Po vašom „poprvé“ už nebude život ako predtým. Hlavná hrdinka Tessa je vzorom dobrého dievčaťa. Príkladná usilovná študentka, vzorná dcéra, pozorná a verná kamarátka, skvelá študentka prvého semestra s veľkými ambíciami a plánmi do budúcnosti. Jej učebnicový životný plán však nepočítal s tým, že sa objaví tajomný chlapec Harding Scott. Nijako zvlášť obľúbený, drzý a nafúkaný samotár s prenikavým pohľadom a s povesťou "od neho sa drž radšej ďalej". Je nebezpečný... a nebezpečne príťažlivý. Zakázané ovocie priťahuje aj dobré dievčatá a Tessa sa cez všetky varovania vrhá do vzťahu, ktorý zo všetkého najviac pripomína horskú dráhu. Je rovnako desivý ako vzrušujúci, prináša plač i neopísateľné šťastie, nehu i krutosť a nikdy nejde v pokoji po rovine. Má takto vyzerať láska? Sila ich vzťahu a vášne menia všetko, čo doteraz poznala a čo od svojho života čakala. (Bontonfilm SK)

Rathalos

Ked som videl hodnotenie tohto filmu,obaval som sa,ze to bude o nicom,no po pozreti mozem povedat,ze moje obavy sa nenaplnili,velmi pekna romanticka drama so sympatickou hlavnou dvojicou,k tomu vsetkemu krasna hudba,no jednoducho sa mi to moc pacilo,prijemne straveny cas,ktory som si uzil...:-) ()

BOURQUE

Film „After“ v prezentovanej forme neprináša nič takého, čo by sme v iných (a podobných) snímkach nevideli. Mladá slečna (ktorá už má dlhoročného kamráta/priateľa) sa dostane na výšku a „nekompromisne“ sa zamiluje do chlapa, od ktorého by si za normálnych okolností držala vždy určitý odstup. Potom sa však ukáže, že nič nebolo tak ako to na začiatku vypadalo, alebo áno? Moderný romantický príbeh spíš podľa chuti dnešnej generácii. Dvaja hlavné postavy, J. Langford a H. F. Tiffin cítia jeden druhého, ich spoločné scény dokážu predať, a to je kľúčové z hľadiska úspechu. Film s určitým počtom chýb a nedostatočne využitým potenciálom vedľajších postáv. Poetický záver s dostatočne otvorenými dverami do budúcna. Napriek určitým chybám a klišé som zvedavý na pokračovanie. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

veronica 01

Hodnocení vychází hlavně asi i z toho, že zkrátka nejsem cílovka. Film je jedno klišé za druhým, až mi z toho bylo občas trapně snad i za samotné tvůrce. Slušná nevinná šprtka vs. tajemný a vnitřně rozervaný rebel. Navíc je to tááák strašně dlouhé! ()

FilipStinef

UPRAVENÝ KOMENTÁŘ: Po několikátém zhlédnutí nejen prvního dílu musím s radostí konstatovat, že tahle sága se nekriticky stala mojí guilty pleasure číslo jedna, je to zážitek na celý život a budete si přát vidět to znovu jako poprvé. ()

mancer odpad!

