Filmová akční hvězda pošle při natáčení svých filmů několik filmových protivníků do nemocnice. Je namyšlený, neústupný, arogantní a má dojem, že mu vše projde. Na začátku filmu se setkává s mladým gangsterem, který je klidnější povahy, o to více se však pohybuje mimo zákon. Oba si takzvaně "vjedou do vlasů" a svůj spor chtějí vyřešit tím, že gangster bude hrát v novém filmu úhlavního nepřítele akční superstar. Rozhodnou se, že všechny bitky a akční scény zahrají naostro. Tedy že rány a kopance půjdou kontaktně a postavy se nebudou vzájemně šetřit. Tím zvýší i reklamní popularitu filmu, protože do poslední chvíle se neví, kdo skutečně zůstane stát na nohou a jak tedy film dopadne. Režisér původně nesouhlasí, ale když uvidí jejich první bitku, s nadšením nabídku přijímá. Obě postavy mají svoje nemalé problémy a starosti, často jim jde o kariéru, peníze, majetek i životy. I když jsou to od začátku nesmiřitelní nepřátelé, v kritických situacích pomáhají jeden druhému. Film pomalu graduje k finále, kdy se má odehrát závěrečný souboj ve filmu a soud gangstera s jinými mafiány. (Flipnic)

sniper18

Je to celkom dobrá akčná dráma. Má veľmi dobrý príbeh o namyslenom akčnom hercovi, ktorý už niekoľkých filmových protivníkov dostal do nemocnice, nikto s ním už nechce spolupracovať a tak hrozí, že svoj nový film nenatočí, ale rozhodne sa použiť miesto herca skutočného gangstra, s ktorým sa už pred tým stretol a je jeho fanúšikom. A tak si obaja odlišní muži k sebe hľadajú cestu a uvedomujú si, že ani jeden z nich to v reálne nemá až tak jednoduché, ako si pôvodne mysleli. Spracovanie je pomerne dobré, ale o výraznejšej spokojnosti hovoriť nemôžem. Hlavný motív filmu je rozhodne zaujímavý, drsný gangster vo filme, kde hlavne v akcii svoju povahu nezaprie a rovnako herec, ktorý je svojou nezodpovednou povahou zaujímavý, takže kvôli tomu sa na film celý čas dobre pozerá, nemá žiadne skutočne slabé miesto, ale nejaké nadšenie som vôbec nepocítil, aj keď hlavne v druhej polovici pre to potenciál bol. Vlastne sa tu za celý film nenájde ani jedna konkrétna scéna, ktorá by na mňa skutočne zapôsobila a stála by za zapamätanie. A aj záver by som si predstavoval nejak inak, tomuto chýba silnejší náboj. Čo sa týka akcie, tak ju tvoria iba súboje, v ktorých ale o nič dôležité nejde, sú to len súboje jeden na jedného, väčšinou medzi dvomi hlavmými rivalmi, ale sú celkom zábavné a už klasicky kórejsky tvrdé. Herecké obsadenie je bez problémov, obe hlavné postavy sa podľa mňa dali obsadiť a zahrať aj lepšie, ale aj takto som spokojný, Kang Ji-Hwan v úlohe herca, ale viac ma bavil gangster So Ji-seob, no ani zvyšné postavy nie sú zlé. Réžia a technická stránka sú skôr taký slušný štandard, nič viac a ani menej. Nie som s týmto filmom až tak veľmi spokojný, ako by som chcel, relatívne podobný A Dirty carnival ma zaujal omnoho viac, tu by hlavne ten scenár potreboval upraviť, ale aj takto sa na to dobre pozerá, všetky stránky sú nadpriemerné. 72%. ()

Zeebonk

Asijská hvězda akčního filmu s nevyhraněnou sexuální orientací se při hospodské šarvátce střetává s nemluvným gangsterem a sledem událostí dochází k názoru, že by nebylo od věci rozmlátit si před kamerou držky. A žebra. Plakát je poněkud matoucí, jelikož k akci dojde všehovšudy dvakrát, což rozhodně je na škodu nejen kvůli korejské zálibě v ufňukaných rodinných, šoustacích, popřípadě pracovních nešvarech, na které mám akutní nedostatek estrogenu a špatného vkusu. Hlavní hrdinové naštěstí řeší své trable s grácií. Ten první klátí známou z branže a druhý proklepává bejsbolkou mozkovny nepřátel svého bosse. Jistěže několikrát i na to fňukání dojde, ale do ukázkové slzopudné rejžožroutské sračky to má daleko. "Tak proč tak mizerné hodnocení?" ptá se pozorný čtenář. Zmínil jsem se už, že se to vleče jako želva po amputaci varlat? ()

italka63

Já vim, že zde hodně uživatelů pěje chválu, já holt budu v menšině. Zkraje se mi natáčecí scény líbily, jak se pravý herec snaží ve rvačce přeprat najatého pravého gangstera, místy opravdu úsměvné. Pak se bohužel děj poněkud zadrhl, herecké ego mírně utrpělo a dostalo se nám mírného vysvětlení o životě gangstera. Závěr filmu dobrý, scéna dvou zápasících mužů v bahně a posléze vražda jednoho zrádce gangsterem. Nemůžu si pomoct, ani ryba, ani rak a tak víc jak tři to nebude. ()

ainny

Soudě podle hodnocení jsem čekala pecku a ona ne a ne přijít. Dokonce jsem si chvilkami říkala, jestli to nemám vypnout. Nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala, protože finále bylo famózní. Nebudu spoilerovat, ale tak skvělé a pro Korejce i docela netypické (rozuměj patosu prosté) finále, může vymyslet snad jenom Kim Ki-duk. Ale jestli si někdy dám repete, to teď říct nemůžu. ()

misterz

Sympatické na filme je to, že dejová linka si ide svojou vlastnou nevyšlapanou cestičkou, preto to ani nebola žiadna veľká katastrofa, aj keď nudy mohlo byť menej. Ale od akčných a bojových scén ako aj od samotného záveru som čakal viac. Taká jednorazovka, na ktorú sa do troch dní zabudne. 55/100 ()

• Jméno postavy Soo-ta (Ji-hwan Kang) je parodie korejského slova „sta“, které znamená „hvězda“ (filmová celebrita). Jméno postavy Gang-pae (Ji-sub So) je parodií slova „ggangpae“, což v korejštině znamená „gangster“. (vojacekr)