Mandalorián sa vydáva na dôležitú cestu. (Disney+)

Desdel

Pokud jste neviděli Book a of Boba Fett (jen určité díly) budete trochu mimo ze skokového děje. Seriál si v první epizodě udržuje standard a duch předchozích dilů. ()

Dex16

Mando je zpět s roztomilým Groguem! A to opravdu ve velké palbě. 💣 Za pouhou jednu epizodu toho spolu stihli fakt hodně.🛸 Strašně mě baví ten vesmírný-westerno styl, dodává tomu výbornou atmosféru, kterou si vždy užívám, no a ta hudba? 🎶To je pohlazení po intergalaktické duši! 🌌 Ať už je tady další středa a my se můžeme vydat s našimi miláčky dál v jejich cestě. 🚶👽 ()

GameOfThrows

2. serii jsme dokoukali před měsícem a při úvodu do 3. jsme marně tápali v paměti jak toto navazuje na 2, serii a co nám uteklo. Po složitým dohledávání souvislostí, je prej nutný sledovat Seriál o Django Fettovi aby člověk doplnil co se stalo mezi 2. a 3. serií, což mi přijde jako dost špatnej koncept "prodávání" jinejch seriálů. No je to hodně o vztahu mando-bejbyYouda což je fajn, je to kjůt ale začíná mě to trošku nudit, protože žádnej vysokozdvižnej příběh tu není, v každým díle se letí někam na planetu, zabije se pár padouchů dobře to dopadne a To be continued. Jako oddychovka supr ale na víc jak 75% to teď zatím nevidím. ()

Fearghast

Po té co Andor ukázal, že i na StarWars se dá ještě koukat a nemusí být jen svojí parodií, která je založená na neustálé recyklaci referencí na předchozí materiál a vše zalévající v tupý fan service, je tu opět Mandalorian a jede svoje ohrané pecky. Jedna hvězdička je za nové verze loutek, které mají tolik detailů, že už prakticky z blízka nevypadají jako z plastelíny ... škoda, že veškerý talent padl na vizuální podobu seriálu a na použitelný scénář nebo režii už nezbyl budget. ()

ReichelTomas

Chabé, dobré byly jen vizuální efekty a obecně technická kvalita dílu. Jinak ty nápady – třeba velryby v hyperprostoru – to si asi děláte legraci, ne? Nebo „hele, míří na nás celá loď pirátů, tak co uděláme? Co třeba zmáčknout neznámé tlačítko a hned jsme pryč“. A nijak mě nebral ani mini-zeleňák. A co ten začátek, proč třeba neutekli do jeskyně, vždyť jich to asi půlku sežralo. A jaktože ty jejich střely neměly ale vůbec žádný efekt? ()

jirikzaboj

Jsem překvapený, že se do RECAPu nedostaly scény z Boba Fetta. Leckterý fanoušek by mohl být překvapený, proč je Grogu zpátky, pokud neviděl právě doplňující epizody z Boba Fetta. Každopádně Mando je zpátky a úvodní epizoda pro mě nijak zatím zásadní, nepoutavá. Vrací se pár starých známých a vypadá to krásně. Snad se nám to brzo tedy rozjede. ()

IadyCaroline

Průměrný díl, který startuje novou třetí sérii. Pár světlých momentů se najde: westernová přestřelka, naznačení charakteru Nové Republiky, odporný piráti...ale předpokládám, že jsem ovlivněna tím, že mi utekli spojitosti, kvůli absenci seriálu Boba Fett. ()