Joe chce v Londýně hodit minulost za hlavu a začít znovu a líp. Cesta to ale bude trnitá a navíc ho ovládne nová posedlost. (Netflix)

Karlosik_4

Po trochu slabší, 3. sérii se opět dostaváme do hry, vraždy v kruhu bohatých, jsou novým hnacím motorem, nabízí se nová uskalí, taktiky, výhody, noví ale i stáří loutkáři s jejich loutkami a napětí ve mně rezonovalo do posledni chvíle.  Celé obě poloviny seriálu jedou kupředu a ačkoliv vše dává smysl až na konci, divákovi jsou předkládány drobné střípky pravdy. Je nádherné videt zde Joeho spadnout z koně, nechat ho vláčet bahnen a těsně před koncem, ho opět nasadit do sedla. Áckoliv to místy vypadá jako že se nejake časti scénáře zmenily na posledni chvíli, děj je ucelený do nejmenšího detailu. Tohle bylo nejlepší jizda v seriálu od dob 1. série. ()

hony23

Občas se stane, že rozkoukáte seriál, který vás fakt baví a najednou přijde nesmyslný dějový zvrat, který vše předešlé postaví na hlavu. Vy si pak kladete otázku, jestli si z vás tvůrci nedělají prdel a zbývající díly dokoukáváte jen ze setrvačnosti. Tak přesně tohle se mi stalo při sledování 4.řady seriálu Ty. Joe v ní prchá před minulostí do Londýna, kde se dostane do společnosti zbohatlické smetánky. Její členové ale začnou postupně umírat a Joe se snaží odhalit vraha a zároveň ochránit svou novou dívku. No osobně jsem měl nejraději Joea z prvních 2 sérií, ve kterých byl za zamilovaného psychopata vraždícího pro své lásky. Ve 3.sérii byla tím magorem spíše jeho žena a Joe pak spíše jen hasil vraždami její problémy. ()

TesterX

Musím pochválit opět změnu prostředí a také v první polovině změnu konceptu. Ta je totiž především detektivkou, jak od Agathy Christie (která je tu také párkrát zmíněna). Také se ale s tím dostavuje pocit předvídatelnosti a lehkého zklamání, že se tu pohybuje moc postav, tak plochých a nezajímavých. Nicméně nic tu není, jak se může zdát a všechny vaše představy budou naprosto zbořeny. Po trojce jsem se ale těšil na pokračování, ale tady si myslím, že už musí být konec. Důstojný. ()

jigsaw44

Tak táto séria bola už len také ždímanie, už to nie je starý dobrý Joe. Dej sa presunul do Londýna. (v prvej serii bol NY východ USA, v druhe LA západ USA, v tretej niekde stred USA). Joe sa teraz dostal medzi mladých zbohatlíkov, ktorý ho medzi sebou z nejakého neznámeho dovodu chceli, ale zároven nechceli, on mezi nimi ani nechcel byť, každopádne tvorcovia ho tam umiestnili, tak je tam a to posobí kostrbate. V tejto serii už to nie je o tom, že život je nespravodlivý a za lásku a štastie je treba sa občas "postarať o nejaké prekážky", tu je Joe detektiv, ktorý vyšetruje vraždy a ako sa časom ukáže (v 8. časti) tak on je tým vrahom, len má rozdvojenú osobnost, pričom tá druhá osoba je Rhys, ktorým je posadnutý. Je tam mnoho zbytočných nezaujímavých vedlajších postav. Nakoniec všetko dopadne v jeho prospech a vráti sa do NY s Kate. Je trochu škoda, že tam nie je scéna ako bude znovu so svojim synom. ()

