102 dalmatínov

• Česko 102 dalmatinů (viac)

Hlavnou postavou toho zábavného dobrodružstva je Oddball, dalmatínske šteniatko bez fliačikov, ktoré sa vydá hľadať svoje fliačiky. Spojí sa s Waddlesworthom, vtipkárskym pomýleným papagájom, ktorý si myslí, že je rotvajler. Táto nepravdepodobná dvojica vedie skupinu šteniatok na misii, ktorej cieľom je prekabátiť zlú intrigánku Cruellu De Vil (Glenn Close). Tento film je plný naháňačiek, tesných a vzrušujúcich únikov a veselého vyvádzania od Londýna až po ulice Paríža - a po jednu parížsku pekáreň. (Disney+)

Allien.9

O hodně slabší než první díl... Poměrně hezký dětský film se přeměnil v typický americký "románek" a příběh už nedokázal zachránit ani perfektní Gérard Depardieu, ani skvělá Glen Close. ()

SeBig odpad!

Jeden z nejhorších "hereckých" výkonů, co jsem kdy viděl.. režie naprostá katastrofa, scénář hrůza.. nechápu jak tohle mohl Disney vydat.. ()

Stanislaus

Oproti jedničce hluboký propad mezi horší béčkové filmy. Jediné, co tento film zachraňuje, jsou roztomilí pejskové a trochu Cruella (ale ne tak jako v jedničce). Gérard se v tomto filmu spíše ztrapnil než aby oslnil. 4 z 10. ()

Adasin

Co na to říct? Poměrně slabé a hnusné po celou dobu a navíc sázející na "prověřené" způsoby jak u např. humoru nebo zvratů - nefunguje to. Dětem radši pusťte původní animák. 3/10 ()

ABLABLABLA

Jo štěnátka tu jsou pořád roztomilé. Bylo tu dokonce něco jako Noční telegraf z animovných 101 dalmatinů, ale ani to to nezachránilo. Prostě, to co bylo v jedničce vtipné, se tady projevilo minimálně. Jediné plus bych tomu dala za ty psi a papoucha z útulku. Ti byli super. Nebo jak si donesli kazetu s filmem Lady a Tramp na dívání se. Nepotřebují totiž ti psi chůvu, oni se odchůvují sami:D ()

kaylin

Po nějaké době jsem zjistil, že první hraný film s dalmatiny je špatný, ale když jsem se podíval na ten druhý, tak je ten první ještě v pohodě. Druhý film už je opravdu úděsný a první půl hodina e vlastně jen natahování o ničem, u kterého je jasné, kam vede. A pak... no a pak nepřijde nic, co by vás mělo překvapit. ()

kajas

Naivní, hloupoučké, ale roztomilí pejsci (+ jeden papoušek) a skvělá Glenn Close jako Cruella zachránili, co se dalo. ()

Martin741 odpad!

Typicky konzumny produkt, ktory visel na pultoch kamennych videopozicovni. S odsupom casu to nielenze brutalne prepadlo, ale i zostarlo. Jedna z mala zapornych roli Geparda Zerardieho : 0 % ()

Nach

Začátek je podprůměrný rodinný snímek, který se po půl hodině a zvláště v závěru přesune do vod odpadních stok, kde i svůj děj i zakončí. Nelíbilo se mi to jako dítěti a nelíbí se mi to ani jako dospělému. Prostě film, jehož scénář napsal dalmatin s komplexem méněcennosti pro nedostatek černých fleků. A asistenta mu dělal papoušek, co si myslí že je pes. Už nikdy více. 25% ()

Streeper

V dětství, dřív než jsem viděla 101 dalmatinů jsem viděla tohle pokračování. A možná proto k tomu mám blíže než k jedničce. Díky tomuto filmu zbožňuji papoušky, upřímně Pajda je nejlepší postavou v tomhle filmu a dabing Jiřího Korna je dokonalý. Samozřejmě mě těší i super obsazení, že se vrátila Glenn Close, nově tam byl Gerard, Ioan a Alice za mě super a na jedničku. Příběhově je to sice slabší, ale i tak mě to bavilo. ()

C0r0ner odpad!

Příběh 101 dalmatinů mě nikdy moc neoslovil, asi proto, že nějak zvlášť nemusím psy, natož když jich je sto. Původní příběh je takovou nijakou pohádkou, která se na jiné podobné nemůže ani zdaleka hrabat. Pokračování, které je jenom vývarem prvního dílu, je samozřejmě hrůza a nechápu, proč vůbec bylo natočeno. 10% ()