Účinkujú:
Jae-suk Yoo (moderátor), Hyeong-don Jeong (moderátor), Hong-cheol Noh (moderátor), Myeong-su Park (moderátor), Joon-ha Jeong (moderátor) (viac)Účinkujú
Jack Black
USA
Najlepšie filmy:
Verejný nepriateľ (1998)
Doba ľadová (2002)
Mŕtvy muž prichádza (1995)
Manny Pacquiao
Filipíny
Seung-won Cha
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Adeul (2007)
Himeulneyo miseuteo li (2019)
Pohwa sogeuro (2010)
Tae-hyeon Cha
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Yeonae soseol (2002)
Sunny (2011)
Hyeong-jin Kong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Putá vojny (2004)
Keopeuljeu (2011)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Tae-gyu Bong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Penteuhauseu (2020) (seriál)
Geudttae geusaramdeul (2005)
In-seong Jo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Keulraesik (2003)
Biyeolhan geori (2006)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (seriál)
Ji-woo Choi
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Láska padá z nebe (2019) (seriál)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Joahaejo (2016)
Sang-wook Joo
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Dětský doktor (2013) (seriál)
Yongseoneun eupda (2010)
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Seul-gi Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Pasukkun (2017) (seriál)
Geu namjaeui gieokbeom (2020) (seriál)
Min-gyo Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)
Yeonghwaneun yeonghwada (2008)
Killeodeului suda (2001)
Soo-ro Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Putá vojny (2004)
Gongbooeui sin (2010) (seriál)
Shinsaui poomgyuk (2012) (seriál)
Soo-hyeon Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Královna slz (2024) (seriál)
Dotkni se mých ran (2020) (seriál)
Deurim hai (2011) (seriál)
Chang-seok Ko
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Pani pomsta (2005)
Jigeum mannaleo gabnida (2017)
Taxikár (2017)
Da-hae Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Mai geol (2005) (seriál)
Ailiseu (2009) (seriál)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Yeong-ae Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Pohraniční pásmo (2000)
Pani pomsta (2005)
Inspektorka Ku (2021) (seriál)
Il-woo Jeong
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
Nae sarang (2007)
49il (2011) (seriál)
Hye-seong Kim
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Pohwa sogeuro (2010)
Jeni, Juno (2005)
Pokryeok sseokeul (2006)
Hye-jin Han
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
Yongseoneun eupda (2010)
Rozvodový právník Šin (2023) (seriál)
Yo-won Lee
Južná Kórea
Najlepšie filmy:
49il (2011) (seriál)
Koyangireul butaghae (2001)
Hwaryeohan hyooga (2007)