Po nouzovém přistání na neznámé planetě se rodina Robinsonových navzdory všemu pouští do boje o přežití a šanci na útěk. Kolem ale číhá plno nebezpečí. (Netflix)

iXtr3m3

Mimoriadne kvalitný, výpravný a technicky perfektný seriál so sympatickým castingom na čele s perfektným a charizmatickým Tobym Stephensom. Dejová linka podriadená čistému survival žánru potešila, cliffhanger na konci maximálne navnadil na ďalsiu sériu a v podstate to celé klapalo ako hodinky. Málokedy sa pristihnem, že uznávam, ako na seba jednotlivé časti naväzujú, že sa neviem odtrhnúť od obrazovky a pozrel by som to aj na jeden záťah. Preborníkom je v tom GoT a Stranger Things. ()

Necrotongue

První sezóna seriálu mě v žádném případě neoslovila, brzy se totiž ukázalo, že půjde o záležitost, kde se v každé epizodě objeví problém, který se v závěru dílu vyřeší. Zpočátku mě bavila alespoň dějová linie s June ("Dr. Smith"), jenže i tato část děje mě rychle omrzela a postupně mi lezla stále více na nervy. Opravdu jsem se těšil, až budu mít za sebou i závěrečný díl, abych se pak mohl odreagovat u něčeho, co nebude tak prvoplánové a předvídatelné. ()

dr.horrible

Vlastne ani neviem, načo sa tu celý čas hrám na troj- a štvor-hviezdičkovanie, keď je to celé hlavne guilty pleasure. Miestami značne Step by step a občas tie rozhodnutia, čo niektoré postavy činia (hlavne ty, Will Robinson) sú tak na vystrelenie do vesmíru. Skritizovať by šlo vlastne úplne všetko a potopiť pod čiernu hlinu, a určite to tu veľa ľudí spraví. Ja som si ale Robinsonovu famíliu obľúbil hneď v prvej epizóde a rozhodol som sa to pre tentokrát zobrať úplne nekriticky. Jak pri detskom seriále. Do nekonečna a ešte ďalej ... Will Robinson. ()

Jaro.Krafcik

A mám prvú sériu za sebou, nuž, začiatočné epizódy boli celkom dobré, aj tá záverečná. Možno keby mal seriál menej časti oslovil by ma lepšie. Ešte si ale dám druhú sériu, až potom utvorim názor, zatiaľ je to priemerný sci-fi seriál. Aspoň zatiaľ, uvidíme. Taká zaujímavosť na záver, ten robot sa strašne podobal na toho zo včerajšieho filmu Jui Jitsu. 3* ()

Spiker01

Trvalo mi přes půl roku dokoukat první sezónu. Po prvotním nadšení z toho, že by to mohlo dopadnout mnohem lépe, než ta starší filmová adaptace s Williamem Hurtem ovšem nepřišla touha si hned pustit další díl a vyloženě jsem to oddaloval. Bohužel seriál nemá nic navíc, co by jej oddělovalo od plev seriály zaplaveného Netflixu a hodnotil bych Lost in Space pouze jako neškodnou dobrodružnou podívanou, kterou asi jen málokdo sjel jedním dechem (i když prý i to je možné). Moc mě to nechytlo zatím, ale té druhé sezóně nejspíš ještě šanci dám. ()

• V 33 minúte má Peny (Mina Sundwall) v rukách za chrbtom obálku. Keď sa otočí, má ruky prázdne. V ďalšom zábere už opäť obálku drží. (Kuzlo)