Joe teď žije v Londýně nenápadný život a odolává starým zlozvykům. To se ale změní, když musí vyřídit jednu dávnou záležitost a sblížit se s partou slavných lidí. (Netflix)

Tom Hardy

Přesazení z Francie do Británie trochu fousaté - působí to dojmem, že si tvůrci na konci třetí série ukousli sousto, které jim pak při vymýšlení čtvrté přestalo chutit a tak musí na sílu přesouvat figurky na šachovnici. Nicméně výhybka v dosavadním ústředním motivu nosná a zábavná a představení nových postav zvládnuto na jedničku s hvězdičkou. Jestli se skutečně podaří udržet detektivní linii, čeká nás hodně zajímavá série. ()

LachtanShows

Nejoblíbenější seriálový stalker je zpátky a rovnou v mnohem víc fancy kabátku, v mnohem víc fancy prostředí a mnohem víc dospělejší zápletkou. Takhle se dělá seriálové pokračování, na které se vyplatí čekat. ()

stitch7

/// Je fajn po třech sériích trochu změnit koncept, vypadá to docela lákavě. Nechápu ale, jak chtějí tvůrci kritizovat bohaté, když dají Joeovi zřejmě nevyčerpatelný zdroj peněz. Vždyť pracoval v knihovně! Ve třetí řadě si mohli ten krásný dům pořídit díky rodičům, ale tady si ten luxusní byt dovolil jak, když ho vidíral ten týpek? Nebo mu teda nechal nějaký drobný na ten krásný byteček? :)) A Xichtíky teda vybrali slušně nesympatický. V tom závěrečným prostřihu snad nešlo použít odpudivější záběry. Taky ta (sice vysvětlená) náhlá změna z Paříže na Londýn mi přijde škoda. ()