TY

• USA You
Krimi / Dráma / Romantický / Thriller / Psychologický
USA, (2018–2024), 39 h 24 min (Minutáž: 42–58 min)

Predloha:

Caroline Kepnes (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Victoria Pedretti, James Scully, Shay Mitchell, Luca Padovan, Ambyr Childers, Nicole Kang, Jenna Ortega, Carmela Zumbado (viac)

Recenzie používateľa TesterX k tomuto seriálu (4)

Série 1 (2018) (S01)

Nástupce Dextera v solidní formě je ale vlastně značně odlišný. Kombinace naprosté oddanosti, posedlosti a vnitřním soubojem démonů dělá z postavy Joea někoho koho na jednu stranu milujete a na druhou stranu musíte přirozeně nenávidět. Je to vlastně plná palba, ale vzhledem k tomu, že hodnotím po shlédnutí všech sérií, tak ta první je oproti těm dalším lehká oťukávačka. .) ()

Série 2 (2019) (S02)

Jak jsem naznačil s hodnocením první série - to byla lehká oťukávačka před tím, co se začne odehrávat s těmi následujícími. Joe se vyvíjí a s ním i jeho další vztahy s nově příchozími postavami. Otázkou je, jak moc dobře nebo špatně. Monology hlavního hrdiny jsou opět excelentní a komentování jednotlivých scén Vás vtahují až nezdravě do myšlenek hlavního aktéra. S touto řadou přichází řešení nejenom dění kolem sebe, ale mnohé další, což přináší spoustu komplikací, ale také opravdu nečekaných zvratů. ()

Série 3 (2021) (S03)

Další série postavu Joea staví úplně do nové role a je samozřejmě na něm, jak se s tím on a jeho vnitřní démoni vypořádají. Ačkoliv se naráží na odlišnost od předchozích sérií, za mne se jen postava vyvíjí a vypořádává se s novými věcmi, stejně jako jeho partnerka. Za mne brilantní stejně jako "dvojka." ()

Série 4 (2023) (S04)

Musím pochválit opět změnu prostředí a také v první polovině změnu konceptu. Ta je totiž především detektivkou, jak od Agathy Christie (která je tu také párkrát zmíněna). Také se ale s tím dostavuje pocit předvídatelnosti a lehkého zklamání, že se tu pohybuje moc postav, tak plochých a nezajímavých. Nicméně nic tu není, jak se může zdát a všechny vaše představy budou naprosto zbořeny. Po trojce jsem se ale těšil na pokračování, ale tady si myslím, že už musí být konec. Důstojný. ()

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

Kdy se vrátí Zaklínač a Stranger Things?

22.04.2021