Bloodshot: Supervojak

• Slovensko Bloodshot (viac)

Vin Diesel sa v novom thrilleri podľa úspešného komiksu predstaví ako Bloodshot - supervojak, ktorý je vďaka armáde nanobotov v jeho žilách prakticky neporaziteľný. Ako sa však zachová, keď zistí, že spoločnosť, ktorá ho vytvorila, mu vyrába falošné spomienky a využíva ho ako zbraň? (Itafilm)

Drirr

Ten film by byl z hlediska scénáře úplně v pohodě srovnatelnej s průměrnou marvelovkou. Co ho ale naprosto sráží na kolena je totálně plochá hlavní postava "zahraná" naprosto prkenným Dieselem. Nejsou v tom žádný emoce, žádný velký sympatie. Divák vlastně netuší, proč by mu měl držet palce, když ta postava nemá (kromě lásky k ženský) absolutně žádnou osobnost. Dokonce ani netrousí hlášky, prostě tam jen je a mlátí záporáky. S hereckou sestavou je to obecně tragédie. Eiza González je hezká na pohled, ale vlastně podobně prkenná, Guy Pearce hraje to co vždycky a Lamorne Morris zase hrozně přehrává. Zbejvá akce s digitálním bordelem a pár celkem cheesy momentů. Ne že bych shlédnutí vyloženě litoval, ale daleko od toho nejsem. 33% ()

Hanes88

Tak myslím, že každý kdo má rád akční filmy a vin Diesela, nebude mít s tímto filmem problém. Určitě neurazí i když děj byl dost očekávaný. 65%. ()

Milky.

Perfektní béčko pro kluky ze základní školy, protože je tam plno kůl scén a kůl triků a vůbec je to všechno kůl. Ale jinak to stálo za hovno. Kdo viděl trailer, viděl všechno podstatné. Hloupý scénář, hloupý konec, fyzika i logika se od tohohle filmu odrážejí jak pingpongový míček. A Vin Diesel je prostě herec, který herecky stačí tak akorát na to "I am Groot" a Riddicka. Na nic jiného nemá ani talent, ani schopného agenta, který by mu něco pořádného našel. ()

Prehry

Nesmrtelný Vid Diesel - to je velmi sympatické .. Nicméně to je tak všechno :D 1* za to jeho tělo.. ale jinak je to opravdu naprostá blbost .. ()

Zombi

Závěrečná akce je sice celkem povedená, ale jinak je to slabota. Některé věci jsou jak devadesátých let, hrozně naivní, akce nic extra a příběh ani nemluvím. Lepší 2 hvězdy. ()

Untentrauer

Zabavilo...Ale pro opakované shlédnutí to není a aby se o tom nějak déle mluvilo, či aby mi to něčím utkvělo v paměti to také není. Film má dobrý nápad v neustále se opakující sekvenci života Bloodshota s tím rozdílem, že mu pokaždé vymění cíl...Jenže to už tu bylo. Jinak je to opravdu jen podívaná na to, jak do sebe Vin nechá střílet až mu mozek lítá....Se superschopností jde stranou asi i výcvik...a rozum.. ()

Marys

Eh, no, chcelo to byť superveľké, superakčné, zaujímavé a originálne, no bolo to pomerne hlúpe. Neviem, čo by som k tomu napísal. Nemalo to chémiu, výstavbu, šarm, bol to taký obyčajný akčňák s kvázi dobrým nápadom. Komiksové filmy máme radi pre niečo iné. ()

bobstock

Uznávám řemeslnou práci,digi triky, exteriéry, interiéry, nasvícení, hromady načančanejch technol. serepetiček a nezničitelný Diesel?..podle komisku s tím nemám problém jináč scénáristické jednoočko bez dojezdu. 60% ()

Klajnik odpad!

