Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

Inozuka

Nejlepší na dvojce je rozvinutí myšlenky hotelového řetězce Continental. Nabízené služby someliéra a krejčího je jistě radost využívat ... Jinak stejná akční mazanice jako jednička s velice povedeným závěrem. Žánrový diktát pro 21. století! ()

holub109

Ještě o chlup šťavnatější a celkově lepší než první díl. Akce je opět fantastická, má vynikající choreografii, je nápaditá a pořád dost brutální. Tohle už se dnes tolik nevidí a mě to neskutečně baví. Příběh mi navíc přišel zajímavější než v první díle, pořád se něco děje, atraktivní lokace se střídají jedna ze druhou a otevřenější konec dokáže navnadit na další díl. Konečně jsme se také dozvěděli něco víc o samotném fungování tohoto zajímavého světa. Keanu Reeves je navíc pořád neskutečný sympaťák, který si to dává v každé scéně. Velká spokojenost, chvíli jsem dokonce váhal i nad 5*. 89% ()

samkko

"Babujagu nemužeš zabít". Očekávané druhé pokračování podle mně legendárního filmového charakteru Johna Wicka nám přineslo oproti prvnímu dílu mnohem lepší akční scény, lepší vizuální, celkově to tak jede akce za akcí přesně jak má, ale na druhou stranu, pro mě je zde samotná příběhová linie o něco slabší než právě v prvním dílu. To vám ovšem vynahradí konec, který je tak neuvěřitelně a "absurdně" udělaný na další pokračování, že je to skoro nejlepší část filmu. 7,2/10 ()

Nix

Velký plus filmu je, že začíná tam, kde skončil první díl. A zase tu máme Keanu a jeho gung-fu, které rozšířil o další pohyby a dostalo se mu plno dalších protivníků na kterých si může nový pohyby vyzkoušet. A je to sakra podívaná, tento díl se mi líbí ještě víc než jednička. Laurence umí hrát takové rádoby drsňáky, ale ze všeho nejvíc si užívám tu choreografii a kameru. To je prostě lahoda, takhle se to délá. Jsem rád, že další díly budou následovat. ()

departed

Stává se to velmi, opravdu velmi zřídka, kdy je pokračování lepší než první díl, ale Johnu Wickovi se to povedlo, což znamená, že postavil laťku akčního žánru hodně vysoko a nikdo z konkurenčních značek (Raid, Bourne) mu nemůže momentálně konkurovat. S každou další akční scénou mi držka padala na zem čím dál víc, protože se člověk ani nestačí divit, jak precizně a s jakou grácií se dá akce ve filmu vlastně natočit. Cit pro práci s kamerou, střihem, choreografií, hudbou, to všechno Wick splňuje na výbornou. Proto zahřeje u srdce pocit, že je mezi filmařema pořád někdo, kdo to umí a dokáže překvapit. A kór když jde o nováčky v režisérský sféře. A Keanu v mých očích hodně stoupl. Jde vidět, že pokud mu role opravdu sedne, zahraje ji líp, než by diváci očekávali. Lidi jen nabádám k tomu, aby takovýhle filmy podporovali, jinak nás tu během pár let zahltí samý zrecyklovaný marvelovky a transformeři. ()

RAFT

Pokračování skvělého prvního filmu.No co jenom dodat ,bylo to rychlé ,akce jak by smet .Skoro úplně to samé co bylo v prvním díle.Krásně nám to navazuje na předešlí díl.Konec je dobře rozjetý pro další pokračování. Jenom co mě mrzí škoda ,že mu nepomohl pes .80% ()

john.h

Cool střílení do xichtů z deseti centimetrů pokračuje a je ještě víc cool. Keanu je skvělej, hlášky nadupaný, záporáci groteskně záporáčtí, akci nelze snad nic vytknout. Možná si dám v blízké budoucnosti jedničku i dvojku hned po sobě v nějaké nudné odpoledne, na vypnutí je to ideální podívaná. Nápady se při akci nešetřilo. Zasmál jsem se nespočetněkrát, highlightem pro mě bylo, když John držel u země nějakého random nepřítele vybitou brokovnicí, tu během toho držení nabil a rovnou z ní vystřelil. A takových podobných momentů je tam opravdu hodně. Pecka, běž na to okamžitě do kina. ()

