Chicagská policistka Sharon (Jennifer Lopez) se při pronásledování zločince dostane do smrtelně nebezpečné situace. Dílem šťastné náhody jí pomůže neznámý muž (Jim Caviezel), který vraha odzbrojí a zachrání Sharon život. Bylo Catchovo nečekané zjevení v pravou chvíli skutečně jen dílem příznivé souhry náhod, nebo šlo o osudový záměr? Sharon a Catch se totiž už jednou setkali a to za velmi dramatických okolností. Policistku a jejího zachránce záhy spojí citový vztah, ve kterém se společně pokusí vyrovnat s temnými tajemstvími své minulosti. (oficiálny text distribútora)

Fiftis

Dá sa povedať, že film posúva dopredu len James Caviezel. Lebo som toľkokrát čumel, či tento film tvorcovia myslia vážne, pretože dialógy úplne neprehliadnuteľne šuštia papierom. Papierom nepríliš schopného scenáristu, patrilo by sa dodať. Najväčšou chybou ale rovnako je skutočnosť, že hoci nás tvorcovia nechávajú nakuknúť nielen do minulosti Catcha, ale tiež do rodinných problémov Sharon, tak mi to rovnako pripadá, že sa za celý film nič nestane, film skrátka celých 97 minút akurát prešľapuje na mieste. ()

k212

Začátek mě docela nadchnul, pár perfektně nasnímaných scén téměř dokumentaristickou kamerou (honička na stadióně, sraz v restauračce), i charaktery slibně najížděly, dialogy byly svěží a docela i přirozené, ale pak přišel ten romanticko-kýčovitý zlom a rázem okouzlení vyprchalo. Následovalo už jen klišé za klišé. Jim Caviezel je fakt na pohled moc fajn (a věřím, že jednou se víc projeví, protože hrát snad umí), ale v tomto filmu moc prostoru neměl a po hodině mě fakt začal nudit pohled na jeho kabát (asi ta jazzová minulost nebo co?), Jennifer Lopézová asi taky hrát umí, ale tenhle film nakonec nedal prostor nikomu. Je prostě nedotažený a uvařený z vody, spíš mě nakonec připadal jako epizoda z nějakého romanticko-kriminálního seriálu. ()

kingik

Dost dobře nevím, co tímto filmem tvůrci chtěli říct. Na jedné straně nalákají na Jennifer Lopez, ale film se neumí rozhodnout, jestli chce být dramatem, mysteriozním nebo thrillerem, ale rozhodně není ani jedním z nich. Dost jsem se u něho nudil, protože zde bylo slibováno hodně, ale nakonec splněno bylo hodně málo. Je to nuda. ()

Jordan

romantická dráma nie je môj srdcový žáner, aj keď aj v rámci neho sa môžu vykryštalizovať kvalitné tituly, ale ak vo filme s touto predispozíciou figureje Jennifer Lopez, tak naozaj neočakávam nič iné, ako americké sladidlo - a veru nič iné mi ani nebolo ponúknuté. Caviezel je síce sympaťák, ale jeho záhadnosť naberá vo svetle nového vzťahu s policajtkou, ktorej obsadenie sa minulo účelu, ak chcel autor ukázať, aké ojedinelé a ťažké je byť ženou v policajnom zbore (čomu úvod filmu nasvedčuje), skôr rozmery nepríjemnej a otravnej než vskutku "mysterióznej" a príťaýlivej. Koniec sa mi vonkoncom nepáčil, ostatne, dopozeral som sa až k nemu, a to vďaka mnohým fyzickým danostiam hlavnej protagonistky. ()

Anderton

Film, pri ktorom sa dá variť, žehliť, upratovať, jesť, kecať so známymi alebo si aj pospať. Čiže je to trochu nuda, ale zase žiadna hrôza sa nekoná, ako sa snažili všetci kritici naznačiť. V tomto zmysle sa dá film pozrieť aj viackrát. Myslím pri tých spomenutých činnostiach. Nie je v ničom nepríjemný, žiadna krv na nás nestrieka, aj keď je film o policajtke a Lopezka s Caviezelom sú tu celkom sympatickí. ()

swamp

Spíše podprůměrný snímek, který trpí především neherectvím J Lo - role tvrdé policajtky jí fakt nesedí. Z úplného bahna ho však vytahuje velmi charismatický Jim Caviezel a erotická scéna u jezera. Nic víc.. ()

nash.

