Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

MartinezZ

Pominu-li, že ty čtyři dosavadní díly byly naprosto o ničem a jen vyplněné vulgaritami, tak kdyby byly navíc ještě o něco kratší, nemusely by vlastně vůbec vznikat, což by paradoxně byl největší klad tohohle webseriálu. ()

ivishka

Mini seriálek u kterého se zatím celkem solidně bavím. Petr Čtvrtníček skvěle hraje kšeftaře. Nejvíce mě zatím pobavil díl o prodeji Škodovky 120... ()

gogos

A pak že to nejde! Mini-sitcom se skvělým nápadem, perfektním Čtvrtníčkem a syrově pravdivou nekorektností, až to bolí! ()

slunicko2

Zase jiní šmejdi. 1) Řemeslníci (samozřejmě že jenom někteří z nich) tvoří zvláštní skupinu šmejdů. Jejich šmejdství je sofistikovanější, než u prodavačů pánví a dek. Zneužívají toho, že je po jejich službách poptávka a že někteří lidé nemají ani potuchy o tom, co a v jaké kvalitě mají dostat. Nemusím uvádět příklady, každý je dobře zná z vlastní zkušenosti._____ 2) Scenáristům a zejména hercům se podařilo vychytat jazykový projev i mentalitu podobných šmejdů do detailu. Zásadní roli na tom mají herci: 51letý typově neobyčejně přesný Petr Čtvrtníček (majítel autobazaru), 41letý Jaroslav Plesl (automechanik) a 29letá boží Lucie Polišenská (Bublina). ()

MessiM

Po odvysílání Tondy Blaníka jsem si snad ani nedokázal představit, že může na Streamu přijít něco lepšího. Ale ono přišlo! Horší ale je, že je většina příběhů založena na reálných a skutečných historkách. Pak běž navštívit autobazar. ()

TheDon

Čtvrtníčka žeru, bohužel pro člověka kterej v tom pracuje, nebo tomu aspoň trochu rozumí je to naprosto za hranicí reality. Přepisovat inkoustem TP? To určitě. Uvidíme co vymyslí Monte Petr v dalších dílech. Update po sedmým díle je to naprosto transcendetní a inteligentní zábava a Péťa si to užívá na plnou palbu. Číňan byl výbornej. ()

rakovnik

Jan Prušinovský prostě komedie umí točit a Robert Geisler mu k tomu napsal parádní scénář. Ovšem, nebýt Petra Čtvrtníčka, určitě by seriál ze svého vtipu tratil. Možná až příliš syrové ve vyjadřování postav, ale na druhou stranu, běží na internetu. ()

zette

Dalsi z velmi povedenych serialu na Stream.cz. Jednotlive epizody sice maji rozdilnou kvalitu, presto se jedna o velmi vtipny miniserial. Nejvetsi zasluhu ma na tom samozrejme Ctvrtnicek, ktery se ve sve roli vyziva. Pozadu nezustava ani Polisenska s Pleslem. Blanik byl asi o pid lepsi, presto velmi povedena zalezitost. ()

dr.fish

Po velmi dlouhé době Čtvrtníček alespoň trochu ve formě. Ještě, že ten formát není delší než večerníček. To by mohl být pak problém. Jinak docela příjemná zábava. 80% ()

Deyw

to je debil ten ctvrtnicek doprdele :D ten policajt prej sefovi je divny ze pokazdy resime bouracku ve stejny zatacce :D co je mu dotoho debilovi :Dddd chcip sem ()

Mrkvič

Čtvrtníček po delší době boduje? V prvních dílech určitě. To byl závěr pěkně vypointovaný. V dalších dílech slábne závěrečná pointa. Uvidíme, jak to bude dál, ale rád se i na další kraťasy podívám. ()

Helmutek

Je to sranda, ale je to jenom sranda. Některý díly jsou lepší, jiný přehnaný nebo průhledný... Je to dobrý, jen tam postrádám něco "víc", nějakou přidanou hodnotu. I "jenom" skvělí herci a "jenom" slušnej scénář můžou stačit, nic světovýho se z toho ale prostě nestane. ()

hroubek

Fajn mini-seriál, který baví a rozesmává svým čecháčkovstvím a černým humorem. Je to příjemné a dost zábavné a Čtvrtníček je boží. ()