boo-boo

V prvom rade neskutočný audiovizuálny zážitok. A v tom druhom stará škola, kontaktné a fyzicky bolestivé bitky, priamočiary dej a haldy mŕtvol - Keanu Reeves je John Wick a momentálne jasne najštýlovejší akčný hrdina v hre. Pri súčasnom trende elasťákových/oplechovaných hrdinov (nič proti, komiksovky mám rád, akurát mi už splývajú) som neveril, že príde akčný film, na ktorom by som sa takto zabavil. ()

oldy

Dvojka navazuje tam kde jednička skončila. Akce je hodně a je přehledna. Čistokrevny akčnák :) Pokud se na ten film chceste podivat,tak nejdriv se podivejte na jedničku. Trochu lituji Johna,že si to ke konci takhle zavařil. Otevřeny konec naznačuje,že bude třeti dil. Za mě spokojenost. ()

Clark_Kent

Jonathan na to šel zhruta! Ta razance „ručních“ soubojů ve dvou je jěště mnohem barevnější než v jedničce. Zase je sám a opět proti všem najednou. Choreografická rozmanitost scén mi připomíná hongkongské akce Johna Woo. Baba Jaga se zjevila a všechno totálně převrátila, nekompromisní kanonáda až do poslední minuty. Trojka má svůj zámek jasně odemčený. ()

Michal.Jezek

Čím začít... Trošku okopírovaný začátek příběhu z jedničky a celkově byl děj filmu o maličko slabší než v jedničce, což se ale nedá říct o bojových scénách. Ty byly přímo brilantní. Památky v Římě prožili doslova krvavé a drastické peklo. Pouliční rvačka jedna z nejlepších, co může být k vidění. Do toho ten nadsazený humor a již zmíněná zrcadlová místnost. Za příběh 3,5 - 4, za akci 5,5 - 6, což nám dává krásných pět hvězd, plus jako vždy skvělý Keanu :D ()

Blutarg

Vynikající akční film, velká spokojenost. Jen jednička byla v tom neustálém drivu první, tady se některé prvky opakují. Ale těším se na trojku a jsem zvědav, s jakými novinkami ve formě zabíjení přijde John Wick ;) Tužka byla ve dvojce SUPER! :D ()

misar3

Pecka. Více se cestuje, ale epičnost se udržuje v patřičném měřítku, aby nám z toho nevzniklo Rychle a zběsile nebo výbuchy nasákle filmy od mistra Baye. Solidní nářez plný dobrých nápadů, skvělé choreografie a nabroušžch elegánů, kterým vévodi Keanu Reeves. Závěr kdy John běží a utíká tak před svým osudem, je skvělou metaforou pro to, o co se už dlouho snaží. Odejít do důchodu a všechno hodit za hlavu. Ale útěk nestačí... ()

Lavinia

Střílečka od začátku do konce, můstek mezi jedničkou a budoucí trojkou. Dějově nikde nic, logicky tak na hlavu, že nelze brát ani jako parodii, takže zbyde opravdu jednotvárné střílení, samý "kopfšus", jak by řekl Švejk. Spíš než svět nájemných zabijáků připomíná svět konkurujících si idiotů ... Proč chodí Wick zabíjet bez jakékoli snahy o maskování? Opravdu lze po nárazu auta vesele vyskočit a dát si kolečko pěstního zápasu? Dto s pár kulkama v bříše? Fakt chodí po ulici výlučně samí zabijáci a číhají na zakázku? Proč si Wick může přidržet hlavu protivníka nohou a neprostřelit si ji zároveň s onou hlavou? Doporučovala bych příště více myslet a méně střílet. ()

MAAUZ

Kdyby někdo vytvořil počítačovýho Boogie mana, prošli byste s ním od začátku do konce bez jediný smrti i na obtížnost GHOST. Keanu obhájil černý pásek i napodruhé. Sice byly řečičky u stolu se Santinim po rychlém a zběsilém úvodu trochu zdlouhavé, ale katakomby, tužky, someliér, dokonalej hudební doprovod v klubu, assassini a další serepetičky hluchý místo krásně vyplnily. Continental se tu rozvedl a nejoriginálnější scéna je za mě určitě přestřelka s tlumičema na zastávce metra mezi sloupy. Musím sakra pochválit kameramana za skvěle odvedenou práci, protože přes tu šílenou metlu, se na plátno příjemně dívalo bez zbytečnejch a nepříjemnejch střihů jako třeba u novejch bondovek.. MEGA. MEGA. MEGA to bylo. Excomunicado ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)