Plány všech přítomných shoří jako papír, Joe se přitom nešťastně zaplete do nebezpečné hry a děsivé zkušenosti se mu nakonec budou ještě hodit. (Netflix)

LachtanShows

Odhalení úhlavního záporáka trochu sráží punc téhle jinak zatím bezchybné sérii, věřím ale, že si to tvůrci pohlídali a pořádně nám v druhém nástavci pomotají hlavu, aby nakonec nebylo všechno tak, jak působí nyní. ()

SidneyP

Na mě už to trošku začíná být moc. Krom toho, že nesdílím nadšení, že se Joe rozhodl přesunout do Evropy, tak celkově těch náhod, že se kolem něj během let motá tolik psychopatů, vrahů, lidí s duševními problémy a já nevím co ještě, je prostě mnoho a začíná z toho být trochu rychlokvaškový gulášek. Policie evidentně funguje na obou kontinentech stejně idiotsky a blbě, když jim Joe 4 série uniká. Furt jde o dobré dílko, kdy u toho dokážu celkem vypnout, nicméně méně je někdy prostě více, ten vibe z první a druhé sérky už je bohužel pryč. A zatímco v minulých sériích jste věděli něco málo o vedlejších postavách, resp. žili a měli jste je rádi/fandili jste jim, v této vám je celá banda úplně a totálně u prdele, prostě "tam jsou". Velký špatný. ()