Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po vašom „poprvé“ už nebude život ako predtým. Hlavná hrdinka Tessa je vzorom dobrého dievčaťa. Príkladná usilovná študentka, vzorná dcéra, pozorná a verná kamarátka, skvelá študentka prvého semestra s veľkými ambíciami a plánmi do budúcnosti. Jej učebnicový životný plán však nepočítal s tým, že sa objaví tajomný chlapec Harding Scott. Nijako zvlášť obľúbený, drzý a nafúkaný samotár s prenikavým pohľadom a s povesťou "od neho sa drž radšej ďalej". Je nebezpečný... a nebezpečne príťažlivý. Zakázané ovocie priťahuje aj dobré dievčatá a Tessa sa cez všetky varovania vrhá do vzťahu, ktorý zo všetkého najviac pripomína horskú dráhu. Je rovnako desivý ako vzrušujúci, prináša plač i neopísateľné šťastie, nehu i krutosť a nikdy nejde v pokoji po rovine. Má takto vyzerať láska? Sila ich vzťahu a vášne menia všetko, čo doteraz poznala a čo od svojho života čakala. (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (2)

Trailer 1

Recenzie (159)

ARI50 

všetky recenzie používateľa

No hodně zajímavé, herecky v celku hodně slušně vybrané a já jsem se skoro dvě hodiny celkem dobře bavil. Panna jak vyšitá a její šatník fakt šílený. Hudba v celku v pohodě, příběh se povedl ale scéna sexu byla hrozná, tady se to fakt pokazilo no doufám že se dočkáme dalšího pokračování, celkem by mě zajímalo jak to dopadne. ()

Jaro.Krafcik 

všetky recenzie používateľa

Dnes je ten valentín tak mi nedalo pozerať len western a ducktales. Zapol sa netflix a tam toto. Typická teen romantická dráma. Relatívne pekná herečka. Ale ak by nebol ten deň zamilovaných, išiel by som zrejme hodnotením dole. Takmer to isté čo dvojka. Áno, tu som videl o niečo skôr. A neľutujem, ale tie filmy nič pre mňa. 3* ()

Reklama

Vera2613 

všetky recenzie používateľa

Ak odhliadnem od knihy tak takto objektívne by som asi napísala, že to bolo dosť sladké a romantické ako to aj má byť. Je to predsa film pre tínedžerov. Herci príjemní, bolo to aj v pohode zahrané, hoci pri Fiennesovi to až tak neplatí pretože mal skoro celý film ten istý výraz. Ale najmä Josephine Langford zaujala. Vo filme nebolo dokopy žiadne napätie ani nič zaujímavé, čo by prekvapilo. Celý film bol pre náročnejšieho diváka dosť nudný pretože sa tam nič poriadne nedialo. Avšak nebol to žiaden prepadák to nie. Zvrat na konci možno trochu prekvapil, ale dalo sa to čakať. Film má aj veľmi pekné zábery a dobrý soundtrack. Taktiež nechápem toľké porovnávanie s 50 shades. Vo filme boli dohromady možno 3 trochu dráždivejšie scény, ale inak obyčajný film pre pubertiakov. Myslím si, že ľudia ktorí knihu nečítali sú s filmom spokojní, ale tí ktorí áno, už menej. Ale to je už o inom. Celkovo film hodnotím ako dobrý priemer. ()

jafuska 

všetky recenzie používateľa

Viděla jsem tento film, a jelikož nejsem náctiletá, přesto se mi to velmi líbilo, a ano, je to hlavně pro ženy, mladé holky, kluci s citlivou duší, by se v tomto také mohli najít, knižní předlohu neznám, nechápu tak nízké hodnocení, i když je jasné, že velké megahity, tomuto nemůžou konkurovat, ale to nevadí. Na druhou stranu je to krásná vysněná pohádka, ale v realitě se takovéto příběhy mohou stát také, nejen ve filmmu, ale větší šance je právě u náctiletých, než my, kteří jsme již dospělý. ()

BOURQUE 

všetky recenzie používateľa

Film „After“ v prezentovanej forme neprináša nič takého, čo by sme v iných (a podobných) snímkach nevideli. Mladá slečna (ktorá už má dlhoročného kamráta/priateľa) sa dostane na výšku a „nekompromisne“ sa zamiluje do chlapa, od ktorého by si za normálnych okolností držala vždy určitý odstup. Potom sa však ukáže, že nič nebolo tak ako to na začiatku vypadalo, alebo áno? Moderný romantický príbeh spíš podľa chuti dnešnej generácii. Dvaja hlavné postavy, J. Langford a H. F. Tiffin cítia jeden druhého, ich spoločné scény dokážu predať, a to je kľúčové z hľadiska úspechu. Film s určitým počtom chýb a nedostatočne využitým potenciálom vedľajších postáv. Poetický záver s dostatočne otvorenými dverami do budúcna. Napriek určitým chybám a klišé som zvedavý na pokračovanie. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Galéria (35)

Zaujímavosti (15)

  • Josephine Langford měla asi jen týden na to, aby se mohla připravit na svou roli Tessy Young. (ČSFD)
  • Film je založen na knize „After: Polibek“ od autorky Anny Todd. (simaa)
  • 20. května 2019 Anna Todd potvrdila pokračování. Pokračování je pojmenované After We Collided (2020) a je založeno na Toddově druhé knize v seriálu „After“. (ČSFD)

Reklama

Reklama