ER

Tentokrát lze hovořit o zajetých kolejí s několika předvídatelnými scénami a být se o "osvěžení" snaží 2 kovbojky navíc, už to je mírně nadstandardní podívaná. Ale pořád tu je to krásné zákoutí a výborné herecké výkony i když Rip se začal nějak více smát. ()

bearmeedek

Do půlky to bylo obyčejné (dobré), prostě mix drobných příhod. Pak byla opět nasazena přímá osa s problémy a novými zloduchy. Konec šokující a naprosto otevřený. Takhle to prostě Sheridan umí. ()

Telemachus

Yellowstone S3 aneb jak řídit Dodge RAM 3500 divočinou a vypadat u toho kurevsky dobře! Trojka – překvapivě, protože o jedničce a dvojce moc vysoké mínění nemám – nebyla vůbec špatná. Vykašlali se na glorifikované psychické a grafické násilí ala Game of Thrones a konečně přestali zastírat, že jde o cokoli jiného než moderní Dynastii. A v momentě, kdy začalo jít o vysokou hru magnátů vs. majitelů pozemků o velikosti Austrálie, o jejich vzájemné mocenské hrátky – včetně nejvyšší politiky – a plnokrevné rodinné soap drama okořeněné mocnými záběry Montany, tak mě to konečně dostalo a chytlo. Začalo mě zajímat, co se děje s postavami, nebo jaké jsou jejich motivace, a světe div se, celá skládačka prostě funguje dobře. Docela by mě zajímalo, nakolik je to díky zásahům Kevina Costnera, osobně si myslím, že do hodně velké míry. Jeho rukopis je dobře čitelný a většina sezóny na mě dýchala tancem s vlky. Až jsem si úplně někde kolem prostředka říkal, že tu už chybí jen Will Patton. No a ejhle! Doufám, že budou pokračovat v nastoleném trendu a nevrátí se zvraty pro zvraty. ()

swinevenca

Po až příliš velkým počtu dílů jsem zjistil, že se v něm vlastně nic zásadního nestalo - chlastání, píchání, flashbacky. Dá se říct, že mi tuhle sérii kazili lidi a jejich chování, všechno ostatní je pořád tak high-level a i Paramount vzhledem k finále počítal s tím, že swině neopustí staré známé pro nové a tu jednu slabší nějak kousne. ()

muti

Čakal som že tretia séria si dá tak 2, Max 3 časti rozjazdu. Avšak táto sa celá nesie v pozvoľnom tempe až na poslednú časť. Holland je nevyužitý, skôr ma zaujala prezidentka pri konfrontácii s Beth. Duttnovi si dali nejakú tú rošádu na rôznych pozíciách a to je asi tak všetko. Pozerá sa to zatiaľ fajn, ale od štvorky budem mať fakt vyššie očakávania a oko už neprižmúrim. Wink wink 😉 ()

Ronkar

Je to zvláštní paradox, ale přestože je tahle sezóna taková pohodovější, akce a násilí je méně, hrozně jsem si zase ten kovbojskej život rančerů užíval. Režie perfektní, soundtrack perfektní, herci perfektní. A ta krajina... nádhera. Co se děje týče, někomu nebude vyhovovat pomalejší tempo a fakt, že tentokrát se jede víc na rodinná a vztahová dramata než na konflikty s puškami. Na druhou stranu nemám k dějovým linkám moc výtkek. Některým postavám jsme se dostali zase o něco víc pod kůži, což i zpětně vysvětluje konkrétní vztahové postoje. Finální cliffhanger může naštvat ale pokud chtějí autoři rozvinout opulentnější konflikt, je to rozumná cesta. V praxi to znamená, že sezóna 3 je set-up pro sezónu čtvrtou. Ta bude nejspíš znamenat otevřenou válku. Finále až nápadně podobné jedné situaci v Kmotrovi tak navnadí a já se už teď těším na pokračování. Ale jestli nebude mít Sheridan koule, tak mě dost zklame. PS (spoiler): Co se logiky týče, moc nechápu, jak by mohla nějaká korporace takhle začít vraždit tak významné osoby... to by se nemohlo ututlat. Jedna věc je dělat bordel někde v Mexiku nebo Afganistánu, ale na území USA? ()

