Mandalorián sa vydáva na dôležitú cestu. (Disney+)

Dex16

Mando je zpět s roztomilým Groguem! A to opravdu ve velké palbě. 💣 Za pouhou jednu epizodu toho spolu stihli fakt hodně.🛸 Strašně mě baví ten vesmírný-westerno styl, dodává tomu výbornou atmosféru, kterou si vždy užívám, no a ta hudba? 🎶To je pohlazení po intergalaktické duši! 🌌 Ať už je tady další středa a my se můžeme vydat s našimi miláčky dál v jejich cestě. 🚶👽 ()

zborja

Ach jo, mě to prostě nebavilo :-( Tentokrát jsem byl nadšený až ze závěrečných titulků a kreseb. Tohle je ta Cesta? Kdybych po Knize Boby Fetta a Obi Wan Kenobiho nesledoval Andora, tak by mě to možná nakoplo stejně, jako předchozí dvě řady, ale už mi asi nestačí jen Mandaloriánská zbroj, Grogu, další plnění misí kvůli plnění jiných misí atd. Nejspíš mi přišel přestřelený Mandův návrat ve velkém stylu, kdy hned ze začátku zachraňuje skupinu jiných Mandalorianů, vzápětí zachraňuje jednu ze starších postav aby na závěr zachraňoval sám sebe. Dá se předpokládat že záchrana jeho reputace nastane v poslední kapitole, kdy už bude znát situaci na Mandaloru, poté co ji zjistí v kapitole předposlední pomocí opraveného droida, který mu v předchozí epizodě zachrání krk před piráty, kteří zajmou nejdřív Grogua a Manda chytnou do pasti v jiné kapitole. A to bude ještě pár kapitol o tom, jak prostě někam random přiletěli, aby se prostě něco stalo. Ale těší mě, že Mando má své fanoušky jisté. ()

GameOfThrows

2. serii jsme dokoukali před měsícem a při úvodu do 3. jsme marně tápali v paměti jak toto navazuje na 2, serii a co nám uteklo. Po složitým dohledávání souvislostí, je prej nutný sledovat Seriál o Django Fettovi aby člověk doplnil co se stalo mezi 2. a 3. serií, což mi přijde jako dost špatnej koncept "prodávání" jinejch seriálů. No je to hodně o vztahu mando-bejbyYouda což je fajn, je to kjůt ale začíná mě to trošku nudit, protože žádnej vysokozdvižnej příběh tu není, v každým díle se letí někam na planetu, zabije se pár padouchů dobře to dopadne a To be continued. Jako oddychovka supr ale na víc jak 75% to teď zatím nevidím. ()

Fearghast

Po té co Andor ukázal, že i na StarWars se dá ještě koukat a nemusí být jen svojí parodií, která je založená na neustálé recyklaci referencí na předchozí materiál a vše zalévající v tupý fan service, je tu opět Mandalorian a jede svoje ohrané pecky. Jedna hvězdička je za nové verze loutek, které mají tolik detailů, že už prakticky z blízka nevypadají jako z plastelíny ... škoda, že veškerý talent padl na vizuální podobu seriálu a na použitelný scénář nebo režii už nezbyl budget. ()

ReichelTomas

Chabé, dobré byly jen vizuální efekty a obecně technická kvalita dílu. Jinak ty nápady – třeba velryby v hyperprostoru – to si asi děláte legraci, ne? Nebo „hele, míří na nás celá loď pirátů, tak co uděláme? Co třeba zmáčknout neznámé tlačítko a hned jsme pryč“. A nijak mě nebral ani mini-zeleňák. A co ten začátek, proč třeba neutekli do jeskyně, vždyť jich to asi půlku sežralo. A jaktože ty jejich střely neměly ale vůbec žádný efekt? ()

jirikzaboj

Jsem překvapený, že se do RECAPu nedostaly scény z Boba Fetta. Leckterý fanoušek by mohl být překvapený, proč je Grogu zpátky, pokud neviděl právě doplňující epizody z Boba Fetta. Každopádně Mando je zpátky a úvodní epizoda pro mě nijak zatím zásadní, nepoutavá. Vrací se pár starých známých a vypadá to krásně. Snad se nám to brzo tedy rozjede. ()