Yellowstone

• USA Yellowstone (viac)
USA, (2018–2024), 45 h 19 min (Minutáž: 37–93 min)

Kevin Costner, Kelly Reilly, Dave Annable, Kelsey Asbille, Wes Bentley, Gil Birmingham, Ian Bohen, Luke Grimes, Cole Hauser, Jill Hennessy, Danny Huston (viac)

John Dutton bráni svoj ranč pred nemilosrdnými developermi, indiánskou rezerváciou a inými nepriateľmi, ktorí chcú získať jeho pôdu. Toto všetko na pozadí rodiny, politiky a jeho odkazu. (SkyShowtime)

Recenzie používateľa Petbrab k tomuto seriálu (4)

Season 1 (2018) (S01)

Moc se mi nechtělo do dalšího "nekonečného" seriálu. Ale zatím pecka, od nádherného ranče přes krajinu v Montaně až do děje, kde postavy okolo Costnera vedou nelítostný boj na všech frontách - rančer bojující o staré časy a svůj ranč, jdoucí přes mrtvoly i přes své děti, indián věřící v odkaz předků a podnikatel s novými vizemi. ()

Season 2 (2019) (S02)

Druhá série udržela kvalitu té první. Člověk si ani nevšimne, že to je jiná série. Vše skvěle navazuje. Jen by mě zajímalo, co udělal v minulosti Jamie Dutton rodině, že se k němu tak chová. Snad to ukážou příští série. ()

Season 3 (2020) (S03)

Třetí série mně přišla nejslabší, sice opět úchvatná podívaná na krásnou přírodou Montany, ale chyběl silný ústřední motiv. Konečně jsme se dozvěděli, proč Beth nesnáší Jamieho i proč Jamie celý život hledá sám sebe. Chtěl jsem dát jen tři hvězdy ale konec posledního dílu byl naprosto neočekávaný. ()

Season 4 (2021) (S04)

Čtvrtá série po poněkud slabší třetí sérii je zase kvalitní. I když nějaké zcela nelogické scény by se našly. Sheridan je bůh. To co provádí s postavou Jamieho Duttona, to se jen tak nevidí. Výborné je vykreslení změny Jimmyho. ()

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

Costner a drama kolem Yellowstoneu vysvětleno

20.09.2023

Ještě začátkem roku platil Yellowstone za jeden z nejsledovanějších a díky péči scenáristy Taylora Sheridana (Sicario, Wind River) taky nejstabilnějších seriálů v Americe. Jenže s tím, jak… (viac)

Pokračování Wind River nabírá obsazení

Pokračování Wind River nabírá obsazení