Ve velkolepé závěrečné řadě donutí Robinsonovy jejich pud sebezáchovy se co nejrychleji znovu spojit a bránit Alfu Centauri před invazí robotů. (Netflix)

Sharpooter

Třetí série byla pěkné ukončení seriálu, i když jsem první dvě řady a tuto poslední viděl s ročním odstupem, tak musím říct, že mě tato série bavila. Postavy dostaly určitý vývoj, který byl dobře zpracovaný. Určitě bych neřekl, že se jedná o nejlepší sérii, spíše bych řekl, že jde o něco mezi první a druhou řadou. Příběh byl dobrý, určitě mohl být lepší, nebyl tak napínavý jak v druhé řadě a hlavně byl hrozně předvídatelný. Efekty byly opět super. Poslední dva díly byly nejhorší a tak trochu i celou sérii ruinují. /spoiler/ Myšlenka, kdy na robota spadne kámen, ty ten kámen zvedneš a on je tvůj nej kámoš, je trapná!!! /konec spoileru/ Prostě dostaly jsme, co jsme dostaly a já si nestěžuji. 7/10 ()

Anderton

Tretia séria Lost in Space možno nie je tak atmosférická a pohlcujúca ako dvojka, ale je zrejme najfunkčnejšia, prináša množstvo deja, akcie a aj emócií. Will je častokrát na facku, ako aj pátos, ale ak to berieme ako súčasť hry, respektíve žánru detské science fiction, tak je to bez problémov. Tvorcovia si dali záležať, aby fungovalo posolstvo a séria mala správny rytmus a tempo, takže na čo sa sťažovať. Možno by sa dokonca hodilo častí aj desať, toľko sa toho odohrá. Humanitárne myšlienky o pôvodnom nastavení mysle a možnosti sa zmeniť k lepšiemu, čiže paralely mimozemských robotov a ľudstva, povyšujú Lost in Space na viac ako len solídnu televíznu zábavu s dobrými trikmi. ()

Nykrous

Poslední série zařídila, že nejsem naštvaný, že jsem na seriál začal koukat. Není zde takové množství zvratů, postavy, které mě neskutečně štvaly se staly o snesitelnějšími a konečně!! zde máme zajímavé planety. Začátek série mě hrozně potěšil, protože tak jsem si představoval, že seriál s Názvem Lost in space bude vypadat. Zajímavá a vizuálně přitažlivá planeta, fajn mystery ohledně fortuny a původu robotů. Přidání dalšího člověka do románku bylo dle mého dost zbytečné. Lezení na tu horu a poté vznášení bylo meh, ale jinak moje nejoblíbenější epizoda seriálu. OK to zůstalo i nadále, akorát finále bylo poměrné velký bordel. Stále zde bylo dost chyb, které byly v předchozích sériích. 65-70% ()

Helo

Objektivně spíš 3*, protože sem tam se tu pár blbostí našlo (třebaže ve srovnání se svým současníkem ST Discovery jich tady není tolik) a pod tou naleštěnou kapotou je to pořád jen rodinný béčko, jenomže je to zároveň jízda od začátku do konce, se starwarsovskou hudbou a totálně epickým vizuálem (kterej vypadá epicky a krásně OSTŘE i s mým šedým zákalem a 30Hz 4K HDR televizí). ()

predators

První dvě série super! Oblíbil jsem si robota, slepici, Smithovou, nevadili mi dokonalí Robinsonovi. Jenže, když ani po roce neskončila slepice v polívce, vztah s robotem se opět nikam neposunul a Smithová je pořád ta správná dobračka, zbyde stále spousta prostoru pro rodinu. Ale když píšu spousta prostoru, tak tím myslím spooooouuuusta. Tak nějak se vytratily momenty z traileru na 3. sérii (nebo tam bylo jen to nejlepší, jak je zvykem) a zbylo jen spousta rozhovorů. To by nebylo nic neobvyklého, na to jsme byli zvyklí v předchozích 2 sezonách, ale v té poslední mi to vadilo. A stejně tak nikam nevedoucí story s robotem. ()

• Alfa Centauri je trojhvězda a svou vzdáleností 4,37 světelného roku také nejbližší hvězdný systém od sluneční soustavy. Na obydlené planetě ze třetí série si můžeme všimnout domů z části postavených 3D tiskárnou. (DJMaroko)