Tohle byl hodně divný film. Po slibném začátku přišla zdlouhavá a poněkud bezradná nuda, která nefungovala ani jako drama, ani jako romantika. Caviezel byl neskutečně protivný, Lopez se snažila, ale zůstávala poněkud toporná, jako by se s rolí nedokázala sžít a tak stála opodál a vodila ji po scéně jako loutku. ()

Slarque

Ačkoliv se film na začátku tváří tajmně, jedná se o běžný romantický doják bez jediného původního nápadu. Alespoň jsem pochopil, kde si Gibson vyhlédnul Jima Caviezela pro roli Ježíše. ()

klerik

Pomerne sympatický film s dobrou Jennifer. Škoda, že film sa nechce ponoriť hlbšie a riešiť tak nadhodené konflikty do hĺbky. Ostáva tak len trochu netradičná romantická dráma... ()

anais

Policistku JLo sleduje tajemný muž. Zachrání jí život, a ona se do něj zamiluje. On však nechce odkrýt tajemství své minulosti... Čím dál častěji se objevuje záběr podbarvený tajemnou hudbou, ve kterém mladík zvláštním pohledem pozoruje dítě své sousedky... Policistka nakonec objeví v mladíkově bytě zásuvky plné dětských hraček... Je to pedofil? Úchyl, který chce sousedčino dítě nalákat na hračky? Zabije to dítě? Zabije sebe? Policistku? Jestli nezabije nikoho, dojde ve filmu alespoň k nějakému dramatickému zratu? Předem vám oznamuji že nikoliv... Námět filmu nijak originální nění, přesto poskytoval pár příležitostí pro rozehrání slušných dramatických momentů. Tvůrci se však vydali jinou cestou. Dramatu rodinnému dali přednost před nějakou tou akcí... Člověk tak prožije celý film v nudném očekávání "teď už ten zvrat snad přijde." Nepřijde. Zjeví se jen absurdní happyend, který popírá předchozí chování tajemného mladíky, který během pár minut přehodnotí svou situaci, a z rozpolceného šílence se změní v oddaného milence. Kdyby nebyl kladen takový důraz na tajemnou stránku příběhu, mohlo to být lepší. Ten film však popírá sám sebe...a to nezachrání ani křivky Jennifer Lopez... ()

SOLOM.

Takový divný filmeček jen co je pravda. Jennifer Lopez byla sexy i v policejní uniformě, ale tady mělo jít především o samotný dramatický příběh, který se místy neskutečně zadrhával. Dokonce to mělo ze startu i zajímavou atmosféru, ovšem postupem času se všechno tak nějak zabalilo do romantického hávu, bez kterého bych se klidně obešel. Přece jenom jsem očekával akčnější podívanou a lepší výkon Caviezela – ten se tady zrovna moc nepředřel. S odřenýma ušima tomu dám průměr. ()

Genero

To byla panečku nuda! Jennifer ukazuje zadek minimálně a zcela nahodile a Jim už zřejmě trénoval během natáčení zmučený výraz Krista, protože nevěřím, že se někdo může takhle tvářit permanentně. Celý příběh se odehrává v takovém lážoplážo tempu, bez náznaku napětí nebo nenadálého zvratu. Ale naštěstí jsem si vzpomněl, že mám na ovladači tlačítko pro rychlý posun a to když podržím, tak se postavy pohybují velice srandovně jako skřítkové dělníci,co tesají střechu... ()

Kryton

Jednou a už nikdy více! Nejdřív romance, pak se tam hodí rádoby zvrat a nakonec to skončí tak jak čekáte. Na Nově film týdne. Pro mě film na odpis! ()

FFilipCZ

Jeden koment mimo film...Pokud bych měl hodnotit to, co jsem včera viděl na NOVA CINEMA, tak bych musel dát odpad. Ti se teda zase předvedli v plné parádě. Dát film plný vulgarismů od 20:00 jen aby nahonili sledovanost, přičemž půlka z 97minut je proložená reklamami a druhá půlka vypípaná. Jako sorry, ale vypípávat scény ve filmu? Tý Nově asi fakt úplně hráblo... ()

Turiec

Nie je mi úplne jasné, či malo ísť o krimi (strelený a nevhodný názov Policajtka), romantický, mysteriózny film, alebo rodinnú drámu. Tvorcovia vyskúšali z každého niečo a vytvorili podpriemerný guľáš, kde kadečo začali a nič nedokončili. Najlepšie z toho vychádza rodinná dráma, keďže romantika sa medzi hlavnými predstaviteľmi moc nediala. Chýbala tam iskra, ktorá by diváka presvedčila, že sa muž so ženou priťahujú. ()