Mandalorián - Season 2 (2020) (séria)

Kapitola 14: Tragédia (S02E06)

(epizóda)
  • Česko Kapitola 14: Tragédie (viac)

Mandalorián a Dieťa cestujú na miesto, kde voľakedy stál prastarý chrám. (Disney+)

drackula

Pri úvodných minútach som sa trocha bál, že to skĺzne do nejakej mystickej roviny, avšak Rodriguez ma rýchlo vyviedol z omylu. Celá epizóda je jedna akčná jazda odohrávajúca sa v ruinách prastarého chrámu. Boba Fett zažil nenormálny návrat a zvedavosť o jeho samostatný seriál značne narástla. Pred finále je to nastavené skvele. 100% Disney plus ()

SpaceOdyseus

Bavi me, kam se posunul dej. Ale ta akce byla teda binda. Ze, se trooperi netrefuji, jsem si zvyknul. Ale to, jak nabihaji na smrt jedne pani, jak ona debilne beha po hrebenech pod palbou, jak trooperi zazracne zacnou trefovat brneni, kdyz se objevi mando, to me fakt nebavilo. Tohle byla akcni bida! ()

LachtanShows

Jakmile jsem se k Mandovi vrátil po pár dnech a ne měsících, mi příběh už dává mnohem větší smysl a jsem díky tomu vhozen zpátky do té euforie, která zasáhla všechny, co tenhle seriál adorují stejně jako já. ()

cyphercz

Díl bez jediného hluchého místa, pokud jsem si u předchozích epizod stěžoval, že nedochází k posunu děje, tak tady se konečně pohnulo opravdu snad všechno, seriál nabírá na obrátkách a nezbývá než doufat, že si tohle tempo udrží až do konce, ne-li ho i překoná. Jediný trochu negativní trend jsou ti naprosto neschopní Stormtroopeři, kteří ani v nějakých 30+ lidech, s minomety a těžkými zbraněmi, nedokáží zlikvidovat 3 bounty huntery/zabijáky:) RIP Razor Crest -_- ()

MiniMinion

Dějově bomba, spousta zvratů - Bobu Fetta jsem čekal až o hodně později, možná až příští sérii, unesení Grogua jsem odhadoval jako cliffhanger na konci série, a nečekal bych, že Disney budou mít koule na zničení Razor Crestu, rozhodně ne takhle brzo... Boba Fett natrhl Imperiálům prdel, hodně brutální nářez, naprosto super. No ale jinak... dialogy bohužel docela vázly, nevím, čím to bylo, ale moc to pro mě nefungovalo. “Ok kid, gotta go!” padlo snad 76x, když Boba pronesl Jangovu hlášku, znělo to jako hodně nepovedený fan service... no a kupodivu ani VFX nebyly nějaké povedené, výbuchy a valící se kameny vypadaly velice špatně, všechno ostatní bylo tak nějak umělé, natočené to bylo tak nějak zvláštně, lens flare prvky mi vyloženě vadily... no nevím. Rodriguez se tedy nějak nepředvedl. Možná až díl uvidím víckrát, změním názor, ale první dojmy... 60%, 3 hvězdičky. ()

warrenur

Boba Fett je drsnak, vyborna postava a momentalne i neocenitelny spojenec Manda. Opat sme sa posunuli. Vitam. Stale vsak vnimam amatercinu a caste logicke haluze, ktore by vsak clovek vo svete SW radsej ani nemal vnimat, ak si ho chce uzit. :) Slabsi priemer. ()

in_deed odpad!

Doposud jsem to toleroval, ale tenhle díl s tím zašel do úplného extrému. Stormtroopers jsou absolutně bezmozkovití NPCs, kteří střílejí buď několik metrů vedle anebo nestřílejí raději vůbec. Hlavní hrdinové jsou nezranitelní a porážejí celé pluky nepřátel najednou. Mám čím dál větší dojem, že ten seriál je spíše jakousi karikaturou. A to včetně hereckých výkonů. ()

loki5

Ming-Na Wen vypadá v 57 skvěle. A to je tak asi vše. Ta recyklace už mě tak nějak nebaví. Disney stihl oživit všechny postavy, které kdy ve SW světě zemřely. A na mě už je to prostě moc. Galaxie k dispozici a stejně se vše točí kolem asi 10 lidí. A Dart blabla bude opět někdo koho známe (asi někdo kdo zemřel a zase ho oživili). A neschopnost storm trooperů je už poněkud přehnaná. Jak musela vypadat droidí armáda z klonových válek :-D tu museli porazit i děti s prakama. ()

HenryIvan

Pokiaľ bola minula časť doslova navrhnutá na hromadnú produkciu mokrých snov pre novodobejších fanúšikov Star Wars, tak tá dnešná musela vyvolať predčasnú ejakuláciu u tých OG fanúšikov. Nepatrím v podstate ani do jednej skupiny, ale boy, that was some good good shit. ()

tomik99

Boba Fett super. Jen by to měl být trochu „nečestný“ námezdní lovec, k Mandalorianovi se přidal tak nějak lehce a na můj vkus nepřirozeně… To podle mě gangsteři nedělají… Je to ale jediná výhrada zbytek super. ()

aR3Zz

Tak trochu zbytečná epizoda. Čekací, nic moc se neděje, byť akce je dostatek. Ale poprvé to nějak pomalu odsejpá a ani přílet "druhého mandaloriana" (a další nášup akce) tomu nepomůže. Závěr očekávatelný a nepřekvapivý. Za mne nejslabší díl celé dvojsérie. ()

Atrekan

Tahle epizoda mě překvapila snad v každým ohledu. Tython jsem čekal až v samém finále série, setkání Manda a Boby taktéž. Co se týče Tythonu, tak lokace byla pěkná, ale čekal bych, že z ní uvidíme trochu víc. Nikde žádné ruiny, vodopády, jezera, jak známe ze hry. Tak trochu jsem doufal i ve Flesh Raidery. // Boba se předvedl jako drsňák, dokonce jsme viděli i nějaký tríčky, co jsme neviděli ani u Manda, tak to třeba vezme jako podnět k upradu zbroje. // Čekám, že v dalších epizodách se objeví nějakej ten Jedi, kterej jim pomůže porazit Gideona a zachránit Grogua ()

Dolby.130

To bola jazda. Zatiaľ najlepšia epizóda celej série. Boba Fett sa ukázal v plnej paráde. Dostal veľa priestoru a nesklamal. Využil plný potenciál. Celý diel bol veľmi napínavý. Čím viac sa to blížilo ku koncu tým viac som bol v napätí. Pekne sa nám to blíži do finále. A už sa veľmi neviem dočkať ďalšej časti a samotného vyvrcholenia série. ()