Väčší cringe-fest som ešte v živote nevidela! A to pozerám fakt slušné kraviny, vyrastala som na telenovelách, z Twilightu som videla všetky časti a dočítala som dokonca My Immortal (pozn. redakcie: najhorší fanfiction ever written). Ale toto je pre mňa absolútne dno. Seriózne som horšiu vec vo svojich 28 rokoch nevidela a ani nečítala. Kamoška to dokonca čítala a pamätám si, že sme sa svojho času bavili na úryvkoch z tej knihy, len ja sprostaňa som na názov zabudla a na toto som naďabila náhodou cca o rok neskôr v snahe pozrieť si nejakú milú teen romance oddychovečku. Videla som, že tu hraje Hero Fiennes - pekná tvárička, britský prízvuk.. reku, dám tomu šancu. BIG FUCKING MISTAKE! [SPOILERS ALERT] Hneď na začiatku ako sa na obrazovke objavilo logo "Wattpad Studios" si vravím "ejha, tu mi niečo nehraje" a netrvalo mi ani 15 minút kým mi došlo čo. Veď to bol čistý fanfiction grc! Pre tých neznalých - Wattpad je už tak spodina fanfiction komunity, a to, že sa z tejto spodiny niekto rozhodne spraviť film, mi ešte doteraz mozog neberie. No keď už som bola asi v polovici filmu, bolo mi ľúto to vypnúť, že veď to už nejako dám. Začala som teda počas filmu googliť (nech to aspoň rýchlejšie ujde). Tak ono tomu vraj má výjsť tento rok druhý diel (huráá), kníh z tejto série je presne 5 (áno, dobre vidíte.. slovom päť), a z nejakého neznámeho dôvodu to tu má 54% (tiež dôvod, prečo som sa domnievala, že sa to zlepší, lebo veď 54% je na teen rom-com slušné číslo), ale za mňa je ešte aj ten odpad vysoké hodnotenie. Tí, ktorí tu píšete, že sa to podobá Twilightu a 50 Shades of Grey - máte pravdu. Ono to totiž vzniklo ako fanfiction na 50 Shades of Grey, čo je vlastne pôvodne fanfiction na Twilight. Čiže je to fanfiction na fanfiction. Fanfiction na druhú. Cringe je násobený priamo úmerne a rastie exponenciálne. Ale späť k deju. Keď spolu dvaja hlavní hrdinovia (volajme ich Edo a Bella, keď už sa tak tvária) začali po jednej puse bývať (lebo Bellu medzičasom mama odstrihla od financií, keď sa dozvedela, že si na vysokej vo svojich 18tich rokoch okrem učenia sa dovolila povenovať aj chlapcom.. boo!), začalo ma reálne nadrapovať a premýšľam ako je dočerta možné, že sa na to tí herci dali. Selma Blair? Peter Gallagher? Ja chápem, že sa im ponuky na prácu asi príliš nehrnú, ale v tomto bode by bolo menej trápne, keby hrali v porne. Potom prišla emo back story hlavného hrdinu a ja už som vytáčala číslo na pohotovosť, že toto nepredýcham. Ale počkať! Čo to? Žeby sex scéna? Šanca na vykúpenie a opäť vedľa. Tú som si musela dať dokonca až 2x po sebe, lebo to bolo presne to pow čiki pow pow alá The Room, zvodné roztrhnutie obalu z kondómu zubami, slow-mo a nejaká romantická sračka hrajúca na pozadí. Ale hlavné je, že bol consent (come on it's 2020). Non-vampire Edo Cullen bol dostatočne tajomný a zápletka nebola najskôr úplne zjavná, takže ma to celkom držalo v napätí, nebudem vám klamať. Furt sa tam okolo našich holúbkov obšmietali takí jeho dvaja podivínski kamoši, ktorí seriózne vyzerali ako Rakeťáci z Pokémonov a ešte umocňovali ten pociť, že s Edom nebude niečo úplne na poriadku. A potom to prišlo, ten parchant s Bellou bol len kvôli stávke (čo vôbec nie je neoriginálne a nevidela som to už v asi päťdesiatich filmoch). Samozrejme sa za to pohádali a on jej v záplave emócii nevedel úplne povedať, že to tak nie je a veď on ju vlastne miluje. To by bolo moc skoro. Predtým sa ona musí udobriť so všetkými, ktorých kvôli nemu odstrihla zo svojho života a popri tom tam musí prebehnúť montáž scén, ako sa obaja trápia a majú flashbacks za zvuku nejakého emocionálneho porozchodového songu. Grand finale potom obsahuje scénu, ako si profesorka po hodine literatúry (alebo kieho frasa) zavolá Bellu na slovíčko a odovzdá jej prácu, ktorú napísal Edo, pretože si myslí, že ju písal o nej (GDPR jej asi nič nehovorí). V ktorej seba a Bellu okrem iného prirovnáva k Lizzie Bennett a Mr. Darcymu (like bitch no, just stop) a skončí to samozrejme vyznaním lásky. The end. Dala som to, but the damage is done a ja teraz rozmýšlam, či si na to nemám pustiť radšej nejaké fekal porno, aby som to dostala z hlavy. () (menej) (viac)

pirulka

Musím sa priznať, že hoci už mám dávno nad 20..táto snímka ma úplne dostala, a zase som sa cítila tak trošku ako oplašená tínedžerka :D Asi to bude hereckým obsadením (come on... vysoký, potetovaný sexy anglický herec s prízvukom a zvodným pohľadom :D) a skvelou chémiou medzi ústrednou dvojicou. Malo to pre mňa náboj, tempo, dej a bavilo ma to. A ktomu ako bonus ešte skvelý soundtrack. Knihy sú vec druhá a tie ma teda vôbec až tak nechytili...mala som pocit, že ide o akúsi zlátaninu všetkého možného pre násťročných bez nejakej pointy a dejovej línie... ()

loveless

Knížku jsem před pár lety četla a je to brak obsahující snad všechna klišé, ale občas takové knihy čtu pro relax. Myslím si, že film není úplně dobrá adaptace a předlohy neznalý divák asi může dost nechápat. Představitelé dvou hlavních rolí vypadají skoro jako z mateřské školky a já si připadám tak trochu jako pedofil, že se vůbec koukám. A Selma Blair jako zatraceně dobře vypadající maminka, neuvěřitelné. Opravdu zvláštní film, koukat se na to dá, ale pořád je to brak. ()