Vin Diesel je zase k smíchu a to je na filmu to jediné stimulující. Přesto jde znát, že si to tvůrci neuvědomují dost na to, aby na tom materiál postavili. Přesto se u toho s kámošema relativně zasměju, ale jinak je to nudný, mdlý a obecně špatný film. ()

Wancohoff

nic prevratne, ale to nik azda necakal. ja som sa bavil, beckove akcne scifi bez hlucheho miesta. 65% ( napriklad birds of prey bola fakt katastrofa!!!) ()

Flopik

Bohužiaľ musím súhlasiť s tým že Bloodshot nie je dobrým filmom. Nepomohol tomu ani Vin, ani nádherná Eiza( ktorá je mimochodom aj najväčším plus celého filmu) no a ani soundtrack od Steve Jablonskeho ktorý bol na škodu celkom jednotvárny. Akcia je slabá, nato že film vznikol 2020 je hrozne odfláknutá ale zase nebudem krivdiť niekedy bola dobrá. Spomalené efekty viac menej zbytočné, česť výnimkám. Záporáci nulový. Je to škoda dúfal som v lepši film aj keď už trailer naznačil že to bude peršľap u mňa za 3*. ()

majec4

Dieselovi by bolo uz povedat, ze to tielko by mohol vyzliect. Nedavno som pisal komentar o filme kde hral The Rock a pisal som ze ten je v kazdom filme rovnaky. Tak o Dieselovi to plati duplicitne. Film ma zo zaciatku zaujal a vyzeralo to, ze to bude minimalne na tri hviezdy no potom ma to nejako prestavalo bavit az mi to bolo lahostajne. Sem tam ma z letargie vytrhla nejaka akcna scena ako s tym vytahom, no inak dost slabota. Osobne mam rad taketo namety, ale tu nieco nehralo. Nezazivne to bolo proste. ()

Sunny.69

Příběh je nejtypičtějším příběhem Vina Diesela, vždyky se mu děje to stejný vlastně...Takže narace a příběhová linka stojí za prd. Ale co se týče vizuální stránky, zpracování samotného "Vina-Robota" , finálních bitek... To si ty tři hvězdy zaslouží, protože to, to bylo moc hezký. ()

Antaeus

Názov je veľavravný a varovný zároveň: Bloodsh*t. A za "*" si doplň písmeno podľa toho, či si vieš po mesiaci spomenúť na obsah alebo nie. Mňa by k tomu donútila iba neodvratná hrozba kastrácie, inak nemám dôvod sa ani len snažiť spomenúť si, o čo tu vlastne šlo. ()

warrenur

Strasna somarina, ale obcasne vizualne efekty a klisoidne zabery dosahuju cca urovne transformerov - pocitace su mocne. Scenar je ubohy, herectvo mizerne, ale ma to lubive pozlatko a kamerovy filter filmov typu Fast and Furious. Diesel je uz asi tak zaskatulkovany, ze kazdym dalsim takymto filmom ma len utvrdzuje v tom, ze mu ide iba o pravidelny prijem. Na strane druhej, tie o 20rokov mladsie "dievcence", co ma vzdy po svojom boku tento brak zrejme kompenzuju. "Silna" hviezda. Neodporucam. Od traileru som ocakaval priemerne B-cko. Nie je tomu tak. ()

ROCK,THE

Film mě bavil. Skvělý efekty, skvělá hudba, skvělý Vin! Nevím proč a za co sklízí především negativní ohlasy. Mrzí mě že jsem ho nemohl vidět v kině, leč jsem měl lístky koupeny. Za mě 9/10. ()

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

Vin Diesel se vrátí jako Bloodshot

12.11.2020

Komiksový snímek Bloodshot byl jeden z prvních, kterého zasáhla první vlna koronaviru a s ní spojené zavírání kin. Film tak přeskočil kina a zamířil rovnou na VOD služby, jenom aby se později vrátil… (viac)

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

Bloodshot brzy k digitálnímu stažení

19.03.2020

Sony Pictures Entertainment se rozhodlo po vzoru Universalu a Warnerů zpřístupnit nový akční snímek Bloodshot s Vinem Dieselem k digitálnímu stažení. Film bude k dispozici u různých prodejců už 24.… (viac)

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

Tiché místo 2 a další filmy se odkládají

12.03.2020

Jen týden před premiérou se rozhodlo studio Paramount Pictures pro jistotu posunout snímek Tiché místo 2 na pozdější datum. Oznámil to samotný herec, producent a režisér John Krasinski na svém… (viac)

PF 2020

PF 2020