Robinsonovi teď uvízli ještě dál ve vesmíru a musí táhnout za jeden provaz, aby prozkoumali cizí planety, překonali nová nebezpečí a našli svého milovaného robota. (Netflix)

Spiker01

Po pár dílech zvláště u této sezóny jsem si často pokládal otázku, proč se na seriál vůbec dívám. Překvapuje mě červené hodnocení, osobně bych Lost in Space zařadil do škatulky netflixovské Řady nešťastných příhod (jež jsem nedokoukal, jelikož jsem se nudil jak čert), jen trošku lepší. Za mě je to naprostá generická sci-fi s několika cool momenty, ale stopáž na deset dílů je zkrátka až moc přestřelená. Nicméně tu poslední třetí řadu dám, jelikož mě zajímá, jak tenhle příběh konečně dopadne (před dvaceti lety se to dovyprávět nepodařilo)...6/10 ()

Jaro.Krafcik

Neverím že som po tak dlhej dobe dorazil tento seriál, no nedorazil, ešte bude tretia séria ale ktovie kedy, určite lepšia ako prvá séria a určite som ju tak neodkladal ako prvú sériu, kde bolo len pár dobrých časti, tu sú kratšie a je ich podstatne viac. Za mňa spokojnosť, koho baví vesmírne sci-fi tak ho Robinsonovci nesklamú. Ako som spomenul vyššie, bude tretia séria a tam sa rozhodne ako to ohodnotím celkovo. 4* ()

Helo

Neskutečnej velkofilmovej audioVIZUÁL (nutno sledovat nejlíp ve 4K HDR), takže mi skoro u každý epizody několikrát padala huba, pauzoval jsem a přetáčel zpátky, abych si ty obrázky mohl pořádně prohlídnout. Celkově o dost nabušenější než první série, původní subžánry líp nakombinovaný a celkově to působí dospělejc a emočnějc. A naštěstí i těch scénáristických berliček ubylo, takže jsem se během těch deseti dílů chytil za hlavu už jen párkrát a vlastně si to celý dost užil a jsem brutálně natěšenej na další sérku. ()

Zombi

Vizuálně asi jeden z nejnabušenějších seriálů, výprava a triky jsou fakt parádní, i design a provedení různých udělátek vypadá věrohodně a často správně opotřebovaně, ne jen nablýskané papundeklové pozlátko. Co se týče rodinných seriálů tak rozhodně za 4 hvězdy. Jinak obecně bych hvězdu ubral, těch rodinných hodnot, oslavné hudby a nelogičností je tam ke konci přeci jen dost. Viděl jsem jen tuhle řadu a stále se tu něco děje, ani chvilku se nenudíte, ale ke konci už je dost znát že to je cílené spíše na děti. Slušná práce. ()

Martrix

Už první řada měla pěkný vizuál a dějově to nebylo úplně hrozné. Tentokrát byl vizuál ještě propracovanější a protože scénář postavám nevkládal do úst žádné nesmysly, klidně mohu konstatovat, že došlo ke kvalitativnímu posunu směrem vzhůru. Co by člověk vytknout mohl, je snad jen ten těžko uvěřitelný proud různých katastrof, které se na Robinsonovi hrnul, resp. ta porce odvahy, kreativity a vědomostí, kterou museli vynaložit, aby je odvraceli...byla místy neuvěřitelná. Klidně se to mohlo jmenovat Vesmírný McGyver. Přesto jsem spokojený...velmi rychle to odsýpalo; je to takové lehoučké rodinné sci-fíčko pro nenáročné, které hudbou i dobrodružným pojetím, evokovalo příběhy a la Jurský park. ()