Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

campix

Klasické akční béčko. Začíná se nám tu rozmáhat takový nešvar s časovými smyčkami. Co bylo jeden čas hodně osvěžující novotou už začíná být trošku obtěžující, protože ne všichni se s tím dokáží elegantně vypořádat.Boss Level z tohoto pohledu nepřináší nic nového. Frank Grillo se každé ráno probouzí do stejného dne a musí si proklestit cestu k bossovi přes všechny zabijáky, kteří jsou na něj posláni. Cestou zjišťuje, že všechno není takové, jaké vypadá a to sebou nese spoustu akce, humoru a umírání. Ve finále nejde o nic světoborného protože Grillo to celé sám neutáhne, Mel Gibson dostane šílené málo prostoru, finální boss fight tu prakticky chybí (???) a v některých momentech je vidět, že peněz na film také moc nebylo. Carnahan tak natočil další Sejmi Eso, kterému by ale prospělo trošku více péče a financí. ()

Juto

Nie je to nijak prevratný, ale je to dobre ladený krvavý akčný film s frenetickým tempom. Niekedy potrebujete trochu hlúpej zábavy a ,,Boss Level" vám to prinesie. 7/10 ()

Doldus

Akční Hromnice se čtyřprocentním Grillem (myšleno procenty tuku v těle) zaujmou svižným tempem a nahláškovaností v první půli, a pak trochu zklamou v půli druhé, která nejen že nestupňuje akci ani napětí, ale film jde dokonce tempem a vyzněním takřka "proti proudu" a snaží se k tomu všemu narychlo a klišoidně moralizovat. Doopravdy, pokud máte zápletku inspirovanou videoherními principy a s naprosto stylizovanou sebrankou postav, nelze asi čekat, že vám někdo sežere nějaké vážně se tvářící a ještě k tomu povrchní poselství o rodině a zodpovědnosti. Třeba takový "videoherní" Hardcore Henry naprosto přijal svůj úděl čistokrevné leč jednodušší zábavy a fungoval o to více. Tady ta zmíněná disonance trochu zabíjí potenciál filmu. Gibson výborný byť lehce nevyužitý, Watts se tam spíše mihne, cameo Michelle Yeoh potěší (i když její role a význam ve filmu je trochu "out there"). Jo a Grillo je v současnosti jeden z nejlepších akčních herců. ()

mortak

Akční Ad Astra. Nic proti meta rovině, ale když očekáváte akční výplach, a dostane se vám "hlubokomyslný" příběh o cestě nevěrného otce za rodinným "boss" levelem, trochu vás to naštve. Prostě další kočkopes, který chce nabídnout víc v lákavém akčním obalu. ()

Deyw

uziul sem si to..frank je typek jako svine..gibson dobrej zaporak..zapletka dobra..prvnich 30min je to neskutecna sypacka..pak to zdechne a ke konci se to zase rozjizdi a skonci to tak ze to vlastne neskonci...ale jo..dvojku bych si dal s chuti :) ()

otík

Akční jednohubka, na které si cením nápadu a zároveň dobrého zobrazení akce. Film není žádným levným béčkem, kamera slušná, akce ujde, sekání hlavy skutečně věrohodné. Škoda jen neslaného nemastného konce, ale jinak velmi vděčný film pro každého fanouška poctivé akce. Díky, hoši. ()

tom88

Carnahanova nabušená prasárnička, ktorej nechýba nadhľad, vtip, akcia a kupodivu aj dej je vcelku obstojný. Tento pokus s časovou slučkou sa vydaril. Divák sa nestihne ani na chvíľu nudiť. Frank Grillo sa na hlavnú úlohu skvelo hodil. Síce nemám rád Gibsona v záporných úlohách, ale tentokrát to vôbec nevadilo. Po technickej stránke taktiež bravúrne zvládnuté. Navyše kopec dobrých nápadov a výborných akčných scén. Za necelých 50 miliónov dolárov je to veľký luxus. Hodnotím možno nie úplne objektívne, ale po nejakom čase s radosťou prihadzujem piatu hviezdu. 85% ()

AdaMM

jako... jo, místy to bylo docela vtipný. když se to propadalo do sentimentu, působilo to už spíš trochu jako parodie ;) ale jako proč ne, oddychovka v pohodě ()

UhLee

(8/10). Parádně nahláškovaný akční nářez, který diriguje Frank Grillo. Ten mi tady skvěle sednul filmem krásně plynul. Šlo vidět, že si to hrozně užívá. Zápletka celého filmu byla použita už u mnoha filmů, ale i tady to funguje a je to náramná podívaná. Je to nápadité, svěží a není to nuda. Tento film se pro tento rok hodí náramně, protože u něj můžete krásně vypnout. Děj se krásně rozvine s postupem času a režisér postupně odkrývá karty. Fakt mě to bavilo. Některé vtípky, úmrtí a badass momenty jsou tady fakt parádní. Mel Gibson povstal tak torchu z popela a předvedl pořádně šedivý vous. Splnil svoji roli a užil jsem si jeho příběh, který doktorce vyprávěl. Menší camea známých tváří taky potěšila. ()

