Vykutálený podvodníček Karel Čížek a jeho čachry s auty v lokálním autobazaru. (Stream.cz)

Recenzie používateľa rakovnik k tomuto seriálu (19)

Autobazar Monte Karlo (2015)

Jan Prušinovský prostě komedie umí točit a Robert Geisler mu k tomu napsal parádní scénář. Ovšem, nebýt Petra Čtvrtníčka, určitě by seriál ze svého vtipu tratil. Možná až příliš syrové ve vyjadřování postav, ale na druhou stranu, běží na internetu. ()

Série 1 (2015) (S01)

Myslím, že mnohé vtipy, poznámky a úsloví se dostanou do slovníku publika. Na naše poměry zajímavá zábava, byť poněkud pro otrlejší povahy. ()

Večerní auto (2015) (S01E01)

Bomba mezi českými sitcomy začala ve velkém stylu. Tolik vtipu a hlášek v jednom dílu se jen tak nevidí. Některé jsme ještě dlouho citovali. ()

Papírová pojišťovna (2015) (S01E02)

Jako ze života (?). Čtvrtníček a jeho styl vyjadřování je prostě úžasný. ()

Nákup, prodej (2015) (S01E03)

Čtvrtníček ukecá každého. ()

Hugo (2015) (S01E04)

I když se neprodává hrozné auto, tak může být zábava. ()

Svatba (2015) (S01E12)

Fakt jsem čekal, jak toto dopadne. A byl jsem nadmíru spokojen. ()

Série 2 (2016) (S02)

Druhé série už taková bomba není, ale na našich obrazovkách (monitorech) se jedná stále o ojedinělé dílo. Petr Čtvrtníček je tahounem seriálu, ale jeho kolegové mu sekundují poměrně úspěšně. ()

Dědictví (2016) (S02E01)

Rozjezd nové série už není v tak velkém stylu. Především citelně ubylo humoru, pointa byla také dost, doslova násilná, nicméně dostatečně vtipná. ()

Stáčedlo (2016) (S02E02)

Bóďa dobrý, ale opakovaný vtip není vtipem. ()

Hugova pomsta (2016) (S02E03)

Jak využít dědictví jiným způsobem. Bohužel, v tomto dílu se již tvůrci opakují. ()

Akce Čistka (2016) (S02E04)

Policajti přinesli oživení do trochu ospalejší série. ()

Auto z Reichu (2016) (S02E05)

Pár vtipů, ale jinak spíše taková směska scén, s dobrou pointou, ale nedobře napsanou pro Martina Myšičku. ()

Dvojče (2016) (S02E06)

Hezky vymyšlený scénář, jasný, vtipný, zajímavý, od osazenstva autobazaru přesně zahraný. ()

Číňan 2 (2016) (S02E07)

Aktuální díl, nicméně ne tak vtipný. Až na opakující se hlášky Čtvrtníčka. ()

Finančák (2016) (S02E08)

Zajímavé, zamotané, ale čekal bych více vtipu. ()

Bílý kůň (2016) (S02E09)

"To ´sou lidi co. To tej postaví popelnici a pak ´sem ten špatnej já." Při tomto dílu jsem se opět pěkně zasmál. ()

Diagnostika (2016) (S02E10)

Šéf sice elektronice nerozumí, ale umí vymyslet, jak ji využít ke svému prospěchu. Úsměvné, byť bez pointy. ()

Svatba 2 (2016) (S02E11)

Závěr trochu Troškovský, padlo snad až moc sprostých slov, která pro vtip nebyla nutná, ale zasmál jsem se. ()