Ztraceni ve vesmíru

• USA Lost in Space
USA, (2018–2021), 23 h 18 min (Minutáž: 39–66 min)

Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Ajay Friese (viac)

Lubik333

Tento seriál mě upoutal reklamou na YT svými efekty a zajímavým robotem a protože mám rád scifi a hvězdnou bránu jsem viděl už 6x, proto rád hledám nové seriály. Začátek nevypadal jak začátek, ale jako prostředek nějakého filmu, ale v průběhu to bylo většinou vysvětleno. Kombinace scifi a rodinného kecání se mi to v průběhu zamlouvalo čím dál tím více. Zajímavá a sympatická rodinka Robinsonových co si poradí s kyždým problémem, i když mi to někdy přišlo dost přehnané a dějově to bylo opravdu takové nerovnoměrné, příběhově to pak bylo zpracované dobře. Nejvíc mi ze všech nesedla asi hlavní záporačka, kterou bych asi praštil už od druhého dílu. A konec se mi zdál jaksi dějově obsáhlý. Každopádně povedený seriál a už se těším na 2. sérii, která by mohla být taky zajímavá. ()

Armat-M41A

Po dvou prvních vlažnějších epizodách jsem se začal bavit a navíc to sakra dobře vypadá. To dneska není málo a svůj zábavný účel to splnilo. Sem s druhou řadou. ()

GCorsini

To byla fakt hrůza. Rodinné sci-fi k nedělnímu pečenému kuřeti, při kterém si můžete povídat a nikdo to nepřepne jen proto, protože mají všichni mastné ruce. Škoda zahodit tak kvalitní provedení na takovou břečku pro devítileté chlapečky, co sbírají bionicle... ()

RomanL

Tohle skutečně zaujalo někoho, kdo má víc než 10 let? Pravda, já jsem asi jiný, tohle by mě totiž zřejmě nijak zvlášť nezaujalo ani v těch deseti. :-( ()

Ajfist

Dost dobré.Měl jsem obavu,protože když se někdo rozhodne na téma filmu udělat seriál,ne vždy to skončí dobře.Tady se to povedlo. ()

Natar

Dokonalé! Od slepice, až po robota. Neschopnost robota normálně mluvit ale musíte zcela ignorovat - jinak je to na odpad :) ()

babuška

o rodině která se dostává do posranej kalhot pokaždý kdy to jde aby s z toho jako rodina vždy dostala, ale hrůza to není, ale asi pro mladší, proto nemůžu dát víc ()

embee

Ze začátku jsem byla dost skeptická, protože já a sci-fi..., ale přeci jen tam hraje Toby Stephens, tak jsem si řekla, že to zkusím. Po prvních dvou epizodách jsem to chtěla vzdát, ale řekla jsem si, že vydržím aspoň první sérii. Po nějaké době už jsem byla zvědavá, co bude dál, tak jsem si stáhla i druhou,  a to už mě to začalo bavit, takže nakonec jsem to dala celé. Asi velkou roli hrálo i obsazení, protože rodinka byla hodně sympatická, až na matku, která mi moc nesedla. Mrs. Smith sice mrcha, ale rozhodně upoutala pozornost, Don West k nim také pěkně pasoval. Bylo zajímavé pozorovat jak se během doby všechny postavy vyvíjely a co jsem četla, i mezi herci se utvořilo pevné pouto. No, určitě bych se nechtěla v blízkosti Robinsonových někdy ocitnout, protože ti se z jednoho průseru vyhrabali a už je čekal nový, ale jsem ráda, že jsem se na ně vydržela dívat až do konce. Nakonec mě tento seriál opravdu příjemně překvapil. ()

Rathe

Planeta, na které se děj odehrává vypadá ve všech směrech úžasně a myslím si, že seriál může na efektech a na prostředí hodně stavět. Scénář je tak nějak předviádatelný, ale musím uznat, že i v těch předvídatelných situacích vytvořili nepředvídatelné prvky (jako třeba déšť v prvním díle). Herecké obsazení je hodně vydařené a sympatizuji zatím s celou rodinkou. Hodně vtipný prvek je i například slepice Debbie. Nesympatická antihrdinka je také velmi zvládnutá postava, kdy už divák každým dílem očeává konečně její potrestání a ono pořád nic. Takhle otevřený konec, jakým seriál skončil, jsem nečekal a doufám, že se dočkám 2. řady. Hodnocení: 85% ()

Jouzi.Ef

Bílá rodina adoptuje černé dítě. Větší klišé americké korektnosti se už konat nemůže. Je to jednoduché, předvídatelné a tupé. O hereckých výkonech, nebo nesmyslných dialozích se radši ani nebudu zmiňovat, nevěděl bych, jaký WTF moment vyzvyhnout dříve. Postavy se chovají jako naprostí idioti - jsou buď přehnaně inteligentní, nebo naopak hloupí, dle toho, jak se to zrovna scénaristům hodí. Ti však budou bohužel jen jedno z toho - hloupí. Další z řady typu "jak natočit seriál o malém parchantovi, který posere, co může a každý divák ho bude nenávidět, jen v seriálu bude za hrdinu." Jediné, co se jakžtakž povedlo, je vizual. Cílová skupina: do 10 let. ()

karmalat

Dost schematicke, ale nicmene dobre se na to kouka a dokaze byt napinave kdyz uz zacnou nudit komunikace mezi lidmi. pro ukraceni dlouhe chvile dobry kandidat. ()

Buddyman

Po shlédnutí první série musím uznat, že se těším na serii druhou. Poslední díl první série mě překvapil, takže uuuuž aby byli další díly. ()

highsmith

To bolo tak blbe ze to bolo az dobre. "Bavil" som sa. Dr.Smith vyhlasujem za jednu z najotravnejsich serialovych postav. A ten maly fagan tiez. ()

skipik12

No jako nevim, cekal jsem trochu vic akce a min reseni nejakych mezilidskych vztahu. Opak je pravdou. A pak strasne moc umele vytvorenych akci,situaci,ktere jsou az trapne a hlavne nesmyslne. Zkouknul jsem to asi za 5hod a to si myslim,ze jsem dost malo pretacel :)) Fakanum bych tam fakt nafackoval vsem. Za me never more ()