Odvážná loupež svede dohromady nejlepšího experta FBI na chování zločinců (Dwayne Johnson) a dva znepřátelené gangstery (Gal GadotRyan Reynolds). Tady půjde do tuhého. (Netflix)

zsn

Další super rodinný film s Dwaynem. Mám ráda filmy s ním, perfektní na volné odpoledne. Vždy plno akce, humoru, zde v dvojce s Ryanem, do toho Wonder Woman. Nehledejme zde nic oduševnělého, toto je typický americký humorný akčňák. Na chvilkové odreagování se od starostí je to vynikající. ()

jefff

Hrozně neoriginální a hloupý. Ale jako, že strašně. Další Netflixovský výrobek, který s klasickým filmem má pramálo společného. Jedno kolik to stojí, scénář a nápad nestojí za nic. Proč raději nedat šanci poctivému scénáři a natočit silný dobrodružný film? Tohle je jen umělohmotný výplach. Ach jo. ()

blackkocour

Jak se do píči volá, z prdele se ozývá. Nebo taky vysírá dostatečně dost sraček. Taková nezáživná, odsypávající, rychlá, dobrodružná akčňárna, co nepřinese vůbec nic novýho, a kde hlavní aktéři, hrají sebe sama. Skála svalnatého dobrodruha, co si zuby čistí opičími výkaly, a koupe se v anakondí krvy. Ale je svým způsobem, vždy hodný. Reynolds, asi stačí říct jen debila, tu odlehčenou část Skály, co na vše, odpoví vtipem a dvojsmyslem. Mně to ale z největši části mrzí. Doby kdy se točili Pravdivé lži, Indiany a Dannyho parťáky se jen musí dále a dále recyklovat, pro líné prdele scénaristů a znuděné režiséry, které si teď všechny sbírá Kurvfix, a já nechci vůbec vědět, co stane když se zapíše i Tarantule. Doufám, že si Vy, korporátní svině, pěkně naplníte polštáře prašulema, a pohodince si hovět do postýlky, a spokojeně u toho usínat, že děláte prospěšnou věc. Ale co, ať si každý sleduje, co ho baví, ale ty Gaynoldsi, ty už se neopovažuj něco šprechtit slovanštinou, jen nám děláš ostudu! Moje hypotéza, ale nebylo to třetí zlaté vejce, bráno jako metafora pro plešku The Rocka? To je kurva velké překvapení, že jsem vytáhl něco konkrétního z filmu, co? ()

remy

Nejtuctovější z nejtuctovějších zástupců dnešních spotřebních netflixovek. Finální zvrat to zachraňuje od úplného dna. Takhle to je jen dno. ()

sedm.1

Jsem nadšený! Ale jako že opravdu Hódně nadšený! Red Notice je totiž absolutně bezchybnou zábavou, které nemám naprosto co vyčíst, já se u toho po celou dobu královsky bavil a absolutně přesně takto si představuji komerční megahit, na němž cokoliv hanit je podle mně prostě jen zbabělá póza před přiznáním, že i nenáročná podívaná může zaujmout skutečně všechny. Mě to každopádně sedlo vážně ve všech ohledech, od první minuty to nasadí doslova strhující tempo, které nepovolí po celou dobu ani na pár vteřinek, neustále se něco děje, akce střídá akci, stejně tak jako zajímavé a výrazné lokace, ve kterých ústřední trojice řádí jak ze řetězu utržení blázni, k tomu samozřejmě nemohu opomenout lavinu skvělých a především zatraceně vtipných hlášek, perfektní a nápaditou zápletku pak osvěžuje kopice nečekaných a fakt výtečných zvratů, a k tomu všemu samozřejmě navrch ultimátní obsazení, v čele s charismatickým Dwaynem a hláškujícím Ryanem, tahle dvojka tu prostě jede a především funguje na 200%. Za velmi povedenou musím jinak ještě označit i výstižnou atmosféru, která jen podtrhuje působivost tohoto žánrového mixu dobrodružné akční krimi komedie, a co se pak přímo akce týče, i ona je rozmanitá, nápaditá a i choreograficky rozhodně nenudící, takže opakuji, Red Notice je parádní pecka, neskutečně zábavná a strhující jízda, která má naprosto vše, zkrátka totální filmový HIT a jasné doporučení!!! ()

Maynard.

