Všetko najhoršie 2

• Česko Všechno nejhorší 2 (viac)

Vysokoškoláčka Tree bývala strašná mrcha, dokiaľ ju osud nepotrestal tým, že ju nútil opakovane prežívať rovnaký deň, na ktorého konci ju brutálne zabije  chlap v maske maskota jej univerzity. Každodenné krvi prelievanie skončilo až vo chvíli, keď Tree odhalila identitu páchateľa (spolubývajúcej Lori, ktorá ju už nedokázala vystáť) a poslala ho na večnosť. Medzitým sa z mrchy stala priateľská bytosť verne milujúca spolužiaka Cartera, ktorý jej v boji proti vraždiacej časové slučke pomáhal. Žili by spolu asi šťastne až do smrti, keby nedošlo k sérii nešťastných príhod, končiacich tým, že sa Tree opäť prebudí v deň svojich narodenín, pár šťastných prežitých týždňov sa rozpustilo ako para nad hrncom a jedinou istotou, ktorú Tree má, je smrť, ktorá na ňu večer čaká. Ponúka sa jednoduché riešenie – skočiť za Lori, vyškrtnúť ju zo života a vrátiť ten svoj do normálu. Keď však Tree Lori nájde, je jej spolubývajúca mŕtva. Niečo sa zmenilo… V snahe vrátiť všetko do normálu príde Tree veľmi skoro na to, že existujú aj horšie veci ako každodenné umieranie. (Cinemart SK)

dr.fish

Já jsem to prostě nedokázal dokoukat. Jak Na hromnice o den více zbožňuju, tak tady je ten nápad naprosto spláchnutej do záchoda. 30% ()

sir-dave

Prvky hororu, komedie a romantiky zůstávají, jen to už není taková přímočará zábava jako jednička. Počáteční opakovačky u jejich asijského kamaráda se změní v trochu šťárání se ve fyzice a myšlenkách proč se to vše děje. Nějaké věci se objasní a zároveň zůstává stejný plot smrtí. Jessica Rothe to neskutečně táhne dopředu a hlavně díky ní je na co se dívat. ()

majo0007

Niekto si myslel, že zarobí na "frančíze". Bohužial, je to opakovanie najlepších partií z jednotky, a nič nového. V rámci korektnosti tam chýbala už len "Neger" postava. Toto si strčte viete kam... ()

URBAN

Vůbec to není zbytečné pokračování jak by to většina mohla očekávat. Má to spád a v rámci svého žánru je excelentní. Na to že to je horor tak se film opírá spíše komediální složku než tu hororovou, ale v tomto případě to není vůbec na škodu. Takže pokud se vám líbil první díl určitě se vám bude líbit i toto pokračování. Vůbec by jsem se nezlobil kdyby přišel další díl. (18.7.19/TV) ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ  Pokračování? Popravdě jsem byl rád za pokračování, ale zase je pravda, že jednička nebyla, kde co. Už jen to zvolení názvu 2U je hodně kůl, trailer už si nepamatuju, ale asi nebyl špatnej.. jsem linej na něj koukat znova, navíc k čemu? Už jsem viděl celej film. Ale dvojka neměla radši vznikat, jelikož je to fakt to samý co jednička, jakože musí to nějak navazovat ofc, ale tohle bylo hovno (fakt kurevský hovno). A ti "vědci"? Jo, ti mě kurevský srali, už jen ten začátek s šikmoočkem.. Snad nejhorší byla scéna, kdy si hrala ta pipka na slepou.. to bylo tak kurevský kríndž a špatný, navíc ještě ten týpek s tím krvavým nosem.. Proč kurva? Co jsem komu udělal? Aj don't biliv, že jsem to dodíval do konce, tohle už si nezaslouží ani kolonku thriller natož horor. A komedie? Za co? Okej, možná tak velkáá parodie ale nevím kurva na co. :) ()

Nivenx

Klasický standard druhých dílů. Uděláme složitější scénář, odpovíme na možné otázky na které nikdo odpověď nechtěl a vše zamotáme ještě více. Jako u PA, tak zde to opět Landon posral. Scén s vrahy ubylo a celé to je nabušeno spoustou vaty, jako kdybych se díval na nějakou telenovelu. NUDA!!! Doufám, že další díl pod ním nevznikne. 30% ()

BROKEN_

Stejně dobrý jako jednička, až na to, že je to spíš komedie než horor. Jednička měla více hororových prvků a méně komedie, tady je to naopak. Ale mně osobně to nevadí, protože to pořád funguje dobře. Děj je v zásadě stejný jak minule, až na to cestování časem, nebo přesněji dimenzemi. Líbilo se mi to vysvětlení, proč dochází k té časové smyčce. Sice to má háček, jak to že studenti na to přišli, ale to je fuk. Všechny postavy se vrací, plus některé nové samozřejmě. Všichni mně bavili. Ne všechny scény vtipné fungují na jedničku, to zrovna ne, ale je to strašně fajn. Hudba už není tak výrazná jak v jedničce, ale to je z toho důvodu že už to není horor. Každopádně bavil jsem stejně dobře jako u jedničky. Podtitulková scéna jasně udává směr dalšímu dílu, který bych si klidně dal. Až na to že by se to už nejmenovalo Všechno nejhorší :) . ()

chelseaman22 odpad!

