Ztraceni ve vesmíru

• USA Lost in Space
USA, (2018–2021), 23 h 18 min (Minutáž: 39–66 min)

Mina Sundwall, Molly Parker, Toby Stephens, Parker Posey, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Ignacio Serricchio, Amelia Burstyn, Raza Jaffrey, Ajay Friese (viac)

Solverino

Pilot only a stačilo... občas hezký počítačový efekty, ale to je tak všechno. Rodina genderově a rasově plně vyvážená, časem se někteří zřejmě ještě vyprofilují. Krásně sterilně nudné... slabé. ()

tkey

Taková trochu nostalgie z dětství a na to tady asi hrajou. Celkově bych řekl, že je to takový vykuchaný Stargate, ale funguje to. Sem tam stupidní a nelogické situace, dialogy apod., ale to k tomu zkrátka patří. Kdo chce nějakou sci-fi odpočinkovku, tak ji tady dostane...místama si seriál dělá srandu sám ze sebe a z ostatních tvoreb v rámci žánru: "Kdo by byl tak blbej, aby postavil způsob na sebezničení vlastní lodi...?". Celkově to na mě působí, že tohle píše více lidí a pere se tu čistě nerd/logickej přístup s tím "tohle musíme za každou cenu zdramatizovat" a výsledek je nějaký kompromis, co neznudí průměrného diváka (čti voliče Bureše) a někoho, kdo si řekne - ale kdyť tohle je úplná blbost. Šlo to jako taková netflixí jednohubka na bingnutí za víkend. ()

tronka

„Sú to Robinsonovci. Je to rodina. Občas si lezú na nervy a každý z nich je iný. Ale keď dôjde na lámanie chleba, držia pokope.“ ()

Mamlas odpad!

Nedal jsem ani první díl. Nudil jsem se od prvního záběru a když chlapeček kosmonaut řekl ve 4. minutě: "Mami!", tak jsem to vypnul. Nechám to dětem do Studia Kamarád. ()

Detak

Musím říct, že opravdu povedená (rodinná) sci-fi trilogie, každá série uzavírá jednu kapitolu. První dvě nasazují laťku hodně vysoko, třetí už je lehce níž, ale i tak je finále naprosto velkolepé. Za mě palec nahoru a jestli bude volné pokračování, tak už se fakt těším. Pro sci-fi frantíky a františky kultovní nutnost. ()

jprmusic

Jen jsem čekal, kdy se objeví Majka z Gurunu 😁 peníze jsou vidět, ale postavy jsou napsaný tak dementně, že je to většinou k smíchu ... ()

DExUS

Kvalitné efekty a z počiatku zaujímaví dej, no od epizody 3 až po 9, celkom slabé. Podobalo sa mi to na battlestar galactiku, kde dr. Baltar miešal karty deja. Tu je podobná postava, osobne mi prišla ešte viac zvrátená. A to sa mi v rámci celého seriálu páčilo. Z poslednej epizody mam zmiešané pocity. Nebolo to zlé, ale ani dobré. Mám dojem že scenaristi sa nevedeli dohodnut a tak spravili rozne kompromisy. Silné 3,5* , preto hodnotim 4* Znova by som to už ale asi nepozeral. ()

yazik odpad!

Ty zápletky, dialogy a řešení snad vymýšlelo nějaký 6 letý dítě.... I když teď možná bych těm dětem křivdil, protože tohle je mnohem horší. První díl jsem překousnul, druhý už ne. Odpad. ()

