Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. (Forum Film SK)

clot

Příliš mnoho akce na úkor děje. Žádné napětí jenom akce. Prostě po druhé bych na to nešel a věřím, že za pár dní si na tento film ani nevzpomenu. ()

lazyman

John Wick opět nezklamal. Jeden z nejlepších akčních filmů, který jsem viděl. Film nemá hluchého místa - od začátku do konce akce a Keanu Reeves je v této roli prostě nenahraditelný. V jedničce zlikvidoval ruskou mafii, teď italskou, tak jsem zvědavý, která mafie to odnese v "trojce", kterou doufám plánují. Fanouškům akční podívané film vřele doporučuji!!! ()

Drslw

Strelnica Keanu Reeves sa ocitá v scenáristickom Matrixe štyrikrát hlbšom ako Matrix, kde aspoň znovu stretáva Morfea. Pózuje tam (lebo nemá čo hrať) za tajného vraha, ktorého pozná celý svet z videnia (asi videli prvý diel, inak sa to nedá vysvetliť- keby si totiž dal v živote aspoň jeden pohárik s každým , čo ho pozná, zomrel by na otravu alkoholom tak pred dvadsiatimi rokmi) a jeho postava konečne prekonáva zopár filmových historických rekordov - v zabíjaní Charlieho Sheena z Hot Shots II, v odrážaní a zachytávaní guliek Terminátora, v presune kanálmi Jokera a Pingvina z Batmana a v kapacite zásobníkov (pištolí) Robocopa. Výborný film pre ľudí, ktorým sa páči streľba a nechcú pri filme myslieť. Napriek všetkému sa mi páčili asi dva scenáristické nápady, za ne dávam druhú hviezdičku. P.S:: v trojke, ktorá sa zrejme nevyhnutne blíži, bude musieť presedlať na automatické zbrane, taký povedzme Minigun, inak dostane kŕče do prstov na spúšti, alebo mu rovno odpadnú. Dej trojky je mysliteľný iba takýto: John strieľa, ľudia padajú, 145 minút. ()

EagleSK

Wick sa snazi byt ako Kingsman, no ani zdaleka sa nechyta. Keanu Reevsa som mal ako herca rad, akcne filmy mu isli, teraz je to blamaz ako svina. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /děj sice navazuje a dál se jaksi taksi rozvíjí, ale to nemění nic na tom, že není nic moc, jako u 1. dílu, některé dialogy byly docela útrpné/, + /celá sestava herci - scénárista - režisér zase znovu na scéně v plné palbě, akční scény opět skvělé a také jsme nahlédli trochu do světa JW/, hodnocení - to, co fungovalo poprvý, funguje i podruhý, jenom jsme to rozšířili a trochu přidali, celkem to šlo, líbilo se, uvidíme, co 3. díl ()

im8

Začátek – scéna v garáži – výborný, pak to ale jde šmahem dolů. Masakráž v Římu, kdy Wick vystřílí snad půl armády zabijáků, je od 5. zásobníku nudná. Jedno schema stále dokola. Stejná "zábava" se opakuje i v NY, kde jsem akci v zrcadlech už vyloženě protrpěl. K tomu ještě Morfeus jako vládce ulice, aby se jeden začal obávat, kdy se objeví Agent Smith. Množstvím vystřílených nábojů a zabitých nepřátel Wick směle konkuruje Arnoldovu Komandu a to jsem si myslel, že o větší nesmysl se nikdy nikdo nepokusí. Pokusil. Za vymývání mozků 2*. ()

IceFraud

Po zdařeném prvním dílu si tvůrci řekli, že vytvoří ještě lepší sequel. Jako u většiny filmů pokračování není tak dobré jako první díl, ale jestli milujete akční filmy a John Wick se vám líbil, tak John Wick 2 nezklame. ()

klukcz

slušná akční jízda, která ale i přes svůj nesporný náboj a poměrně brzy začne ubíjet stále stejným stylem bojů. asi to do bitek chtělo zapojit i nějakého choreografa... .nebo jsem po hromadě kladných doporučení prostě čekal moc. ()