Podobný film mi vskutku bohatě postačuje vidět jednou. A jelikož dvojka kráčí pevně ve stopách jedničky plus přidává smrtelné množství afektovanosti, nelze vydržet déle než dvacet minut. odpad! Celosvětový příjem k 19. 6. 2019: $64,270,528, což je 7,14 násobek rozpočtu ()

oveckaoa

Nejprve menší poznatek pokud jste neviděli jedničku na dvojku ani nechoďte jelikož některé věci nepochopíte (například proč byla Tree tady na Daniele hodná nebo s Lori řešila koláček na narozeniny a podobně). V kině mě přišlo, že bylo dost lidí co se na to nechytalo. A nyní k filmu je to stejné úrovni jako první díl nicméně oproti prvnímu dílu zde ubylo scén s vrahy na úkor scén s sebevraždama a vědeckých scén. Ale jinak v pohodě stále to funguje ( i po romantické lince) a další díl bych klidně bral. P.s. Menší výtka k tomu konci stačilo by ty dva policajty zaměstnat třeba v té škole začat střílet do vzduchu, aby musely zasáhnout a k odpojení toho přístroje by nedošlo. P.s. 2 všimli jste si, že největší odborník v horororech Psychor aka Flipnic aka Bloody24 a x dalších nicků vždy kritizuje kvalitní horory ? ()

Dado

Bizarná a v mojich očiach nie práve najpodarenejšia kombinácia hororu a komédie sa po dvoch rokoch dočkala pokračovania, v ktorom k tejto dvojici režisér a scenárista v jednom bez okolkov prihodil aj poriadnu dávku sci-fi. A ono to tentoraz prekvapujúco funguje! Samozrejme, ani zďaleka nie bezchybne, no i tak ide v porovnaní s predchodcom o krok vpred takmer v každom ohľade. Dianie je síce rovnako bláznivé, no tentoraz o poznanie vtipnejšie a vďaka spomínaným sci-fi prvkom, hoci nie príliš premysleným, aj originálnejšie. Obrovská osobná dilema hlavnej hrdinky navyše prináša dostatočný priestor na to, aby jej predstaviteľka mohla konečne ukázať, že jej herecký rozsah je širší než pár otrávených grimás pri x-tom prebudení sa do toho istého dňa. Pokiaľ si séria udrží tento stúpajúci trend, rozhodne nebudem otáľať so zhliadnutím prípadného pokračovania tak, ako tomu bolo tentokrát. (70%) ()

Sfinkter

Dojení prázdného vemene je hollywoodským trendem, nedokážu si úplně představit cílovou skupinu - nevěřím, že dnešní mládež je natolik hloupá, aby toto hltala. ()

Johnny.ARN

Dvojka si drží štandard jednotky, vysvetľuje ju, zamotáva a celkovo je na rovnakej úrovni. Je fajn že sa realizačný tím nemenil, neklesla kvalita. 3 z 5 ()

elanius

(28/2019) / Rovnako zábavné ako jednotka s absolútne ničím navyše. Možno som čakal trocu viac. V žánri vypnem hlavu a bavím sa je ale stále Happy Death Day 2U v pohode oddychovkou. (6/10) ()

Yoshimitsu

Všechno nejhorší po druhé je stejná kravina jako první díl. Jediné, co mi drželo oči na obrazovce byla Jessica Rothe a ta směšná maska dítěte. Dávám 40% ()

ivan bohatyr

Jednička byla o dost lepší. Tentokrát nějaké nesmyslné cestování dimenzemi, kupa pitomě dojemných a romantických chvilek a co se týče hororového žánru tam vlastně nebylo skoro nic. Víc programování než vraždění. ()

Timak

Je to vážně blbost, není to tak dobrý jako jednička, ale je to taková milá blbost :) Jessica Rothe alespoň trochu hraje a celkově je to takové pitomé, ale neurazí. Hlavně už prosím další díl ne. ()

JohnSmith

Jednička byla výborná, dvojka je poněkud slabší. Sice je to pořád dost vtipný a Jessica je super, ale je to hrozně překombinovaný a ten přidaný sci-fi prvek tomu moc neprospěl. ()

Brain-D

Hned ze začátku neskutečnej nářez a kdyby to uprostřed mírně neopadlo, tak bych se nebál dát plnou. Taková sranda a zároveň parodie na první díl se tak často nevidí. ()

VanTom

Jakákoliv vnitřní logika zápletky (časové smyčky) se nejenže vytratila přenesením ztrhané protagonistky do paralelního univerza, nýbrž rovnou hodila za hlavu výraznější komediálností. Ten zamaskovaný vrahoun (vrahouni) tu vůbec nemusel být. Ke konci už se jenom natahovalo. ()