S Hudbou Vesmírnou: Je nám teplo!

(hudobný videoklip)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Hudobný
Slovensko, 2015, 5 min

tron

Pre mňa asi najchytľavejšia pesnička roka s chytľavým hosťujúcim Jiŕím Mádlom (ktorý mal v to leto náhodou cestu okolo) a vôbec sa za to nehanbím. Len si nie som istý, či je dobrý nápad dávať na filmovú databázu videoklipy, ehm, ()

Radko

Jednoduchý pop popevok. Minimálne hudobné či hlasové kvality. K obrazu asi toľko: chlapci i dievča sa čľapkajú v jazierku, máva sa rukami vo vode, na uliciach Bratislavy, poli, lokálnom letisku i v malom lietadle. Hviezdička za extra xichtovanie Jiřího Mádla. Druhá za fatálny verš s klimatickým podtextom: Slunce nás všechny speče - nikdo mu neuteče. ()

Hedka

Nie je to vôbec môj hudobný štýl, ale verím, že pre mladú generáciu je to nápadité, humorné, chytľavé - celkom som sa pobavila. ()

Lacike

Po troch rokoch som sa prebral z hybernacie a konecne objavil tento klip a celu tvorbu toho vtipneho tria. Od vcera mi to hra v prehravaci dookola a asi sa z toho zanedlho zblaznim, ale je to fakt zabavne. Rovnako skvela ako pesnicka je aj profesionalne natoceny klip. A to ja na klipy normalne nie som, ale tato kapela ich ma vymazlene. Takze davam plny pocet a vynimocne kaslem na to, ze si pokazim svoju povest kverulanta. P.S: Dominika je bozska. 10/10. ()

Marek1991

Toto bolo veľké oživenie počas leta. Taká improvizácia s dobrým vizuálnym prevedením tu už dlho nebola, akurát mne znova nejaká čerešnička chýbala. ()

MessiM

Po prohlédnutí tvorby skupiny jsem došel k názoru, že asi nejkvalitnější videoklip/píseň. Spojení Mádla, venku obrovského vedra a virálnosti písničky vzniklo bezmála desetimilionové zhlédnutí na youtubu. ()

kaposlav

Z času na čas si prejdem aká hudba a aké klipy teraz frčia a som šokovaný ako sa deformuje a upadá to čo ľudia počúvajú respektíve pozerajú. Toto je len príklad o čom píšem, lebo pred 20 rokmi by o to málokto zakopol. ()

mira007

Jirka Mádl jel náhodou na Slovensko a namíchl se do natočení slovenské letní hitovky. Nevadí, že jim to trochu kazí, ale refrém je hodně chytlavá paráda. A Dominika je hodně šmrncovní holka. ()