Na pár krokov

• Česko Tři kroky od sebe (viac)

Dievča s cystickou fibrózou sa zamiluje do chlapca, ktorý trpí rovnakou chorobou, a rozhodne sa vzdorovať nemocničným pravidlám a vyčerpávajúcemu každodennému prežívaniu. Obaja sa však musia vyhýbať akémukoľvek fyzickému kontaktu, aby sa navzájom nenakazili. Musia byť od seba vzdialení aspoň na tri kroky. Stereotypný nemocničný život ich však nudí, a tak sa rozhodnú vzoprieť všetkým jeho pravidlám. (TV JOJ)

Nam.94

Nechci být zlá ale film nepřinesl nic nového, jediná nová věc pro mě - je že jsem se dozvěděla o té nemoci. Jinak je to typické romantické klišé co jste už mohli 100 vidět, není to úplně špatné, je tam dost dobrých scén ale má to i slabé chvilky- ukazování si jizev, příběh o její sestře (nechci sby to vyznělo necitlivě ale zdálo se mi to zbytečné, ději to nijak nepřispělo), úmrtí toho Póla/Paula idk pardon (taky to pro příběh nemělo tak velký dopad). Pokud hledáte odpočinkovou romantiku která se snaží být na jednu stranu vážná ale na druhou, je plná klišé scén, je tento film pro vás. Mě to neoslovilo ()

Gilmak

Tenhle film je film plný citového vydírání. Které na mě bohužel funguje. Mám asi slabost, kde někdo umírá a prostě potká tu pravou lásku v nesprávný čas. Tenhle film se mi líbil více než Hvězdy nám nepřály, Díky postavám. Tehle dvě jsou dost sympatické a plné upřímnosti. Od světel až po závěrečný monolog jsem nezastavil slzy. A nestydím se za to. ()