Fiffty

Po výbornej jednotke prichádza skvelá dvojka a John Wick potvrdzuje, že vo svojom obore je TOP. Nadupaná akcia, skvelé tempo a choreografia súbojov mi nedovolili sa od toho odtrhnúť ani na sekundu. A ja len dúfam, že táto séria s Johnom Wickom bude pokračovať a nemôžem to hodnotiť inak ako 5*. ()

shagisson

Sorry jako, že jsem vás všechny rozstřílel na maděru...a vlastně ten nůž v aortě, to taky sorry jako. :-D Vychutnával jsem každou minutou. Jen tak BTW ten Řím má fakt něco do sebe a teď jdu rezervovat pokoj v Continentalu. JES! ()

nawerick

Prostě masakr. A tak realistický že se Vám to prostě musí líbit. btw: skvělé bjj zakomponováno do choreografie fightů!!!! To cením. 5,0 * ()

krasava

Vracím se zase a znova ke Keanovým filmům: John Wick, Konstatnin, Matrix.... a říkám si, jak jen to dělá, že vždycky sebou přinese důstojno, charizmatično a mysteriózno. Tohle je high class, ten chlap má u mě 10 hvězdiček z 5-ti. Akční záležitost povýšená na n-tou prostředím, ve které se odehrává a opět starými dobrými pravidly "klubu rváčů." Jo, je to masakr a John Wick je vrahoun, ale může ho někdo nemít rád, s tím jeho chováním ala stará škola, se psem po boku, s úžasnou károu pod zadkem.... Když už se nechat unést do fantazie autobusem filmového průmyslu, no tak ať sedí za volantem Keanu a zážitek je zaručen. ()

pravda1

Film som si dokonale užil a vrčal som blahom pretože po dlhej dobe sa tu objavil akčný film ktorý stojí za to si pozrieť.Odporúčam a teším sa na trojku...... ()

Martyrium

Proste John Wick..... za tak krátku dobu sa stať prakticky neoddeliteľnou súčasťou akčného filmu a akčných hrdinov.... Wick by predsa s peračníkom plným ceruziek vyvraždil zrejme aj celú plejádu Expendables... Reeves super, toto ti sedí.... po jednotke sa už vytratil ten "wau" efekt, ale stále to má také tempo a také choreografie a scény, ktoré by mohli pokojne zostať učebnicovým príkladom akčného filmu... Pamätná scéna: určite famózne zvládnutý Wickov stret s ostatnými vrahmi a prestrelka s "tlmičmi" ()

karelondatra

Tento film rozhodně není pro mě. Chtěl jsem po dlouhé době vidět Reevese, a nestačil se divit. Na můj vkus bezduchá slátanina, dialogově i scénáristicky hloupoučká a prázdná, přehrávaná, neosobní. I akční film jde udělat uvěřitelně a zajímavě, s citem i důvtipem. Toto ale není ten případ. ()

eRGeBe

Hmm, takže polovina obyvatel New Yorku a Říma jsou nájemní vrazi. Oukey. Ale ne, až na pár vyloženě blbostí je to celkem uvěřitelné, hlavně se mi líbí, že se ve filmu u zbraní neuplatňují nekonečné zásobníky munice. Jednotlivé bojové pasáže jsou asi taky celkem v reálu proveditelné. Každopádně John musí mít výbornou fyzičku. Inu celkově je to trochu blbost, ale jako akčňák na odreagování to funguje zase skvěle. Komu se líbila jednička, bude se líbit i dvojka. Za mě 70%. ()

Alco

Slabší než jednička, ale přesto zábavný akční film. Ještě jsem se nerozhodl, jestli mi excommunicado přijde jako trapná hláška, nebo extrémně kůl. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Třetí John Wick si našel padoucha

Třetí John Wick si našel padoucha

19.01.2018

John Wick 2 loni vydělal dvakrát tolik co jednička (88 milionů vs. 171 milionů), takže se logicky dočkáme třetího dílu. Studio Lionsgate už ho stihlo oznámit na 17. května 2019 a stoprocentně ho… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

31.12.2017

John Wick se vrátí

John Wick se vrátí

30.05.2017

Dvojka Johna Wicka vydělala dvakrát víc než jednička (88 milionů vs. 166 milionů), takže není divu, že se plánuje trojka. Režisér Chad Stahelski stále neví, jestli znovu usedne za kameru, protože… (viac)