Lachtaan

Mně osobně v případě hrátek s časem stačí nejspíš poněkud málo, ale já se u filmu, o němž jsem do včerejška skoro vůbec nevěděl, neskonale zabavil. Frank "namakaný Leoš Mareš" Grillo se konečně probojoval k pořádné hlavní roli, v níž mu budete fandit každým momentem. Nebudu lhát, že mě sem nezlákala má múza Annabelle Wallis, která je nakonec ale spíše clickbaitem. Mnohem více se mužské obecenstvo pokochá krásnou Naomi Watts, jíž prostě nejde ani v nejmenším uvěřit její věk. Dovolím si říct, že jsem lepší akční film letos neviděl. ()

BROKEN_

Skvělé akční béčko se slabším scénářem, ale s tolika nápady a skvělým Frankem Grillem, že mu dokážu odpustit slabší vizuál, a jak jsem již řekl, scénář. Emoce na mě fungovali překvapivě dobře. Potěší ďábelský Mel Gibson, plus na svůj věk dobře vypadající Naomi Watts. Finále je malinko neuspokojivé, ale já se u tohohle filmu náramně bavil a slabší hodnocení jak 4 hvězdy rozhodně nedám. Spokojenost! DEJTE CARNAHANOVI VĚTŠÍ ROZPOČET A PŘEDVEDE VÁM JEŠTĚ LEPŠÍ KOUSKY! ()

Johnny.ARN

Fuha, veľmi príjemné prekvapenie. Kedysi nám Butler ukázal, aké by to bolo žiť v hre a teraz sa točia filmy, ktoré spájajú cestovanie v čase a to, keď si dáš strieľačku na najťažšiu úroveň a ani za boha ju nevieš prejsť. Grillo to zobral asi preto, že Statham nemohol a nikomu to nemohlo prekážať. Sympaťák, drsňák, pohybovo nadaný a ešte mu to aj strieľalo. Príbeh ponúka presne to, čo od neho čakáte. Akciu, veľa akcie, časovú smyčku, mrte rôznych kombinácií a záver, no povedzme, že keby to končilo inak, bol by som nespokojný. Tuto sa stretlo fakt niekoľko dobrých rovín a výsledok bol film, ktorý baví, je správne dlhý, má myšlienku, neni samoúčelný a konečne je odprezentovaná aj osobná zbraň AH. Za mňa silné 4 z 5 ()

Ryuuhei

Už jsem viděl takovou řadu filmů pojednávajících o časové smyčce, že jsem měl jen malá očekávání a spíš mě zajímalo, čím se tento film bude lišit. A liší se. Staví na akčnosti, hrdina nejde pro humor daleko a celý je braný hodně zlehka. Mise zde není jen přežít a zkusit se vymanit ze smyčky, ale i zjistit, jak zachránit své blízké. Co si budeme, v mnoha ohledech je film nedomyšlený a nedává moc smysl. Děje se tu třeba to, že hrdina netrefí mařku s mečem ani samopalem a aby ji porazil, musí se naučit příkladnému bojovému umění. To vážně? Nebo už jen to, že se řešení nachází v jednom baru - jak týpek, co dokáže odhalit sledovací zařízení, tak mistryně meče. Náhoda? Nemyslím si. A za ten konec bych tvůrcům nejradši vlepil facku, tohle se nedělá. Na druhou stranu to byla docela zábava sledovat, nadhled mě bavil a už jen za to udílím lehký nadprůměr. Ale zdaleka nejde o nejlepší film s časovou smyčkou, to ani náhodou! /// Viděno na Filmbox Premium. ()

noriaki

Chybí tomu lehkost, nadhled a vtip. Pokusy byly ale čím víc se o ně film snažil, tím křečovitěji působil. Nakonec jsem byl vděčný za každou scénu v níž Frank Grillo vypnul svůj nekonečný vnitřní monolog a nechal za sebe mluvit pěsti a pistole. Joe Carnahan ze slibného námětu natočil přestylizovanou mlátičku s necharismatickým hrdinou a záporákem, co se ve filmu sotva mihnul. Líbila se mi hudba. Má náběh na klasický rock z osmdesátek, ale vždycky se vyvrbí do něčeho modernějšího a dynamičtějšího. Takhle si asi režisér představoval celý Boss Level. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)