Tenhle rejža točí přesně ty filmy, který sou pro mě téměř nesnesitelný. Vybíjená, Millerovi na tripu a další píčoviny s debilníma hercima :o). Tohle je rozhodně světlá vyjímka. Ale stejnak v tom hraje ženská, kterou vůbec nemám rád (Wonder vomen). Ano, tahle ženská je určitě sexy, ale její herectví je na té nejnižší možný formě. Další dva herci přesně pravej opak. Svalnatej, tak ten si dokáže dělat srandu sám za sebe, což je v dnešní době prima. No a Deadpool, tak ten dokáže udělat prču i ze zdánlivě obyčejný situace. Příběhově e to velký nevyužití potenciálu. Celou dobu se honíš za jedním vejcem a čekáš, že když se daj všechy tři k sobě, stane se něco neskutečnýho... A? Stalo se uplný hovn.o.  Enšpíglovo srovnání s Indyana Jonesem mi přide asi tak ulítlý jako půlnoční dechovka na DnB párty :o) ()

kenkaku

Začnu tím co zamrzelo: hloupé díry ve scénáři (př.: vážně druhé vejce nezůstalo v trezoru? neměl jsem pocit, že by si ho mnoha odnést). Hloupé chování postav: Opravdu bylo nutné rozmlátit Mercedes za miliony, když byli v přesile 3:1? Fakt tu raketu bylo nutné poslat do lávky místo do nebezpečnějšího vrtulníku? Obecné detaily: Příliš geniální Interpol. Mi-8 opravdu nemá na čumáku rotační kulomet (ten má Mi-24). Z druhé strany co potěšilo: herecká sestava je fenomenální! Drobné šťouchance (oh… you rock… proč máš síťku, když nemáš vlasy? Voják lajkující fotky Putina, atd.), v rámci rozumných pravidel dodržování fyziky/biologie (není to přestřelená úchylárna). Je to zábava a děj twistuje jak o závod (neříkám, že to není občas zbytečné až trapné), ale udržuje to ve střehu. Celkově vzato tedy velice příjemná, odpočinková “blbina”, která balancuje v mnoha ohledech přesně na hraně a vyplácí se to. ()

herr_carter

Až na pár vskutku povedených hlášek, je ten film blbý jak hrnec od nudlí a co na tom, že tam je tolik dobrých herců. V dobách debilných streamovacích společností prostě i ti dobří kývnou na tučný honorář................................moje hodnocení = 4 z 10. ()

Firebug

Naprosto zoufalé a zapomnění hodné. Vlastně se to vypařilo z hlavy jen co skončily titulky... Mám rád Reynoldse a v některýchch případech i Johnsona, ale ti dva nemají mezi sebou ŽÁDNOU chemii. Příběh i dialogy jsou tak strašně uměle vykonstruované, neživelné a bez "drajvu", že lze považovat za achievement, když během sledovaní neusnete. 6 Underground je vedle toho masterpiece. ()

sQelle

Film zachycující Ryana Reynoldse v roli Ryana Reynoldse, The Rocka v roli The Rocka a Gal Gadot v roli Gal Gadot. Všichni tři hrají své typické role posledních několika let, funguje to, ale že by mě to zvedlo z gauče? ()

666Carnage

Velká Netflixová blockbustetová jízda za 200 mega. Hlavní trojice je sympatická a baví. Závěrečný twist je super. Je to dobrá oddychovka na víkend. Má to svoje tempo a i když tu občas nefunguje fyzika, nemůžete to nikomu vyčítat protože je to zábava. 70% ()

wooozie

Reynolds klasicky hraje Reynoldse, Rock klasicky hraje Rocka a Gadot klasicky (ne)hraje. Zábavná a svižná jednohubka, která je ale zoufale nenápaditá (rozpočet zaplatil ústřední trojku a na triky evidentně nezbyly prachy, protože to vypadá jako obyčejné béčko) a za 3 dny si z filmu nebudu pamatovat vůbec nic. V kategorii "na zabití sobotního večera" to bez problému obstojí, kdy s čím menšími nároky do toho půjdete, tím víc si to užijete. ()

iXtr3m3

Slabšie štyri hviezdy. Nejednalo sa ani zďaleka o nejaký zázrak, pretože u Netflixu sú za tie roky ich existencie jasné už dva fakty. Za prvé, technicky vždy splnia určitú úroveň, ale za druhé, obsahovo vždy valia maximálne tak šedý priemer. Dali sme trojicu súčasných borcov a čakali, že zboria svet. Ani zďaleka. Malo to fajn vtip, ale celkové humorné spracovanie bolo jasne a viditeľne "nútené". Malo to fajn akciu, ale už zvládli ďaleko ale ďaleko lepšiu napr. 6 Underground. Malo to fajn casting, ale ten si vedia zaplatiť, viď. plejáda hereckých hviezd, ktorých už za svoju históriu zaplatili aj k úplným hovadinám. Takže nič vyslovene extra. Na druhej strane, táto trojica hviezd, na ktorú vsadili, má dosť svojej charizmy resp. osobného šarmu a kúzla, aby ma nielen dokázali bez problémov zamestnať do konca filmu, ale dosť aj na to, aby som očakával pokračovanie. Nie síce v úplnom vytržení, ale so slušným záujmom. Takže za mňa tak cca 75%. ()