Denila

Vesměs mám ráda tyhle teen filmy, ale tento snímek mě neskutečně naštval. Příběh nulový, všichni herci dokonalí až to bolelo.. jediné co chválím je, že pocitově dokázali vystihnout emoce středoškoláků... ovšem na to, že jsou na výšce už je to trošku mimo. Pořád zvažuju zda zůstanu u dvou z milosti nebo na to prdím a dám jednu hvězdu. ()

Kritik.

Tento film ma doslova iritoval! Hnusne nesympatický pseudorebel, ktorý nikoho nepresvedčil, si nezískal ani mňa, lebo jeho herecký výkon je úplne pri podlahe. Holka zlatá, no sprostá. Potom soala ho do hája, no v druhej sekunde mu podľahla a naletela najplytším chalanským manévrom. Plytké klyšé, neromantické, nesympatické, hlavnému hrdinovi som od začiatku prial aby ho zrazil autobus, nech si holka môže začať pekný vzťah s niekym kto má charizmu :) ()

haWranka

V patnácti bych z toho asi byla paf, ale momentálně jsem to spíš protrpěla. Problémy jsou banální, herci hrát neumí (myslela jsem si, že uťápnutý a ublížený výraz měla Bella ze Stmívání, ale Tessa je úplně jiný level!) a scénář místy fyzicky bolí. Vím, že nejsem cílovka, ale teenage filmy byly rozhodně natočené i lepší. ()

Likan7

Celkem uspokojivá teenagerská romance, která se celkem úspěšně spoléhá na soundtrack a chemii těch dvou. Ona je hezká a nová, on tajemný, sexy a celý v černém. A překvapivě tohle většinu filmu funguje, i když je celých 106 minut vlastně jen o tom, jak se ti dva dají dohromady, aby na konci přišel twist a cliffhanger do dalšího dílu. Za mě vlastně příjemný překvapení. ()

viky13

Lidi, kteří nespadají do cílovky remcají o tom, jak je to prostinké a o ničem. Já jsem ale spokojená, protože nic víc, než co jsme dostali, film ani nesliboval. Já věděla, že se mi to líbit bude. ()

Robbi odpad!

Nefunguje tu nic. Ano, spolehněme se na mladou, půvabnou tvářičku a rebela, který najde příčinu - ti potom ani nemusí hrát, čehož se opravdu dočkáme. Předvídatelné, utahané, bez jiskry, sountrack dělá spíš medvědí službu než by pomáhal. Lidé tu píšou, že by se to dalo shlédnout za půl hodiny. OMYL! Dalo by se to vměstnat do čtyř řádek. Všechna možná a zoufalá klišé, stojaté vody, děj se zastaví asi po dvou minutách filmu a pak už jen víme, co bude. Existují i jiné zbytečnosti, ale tohle je opravdu sirup naředěný s melasou a nejzelenějším želé, které bylo po ruce. Bohužel i sladkosti mohou být zkažené a bez chuti. ()

Linzi

Měl bych spoustu (i osobních) důvodů, proč tento film hodnotit záporně či s méně hvězdičkami, jako většina lidí zde. Ale neudělám to, nebudu zahořklý dospělák... ,,Přej, a bude ti přáno!" Život se musí brát s nadhledem. Stejně tak, i tenhle film. :-) ()

ANTYCHRYST

Úplně okatej a tradiční středoškolskej emerickej romantak.. :) je to divný ale mě to bavilo.. Hudební doprovod se hodně podařil a celkově to bylo koukatelne.. Po všech těch hororech také krapet te romantiky :) 70% ()

Allka

Z příšerné knihy se holt dobrý film udělat nedá. Obzvlášť v hlavní roli s herci, kteří, co čert nechtěl... neumí hrát. Ale díky tomu, že divák je na rozdíl od čtenáře ušetřen pohledu do Tessiny hlavy, je filmové After aspoň jakž takž stravitelné. Hero je pusinka, škoda, že ho pravděpodobně žádná velká kariéra nečeká, obzvlášť proto, že na hezkou tvářičku se bez pořádného talentu donekonečna jet nedá. ()