Skryté zlo

• USA Bad Samaritan (viac)

Sean sa rozhodne vykradnúť dom muža, ktorý sa zdá byť celkom bohatý. Pri tom mu napomáha jeho kamarát Derek, ktorý muža ostražito pozoruje. Sean sa už chystá na odchod, dokedy si nevšimne jedných záhadných dverí. Rozhodne sa vojsť do miestnosti, no to čo uvidí, ho bude dlho prenasledovať. (TomX2)

dubinak

Bad Samaritan není úplně mimo mísu, ale mám s ním jeden zásadní problém. Nikdy v životě jsem nebyla tak iritovaná chováním policistů, jako právě tady. Asi se se mnou může někdo hádat o zákonech v Americe a bla, bla, bla, ale zdejší vedlejší postavy bych nakopala do prdele. Scénář je v podstatě detailně promyšlený, ale ty detaily v průběhu začnou sklouzávat do nepravděpodobných situací, které já prostě nejsem schopná odpustit. Takže dávám tři hvězdy za začátek, dobré herecké výkony, co se týče hlavních postav a za konec. Překombinovaný prostředek mě ale občas fakt nutil se rozčilovat. ()

PROCESOR

Týpek, co hrál psychopata, byl vybranej dobře. A bylo vidět, že je zvyklý, že jako boháč je absolutně nedotknutelný a nemůže se mu nic stát. Nějaký napětí tam bylo a celkem to ubíhalo. ()

Juto

Príbeh je banálny. V skratke dvaja idioti sa stretnú s psychopatom. Naozaj opovrhujem lenivou scenáristikou, kde postavy konajú ďaleko od akejkoľvek logiky. 5/10 ()

filmmovier

Naprosto upřímně a vážně vám říkám, že si naprosto uvědomuji, jak je ta zápletka naprosto hloupá, neoriginální, nezajímavá a předvídatelná a tím pádem i celý tenhle film. A že kdyby v tom nebyl Tennant, tak nejen, že bych to nejspíš vůbec neviděl, ale kdyby náhodou ano, hodnotil bych jistě méně. Ale nejspíš jen o hvězdu. Ono je to totiž velice, velice dobře natočené a technicky zvládnuté. Na správných místech to k mému velkému překvapení dovedlo i velice slušně šokovat a překvapit a i přes slabší rozjezd se to po první půlhodině fakt slušně rozjelo, gradolo a napětí stoupalo na výbornou. Hlavní hrdina je navíc fakt sympaˇák a David Tennanr prostě psychopaty umí jako málokdo, a tenhle je obzvlášť šťavnatý a nebojí se absolutně ničeho, což je sympatické. Tennant si celý film samozřejmě ukradl zcela pro sebe a já si to fakt užíval. Bad Samaritan vážně není žádné béčko, je to prostě velice kvalitní thriller, který je zvládnutný po naprosto všech stránkách. Šel jsem do toho s minimálním očekáváním a ani jsem pořádně netušil, o čem to vlastně je, ale o to příjemněji překvapený jsem byl. Jeden z nejlepších filmových zážitků roku 2018, ačkoliv to vůbec nic neznamená a klidně se mi smějte. Jsou tam samozřejmě nelogičnosti, ale ty já neřešil. Naopak mně trošku mrzí, že více nezapracovali na padouchově minulosti, jinak ale asi fakt nemám co vytknout. 95%. Prostě jo. ()

oveckaoa

Lze natočit thriller (o horor to ani nezavadilo) špatně? Ano lze a tenhle film je toho důkazem. Film je o 2 zlodějích co kradou a jednoho dne jeden z nich najde v baráku unesenou dívku (ze začátku to připomíná Smrt Ve Tmě) a snaží se ji zachránit. Únosce to, ale zjistí a snaží se mu udělat ze života peklo a dostat ho. Celý film se neskutečně vleče a nudí minimálně 3krát nebo 4 jsem to stopl a surfoval po netu jak mě to nebavilo ke konci to navíc zavání těžkou parodií (Věta Takhle se zachraňují rukojmí) a z postav se stávají nesmrtelní pominu to, že ženská přežije výstřel a pád do jakési jámy s louhem bez zranění, ale, že jeden maník přežije minimálně 4 rány rýčem a druhý další rány rýčem a ještě minimálně 5 ran topůrkem od sekyry to už mě hlava nebere. 40 procent a i to jsem hodný. ()

Yoshimitsu

Krást se nemá a načumovat lidech do soukromích věcí už vůbec ne. FBI, jak čeká na povolení u branky zatím, co tam jde o život, tak to mě dostalo. Jinak jde to sympatický odsypávající thriller, který má hlavu a patu. Dávám 75% ()

elanius

(96/2018) / Toto dostať do rúk taký Fincher doteraz by sme sa spamätávali. Prekvapivo dobrá atmosféra aspoň zčasti zachránila poslabší príbeh. Bad Samaritan ale môže byť pozitívnym prekvapením pre veľa divákov, taký ten zapadnutý filmík, ktorý prekvapí. (7/10) ()