Ronan

Je to taká akčná sranda. Ako musím uznať že, akčné scény sú premakané, naša trojka predviedla, že nie sú najlepší herci len tak pre nič za nič, zmena prostredia bola dobrá, len škoda ,že to je complet efekty absolútne žiadna výprava a to sa na tom filme aj odrazilo. Čo sa týka humoru je taký suchší a ten zvrat ma neohromil tak ako mal. Taktiež tu chýba tá chémia medzi tými postavami, tie postavy sa absolútne nepoznajú. Ja by som to povedal takto, priemerný srandovný akčňák. ()

borec999

Oddychovka, pri ktorej nemusíte príliš rozmýšľať. Vidno že Netflix nechcel pri 200 miliónoch nič riskovať a šiel ako sa vraví na istotu-každý divák dostane presne to čo aj čaká od filmu v ktorom hrá Rock, Reynolds a Gal Gadot. Sexy Gal Gadot je tu preto že... je sexy. Rock a Reynolds tiež hrajú pre nich typické postavy ako v skoro každom svojom filme. Red Notice ťaží a je takmer výhradne postevný na ich vzájomnej chémii a doberaniu sa. Nič extra viac film neponúka. Ale ja osobne vlastne proti tomu nič nemám. Je pravda že príbeh je naozaj veľmi,veľmi jednoduchý, ničím originálny a že z hľadiska akcie mal Red Notice ponúknuť pri 200 miliónovom rozpočte viac. Na strane druhej, podobné akčné buddy komédie o nesúrodých dvojiciach ktoré vplyvom okolností musia spolupracovať sú jedným z mojich najobľúbenejších subžánrov. A tu tie vzájomné urážky, podpichovačky a humorné momenty fungujú a mne v kombinácii s priemernou akciou+bohatou výpravou stačili k zrelaxovaniu. Akurát tie nelogické a za každú cenu šokujúce príbehové zvraty na konci si mohli tvorcovia odpustiť, pretože pôsobili veľmi silene. Medzi 3 a 4* ale za Rocka so sieťkou na hlave to na slabšie 4*  zaokrúhlim. 70% ()

BluT

Sorry jako, tohle bylo děsný béčko. Proč se aspoň trochu nesnažili, aby to nepůsobilo jak z Bollywoodu? Akce totálně nesmyslná a zbytečně over the top. Příběh celkem cool, ale i tak to chvílema nedávalo smysl. Postavy se zjevovaly a mizely ze scény bez zjevného vysvětlení. Kéž to bylo jen o trochu chytřejší! Nebyl to ale propadák. To zas ne. Ryan Reynolds je navíc prostě boží. 50% / 2,5* ()

SpaceOdyseus

Red Notice je takovy popikovy, stredoproudy film na sobotni odpoledne. Nekomu to plne staci, ja bych si pral dostat neco vic. A kdyz uz, tak existuji kvalitnejsi varianty (National Treasure anyone?). ()

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

Dungeons & Dragons se dočká i seriálu

12.01.2023

Již letos v kinech uvidíme filmovou adaptaci populární hry na hrdiny Dungeons & Dragons. Snímek Dungeons & Dragons: Čest zlodějů natočili John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein (Noční hra… (viac)

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

Netflix oznámil pokračování filmu Gray Man

27.07.2022

Ačkoliv čísla sledovanosti nejnovějšího netflixovského „blockbusteru“ s cenovkou 200 milionů dolarů nejsou nikterak oslnivá, alespoň ne ve srovnání třeba s podobně laděným Red Notice, streamovací… (viac)

Ctihodný občan se vrátí

Ctihodný občan se vrátí

22.05.2022

Thriller Ctihodný občan z roku 2009 se loni v prosinci stal třetím nejsledovanějším filmem na Netflixu za čerstvě vydaným blockbusterem Red Notice a dramatem se Sandrou Bullock (Nebezpečná rychlost)… (viac)