PeteBuck

Je to zaujímavé, ale ja nejaký veľký rozdiel medzi jednotlivými sériami nevidím. Vyzerá to tak, ako by to bolo vytvorené v priebehu jedného roka. A to myslím ako kompliment. Duttonovci si to iba postupne počas jednotlivých sérií rozdávajú s čoraz väčšími nepriateľmi. Niet sa čomu čudovať, čím idete vyššie, tým väčšie svinstvo. A teraz idú proti ťažkému korporátu. Keď tá CEO utrúsi, že si to s nimi rozdá a bude to vyzerať ako v zasranom Jemene, tak som vedel, že je s nimi zle. Zaujímavé, že CEO je tu černoška a ženská. Vždy kolovali vtípky, že CEO je vždy ten najbielejší chlap. Aké budú pravidlá, to je jasné, keďže korporáty a vedenie USA si robia pravidlá za pochodu. Ako to náčelníkovi vysvetlila najatá potvora (indiánsky evkivalent Beth): Oni tie pravidlá tvoria preto, aby ich porušovali. Spojené štáty porušili všetky pravidlá, ktoré kedy vytvorili. Od prvej zmluvy s Francúzskom, vrátane všetkých zmlúv s nami, až po poslednú zmluvu s Iránom. Iba ostatných nútia dodržiavať ich pravidlá. Rozpútajú vojnu, kedy chcú, kde chcú. Vezmú si, čo chcú a potom vytvoria pravidla, ktoré zabránia si to vziať späť. Vytvárajú pravidlá pre otrokov a pravidlá pre panstvo. A ty sa riadiš pravidlami pre otrokov. Už vidím, že Duttonovci to budú mať ťažšie a ťažšie. ()

mr_bohowsky

Musím povedať, že z tejto tretej série som najviac sklamaný. Celú sériu sa nič poriadne nedeje len kecy a do poslednej časti natlačia kompletné všetko. A teraz akože celý rok čakať na štvrtú sériu.Zhodnotil by som to tak, že nuda, nuda, nuda a posledné dve časti veľký rachot a môžme čakať rok. Aj by som si zanadával, ale asi to nebude mať význam. Zatiaľ najslabšia séria. ()

Tomulka

Tak tady už mi totálně vadí, že se linka příběhu zjednodušila jen na zachránit ranč za každou cenu. Nejen ve světě financí a obchodu, kde teda hodně rodina pokulhává. Politicky taky tragédie a tak to všechno vyřešíme pistolí. Vlastně se dá vraždou vyřešit všechno. Tak to je opravdu slabé. ()

matous20063

Nechci říkat ze to je zatím nejlepší série, ale já jsem si jí asi nejvíce užil. Je tady hodně prostoru pro vedlejší postavy. Záporák není tak moc cool, ale je to větší zmrd. Celkově se mi líbí více těch kovbojských scén. A závěr je absolutní bomba. 90% ()

Joachim36

Naprosto fenomenální začátek, který je více o lidech, o vlcích, o přírodě a nechá člověka zapřemýšlet nad spoustou věcí. Jo jo, sitting and thinking... a lot of sitting and thinking... to je dobrá rada do života. Pak je tu několik zcela výplňových dílů, které působí, že velká část týmu si musela vzít dovolenou a tak se natočila vata. A mezi tím ukázka boje, tak jak možná probíhá dnes v tom korporátním světě lidí s private jety a dokonale padnoucími obleky. Celé to pak krásně graduje a divák se dočká zase toho westernu, který má rád... Jo a furt taky se můžeme koukat na  Beth a Ropa, což se skoro nedá okoukat. ()

Petbrab

Třetí série mně přišla nejslabší, sice opět úchvatná podívaná na krásnou přírodou Montany, ale chyběl silný ústřední motiv. Konečně jsme se dozvěděli, proč Beth nesnáší Jamieho i proč Jamie celý život hledá sám sebe. Chtěl jsem dát jen tři hvězdy ale konec posledního dílu byl naprosto neočekávaný. ()