VanTom

Chytřejší první polovina mě bavila hodně, skvěle předestřela prekérní thrillerovou situaci, do které hlavní (sice trochu šmejd, ale zároveň) "hrdina" neřešitelně zabředával. O to víc mě mrzelo, jak duel s maniakálním psychopatem (mrazivý David Tennant) pozbýval na zajímavosti, asi společně s tím, jak si brala logika dovolenou. ()

lykan9

Za mě určitě dobrý. Skryté zlo bylo zábavné, napínavé a jeho sledování mě ubíhalo rychle. Herci byli skvělí, zejména David Tennant má role záporáků v krvi a jeho vyšinutý výraz je dokonalý. Líbila se mi i samotná zápletka. Průběh byl sice předvídatelný, ale samotný obal byl svým způsobem originální. Zejména se mi líbilo spojení klasických věcí charakterizujících staré thrillery s moderními technologiemi a aplikacemi. Myslím, že bych zvládnul i pokračování. ()

Forsberg11

Plnokrvný, nervydrásajúci thriller, ktorý mňa ako fanúšika žánru dokázal takmer dokonale uspokojiť. Zbytočne sa budeme zasierať úvahami, čo mal kto urobiť, alebo neurobiť, komu čo povedať alebo kam ísť. Mňa to napriek všetkým dejovým kotrmelcom prikovalo k obrazovke na celých 110 minút, pričom som sa ani jeden jediný raz nepozrel na časomer, ani nestopol prehrávanie. A to je známka kvality. Davida Tennanta nepoznám, ale tu sa uviedol ako skvelý záporák a verím, že zopár takýchto postáv si ešte v hororoch strihne. Výhrad mám v podstate len veľmi málo. Od začiatku to šlape ako dobre namazaný stroj. Funguje atmosféra, napätie a je tu naviac aj komu držať palce. Nečakane výživný filmík na neskorý večer. Silno odporúčam... 75 %!! ()

herr_carter

Jak praví jedno moudré čínské přísloví - nevyplácí se vykrádat honosné baráky zazobaným pofidérním maníkům = jelikož se z nich mohou vyklubat vypočítaví úchylové, co mají ve sklepích spoutané ženské a dokážou Vám za pomoci nejmodernějších sledovacích a dálkově řízených aplikacích udělat ze života pomyslné peklo ! To se takhle jednou rozhodli Jarda s Vendou, že si vezmou ke své mizerně placené práci hotelových poslíčků a profi-parkovačů aut ještě bokovku. Co čert nechtěl, skřížil jim cestu úchyl největšího kalibru, který měl bohužel ještě vážně hodně peněz a s takovými se hra na schovku fakt nehraje (Jarda by mohl vyprávět, Venda už bohužel ne). Pro mě do téhle chvíle neznámý herec David Tennant se pro svojí roli uhlazeného úchyla fakt asi narodil, ještě teď mi stojí chlupy i v místech, kde bych přísahal, že žádné nemám, fuj !...........................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

666Carnage

Robert Sheehan si konečně střihl roli, která se vymykala jeho typickými fetáckými rolím a já jsem spokojený. David Tennant je klasicky slizkej. A zavírá si doma holky co mučí a pak jde o město dál. Mno ale tentokrát se mu do domu někdo vloupal a zjistil co tam dělá a bude dělat vše aby mu to překazil ale pan Slizký mu taky parádní zavaří a docela zruinuje život. Více než horor je to plnokrevný thriller a dobře se na to kouká a fakt to odsejpá. Originalita tu trochu pokulhává ale jinak je to dobrý snímek a já se bavil. 65% ()

iXtr3m3

Veľmi slušný trilerík s prvkami psycha. Hlavný záporák vyšinuté ale inteligentné vplyvné hovädo, hlavný klaďas asociál ako sviňa. S niektorými vecami sa fakt nesrali, niektoré boli na pousmiatie, ale ako celok neľutujem. Ležalo mi to na disku dva roky, takže čas nadišiel a bol strávený dobre. ()

borec999

Dvojica zlodejov lúpiaca v jednom dome príde nato, že jeho majiteľ doma väzní a týra neznámu ženu. Na políciu ísť logicky nemôžu, a tak sa snažia žene pomôcť a vyslobodiť ju svojpomocne. Obstojne natočené, napätie aj emócie tvorcovia dokážu v pasážach keď je to treba vyvolať a David Tennant je ako záporák okej. Avšak, je to minimálne prekvapivé alebo niečím výraznejšie zapamätateľné. Proste fajn trilerová jednohubka bez väčších nezmyslov, ktorá po pár týždňoch vyšumí z hlavy. 60% ()

Hanys_

Někde mezi 2-3. Je to strašlivě přitažené za vlasy, hlavně ten závěr a celkově fakt, že se Tennant tak zdržuje se Sheehanem, tady vůbec nesedí. Na druhou stranu právě Tennantův pajchant je hodně luxusní, takže jako jednohubka tohle v pohodě obstojí. ()