Thalin

Pro mě je čtvrtá série rozhodně nejhorší. Nejutahanější, plná plytkých a plochých postav. Joe se tu pořád snaží tvářit, že je lepší než všichni ti pokrytci a zbohatlíci kolem, které tak rád kritizuje. Ale není o moc lepší. Nad všemi ohrnuje nos a definuje je na základě pád gest nebo vět, ale sám tu působí jako nafoukaný snob, který se nad nimi povyšuje a považuje se za lepšího. Což není. Působí tu akorát jako obyčejný psychouš. Když pominu jeho hrozný výběr žen, za kterými se honí, tak mu prostě vše až nesmyslně snadno prochází a i jeho kroky jsou často nesmyslné. Chybí tomu humor, nějaké chytré vyústění. Joe se tu pořád honí za ocasem a zabíjí celou podstatu seriálu. Logicky se postava během sérií vyvíjí, ale Joe jde rozhodně špatným směrem. Ze začátku balancoval na hranici sympaťáka a ujetýho vraha a stalkera a člověk přemýšlel, zda ho má kvůli tomu rád nebo ne. Ale teď není ani jedno z toho. Je nudný vrah, který se náhodou snaží i něco vyřešit. V nejlepším se má končit, tohle už je prostě vaření z vody a ještě zbytečně překombinované. Prostřední Anglie je sice příjemná změna, ale jen kulisy tomu už nepomůžou. Poslední díl to pak pohřbil totálně. ()

martle

Hvězda za to, že tam nebyla Love, protože ta mě v minulé sérii už štvala, hvězda za druhou polovinu serie, kdy se ukázalo, že je Joe ještě víc v háji, než jsem si myslela, hvězda za to, že studentka dostala to, co si zasloužila a hvězda samozřejmě za Eragona. ()

NikiVai

Hm, tak jsem taková celá rozpolcená asi jako Joe. Londýn mě bavil nejmíň. První polovina série byla na mě až moc najednou v anglickém stylu, prostě mi to k předchozímu životu Joa absolutně nesedělo. Mezi svými novými "přáteli" působil jak pěst na oko. A Joe coby loutka někoho jiného už ztrácí svůj "šarm". No, v sedmém dílu se to začne lámat, přijde aha moment a pak je to ještě celé takové zašmodrchanější. Nejsem nadšená, ale Joe mě baví tak, že na další sérii se rozhodně podívám. ()

dudel3333

prva polovica skvelà v niečom čo sme Joa úplne nečakali až kym neprišla 7 časť kedy sa tvorcovia rozhodli z hovna upliecť byč....a vidime parnoidnu psychoticku zlataninu ,kde človek už iba rozmyšla aka sprostosť bude ešte nasledovať....cele to vedie do sračiek .........pardon už sa to sračkou stalo ()

monvel

Seriál zbožňujem a aj napriek obavám som odpočítavala minúty, kým zverejnia prvú polovicu série. Obávala som sa, že už ničím tvorcovia neprekvapia a zase sa budeme držať klasického konceptu a to, že vyhľadá dievčinu, "zamiluje sa", začnú spolu chodiť a na konci ju aj tak zabije. Koncept v tejto sérii sa predsa mierne zachoval, ale tentokrát sme začali rovno vraždou, ktorú si ani za boha nevieme vysvetlIť. Páči sa mi, ako je Joe v tejto celej sérii vykreslený ako znovuzrodený superhrdina a ešte aj tá brada mu neskutočne svedčí. Vážne mu začnete fandiť a veríte, že konečne začne žiť normálny a spokojný život. Áno, tak naivná som bola. V druhej polovici série nastane zlom a vy pochopíte, že záchrana už pre neho neexistuje a ešte si nájde výbornú "Iluminátsku" priateľku, ktorá mu vyžehlí úplne všetko. V prvej polovici je táto séria celkom oddychová a celú dobu len riešite, kto chce do rôznych vrážd Joea "namočiť." V druhej sérii nastáva obrovský zvrat a zisťujete, že Joe neoklamal len divákov, ale aj sám seba. Teším sa na 5 sériu a hodnotím 4*. ()