hwnd

Dlouho jsem dobrou scifku neviděl, tak jsem se na tohle docela těšil, přecejen netflix atd. Pak jsem zjistil, že cílovka ne 7+ a bohužel to podle toho vypadá. Jedná se o klasický rodinný seriál (ale hodně dobře provedený), u kterého děti jásají, rodiče popíjejí alkohol a maminka občas uroní nějakou tu slzičku - což má jistou úměru s množstvím vína, které u toho maminka stihla znuděně vyzunknout. Dějově je to naprostá klasika. Rodina Robinsonů si vyjede na dovolenou v karavanu do přírody a je už svým příjmením předurčena k tomu, aby se karavan porouchal a oni zůstali bez signálu v divočině. Rodiče si alespoň můžou ujasnit, jestli se ještě mají rádi a děti mají možnost rodiče znovu zaláskovat, no kolikrát už jsem na tohle téma narazil. Naštěstí podobný osud potkal i pár jiných rodin. Malý protivný synek Robinson do toho adoptuje velkého a od pohledu zlého pejska, který je ale hodný, sestru vytáhne z bažiny a synka poslouchá na slovo. Děti jsou sice protivné, ale na svůj věk nadprůměrně šikovné, až by se chtělo říct geniální. No a tak dále až do konce, který je samozřejmě šťastný a nikdo důležitý v lese neumře, protože to děti u telky nerozdejchaj. Tak trochu jsem to možná přehnal, ikdyž rámcově to při nahrazení pejska robotem a karavanu kosmickou lodí funguje. Dějově se od toho o moc víc čekat nedá. Ale vizuálně, to je jiná. Tady se nešetřilo a ten visuál je fakt paráda a jestli pro něco, tak pro tohle to má smysl sledovat a dosledovat. Nic víc od toho nelze očekávat. ()

only_serials

Je to strašně omezený v tom kalkulu aby na to čuměla celá rodina, děcka i rodiče. Na druhou stranu i tak se z toho podle mě ještě vytřískalo docela dost. O nudě bych nemluvil ani vteřinu, naopak jsem to zkouknul během pár večerů. A navíc, hned několik scén bylo fakt docela silných, zpětně si vybauvuju přejezd scheriotů po po vulkanickým poli, nebo výbuch rakety v 8 díle. Za mě celkově uplně v pohodě. ()

Diskomuz

Herecky celkem fajn, dobré CGI, ale proč se v tomto seriálu každý chová jako imbecil? A ta pošahaná cuchta.. proč tam jako je? Ta minimálně shazuje seriál o celou jednu hvězdu. ()

Veskoslav

1. série je vcelku o ničem. Hlavní hrdinové otravní, všem přejete nějakou hodně bolestivou smrt. Ale jsou tam náznaky, že by rozpoutaný příběh za něco mohl stát a co se nestalo, přišla 2. série. A řeknu Vám, to už je více než solidní sci-fi příběh, na který se příjemně dívá a člověk čeká, co bude v dalším díle. Celkově zatím tedy 75 % ()

MIchael90

Pro fanouška sci-fi nádherná podívaná. Ty tři série jsem si opravdu užil a navíc seriál šel s každou sérií víc a víc nahorů. 5/5 ()

cejkon odpad!

Je to sracka. Je to sracka. Je to sracka. Ok, takze jsem si ulevil. Opet dalsi serial jako pres kopirak s ostatnimi. Skupna lidi nekde zustane (dosadte budoucnost, minulost, ostrov, zakladna, vesmirna lod atd atd.) Resi se hlavne mezilidske vztahy a dalsi pribeh je upozaden. Z kazdeho dilu je tam tak 10-15 minut opravdoveho deje. Kam se podely epizodisky zamerne serialy? Nezavny, nudny, bez spetky originality. Ach jo. Drahy Netflix, jdi s timto konceptem k sipku! ()

jjjerry

To je tak nereálné (myslím i na sci-fy), že se musíte pořád koukat dál a zjistit jaká nenáhodná náhoda se ještě může stát. Nechci spoilerovat, ale ta nelogika je do očí bijící. Záporná hrdinka je tak moc záporná, že nebýt náhod tak měla být asi tak 8* mrtvá a po čase máte nutkání pasáže s ní přetočit. Efekty a "alien" perfektní provedení. skvělý komentář: SonGokussj ()

Jack_F.

Já prostě miluju vesmír, takže si vážím každého sci-fi, které není romanticky přetrapnělé. Tohle mě dost obstojně zabavilo a 67% je dle mě podhodnocení... ()