvězdy, ale takto cíleně nadhodnocuji a dávám tři. Znám mnohem, ale mnohem větší sračky, natočené u nás za posledních 30 let a mají vyšší hodnocení. ()

Gaia.M

Já nevím, že ti chlapi si pořád musí něco dokazovat. Ale Vašuta mám ráda, takže jsem tomu dala šanci i přes ten šílenej plakát, kde se válí se dvěma mladýma holkama a nad nímž prostě jen kroutím očima. Strašně se mi líbila ta scéna, kde stojí Vašut a Čvančarová na recepci a konečně se dozví pravdu :D Ta mě opravdu rozesmála. Znova tenhle film vidět nemusím, ale toho podívání nelituji. Takže za mě ano, ale jen jednou. ()