Verody91053

Po troch nadupaných sériách dostaneme seriál, ktorý sa už nepodobá na predchádzajúce série. Veľa nezaujímavých a nesympatických postáv, až na jednu či dve výnimky. Do 7. časti som sa úprimne povedané nudila. Od posledných štyroch častí som konečne dostala to, na čo som od YOU zvyknutá a čo som aj očakávala - zamotaný dej, veľmi zaujímavý, plný Joeových vrážd, ktorý si musím pozrieť odznova :) škoda, že to takto nešliape od začiatku. No chápem, že aby bola druhá polovica série taká dobrá, bolo nutné pripraviť pôdu v prechádzajúcich častiach, ale mohli byť trošku záživnejšie, lebo jediné čo ma držalo pri pozeraní bola zvedavosť kto je vrah. Čo sa deje pri bežných detektívkach, no YOU mal zatiaľ v rukáve stále viac. Čiže v prvej polovici série určite mohlo byť viac vecí, ktoré by diváka zaujali. No keď sa človek prekusne cez prvú polovicu série - dostane Joea tak, ako ho máme radi :) no musím vyjadriť sklamanie nad koncom celej série, kde už som s Joeom nesympatizovala, ale štval ma nespravodlivý a príliš naivný koniec. Lebo to, ako to všetko Joeovi hladko prechádza je miestami až nereálne. Joe bol vždy antihrdina, do ktorého sa človek vcítil a fandil mu - v tejto sérií a a hlavne na konci som to takto žiaľ už necítila... no som zvedavá na ďalšiu sériu a na to ako to s Joeom nakoniec dopadne :) ()

KuceraJohny

Díky čtvrté sérii jsem si říkal, že jsem byl ze začátku se svým hodnocením příliš tvrdý. Ono je to vlastně hrozně zábavný. Můj problém, však je, že se stále snažím najít nějaké to dobro. To tady, ale není a nikdy nebude. Série začala zajímavě a probíhala poměrně odlišně než ty předchozí. Dokonce až tak, že jsem zapomněl na energii těch předchozích. V závěru, však přišlo rychlé probuzení a zjištění, že vlastně vše je nakonec stejné jako vždy. Upřímně to trochu zamrzí, protože jako divák nedostávám nic nového. Musím říct, že začátek ve stylu detektivky mě skutečně bavil. Byl jsem zvědavý jak to vlastně skončí, bohužel a nebo možná ne, já nevím, tohle není detektivka. Ve 4. sérii se nabídli dva potencionální konce, se kterými bych byl naprosto spokojený. Bacha teď budou spoilery. 1. Joe skutečně za ty vraždy nemohl a nějakým způsobem by se mu povedlo dostat Rhyse. 2. Vše by probíhalo, tak jak probíhalo, akorát Joeův skok z mostu by byl fatální a konečný. Z oběma konci bych se dokázal spokojit. Takhle jsem byl zase zhnusen samotnou hlavní postavou (což je asi také v plánu) a lehce zklamán, že nakonec vše dopadlo stejně jako vždy. Takže žádná změna. ()

PsychedelicQ

Tahle série se mnou dost zahýbala, hltala jsem ji od začátku dokonce. V druhé polovině postihuje Joea paranoidní schizofrenie. Nejdřív jsem byla zmatená, co to s dějem provedli, později mi to začalo dávat naprostý smysl. Když neřešíte dlouhodobě nějaký problém, začne se výrazně prohlubovat a může dojít právě k rozpolcení osobnosti. Šokující závěr ve mně opět posílil nenávist k hlavní postavě, což ve mě probouzí zvědavost, co se stane v další sérii. ()

gggggg

Tak Joe sa nám adaptoval v Londýne a stal sa z neho Jonathan. Osobne sa mi hra na vraha páčila a celkom osviežila už zabehnutý koncept z predošlých sérií. Malo to slušné dialógy, i snahu hrať na city. Avšak, od ôsmeho dielu som jednoznačne proti zvratu v deji, osobne mi to pokazilo celú sériu. V tejto sérii sa hralo až moc na city a miestami som mal pocit, že pozerám na romantický film. Každou sériou ide kvalita dole, i keď len po troške. Myslím si, že touto sériou by to mali tvorcovia ukončiť, kým sú na vrchole, pretože prípadné pokračovanie už nemá čo ponúknuť. ()

slatkakuca

Začátek skvělý, říkala jsem si, že je fajn, že to bude trošku jiné, než předchozí série....bohužel od půlky se z toho stala wtf slátanina. ()

jeskynkka

Joe není miláček, moc si přeju, aby ho někdy někdo vykostil zaživa, opravdu moc! Každopádně konec 3. a celá 4.série zkouknuté jedním dechem a tak stejně čekám na 5.sérii a doufám, že už bude poslední🙏🏼 ()