Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

Renfield

Když se to drží svého herního konceptu opakujících se misí, v nichž se člověk neustále zlepšuje, protože už ví co kdy čekat, je to vcelku fajn. Roye dokonce občas něco napadne, třeba takový zub, čímž dává opakujícímu se příběhu něco nového a ten se tak neokouká. To platí až do Boss Level, finální fáze, ve které jsem konečně čekal řádný prostor pro Mela Gibsona. Jenže ten se ani tady nekoná, navíc se nekoná ani žádné převratné finále. Místo toho se zase vracíme na začátek, je totiž třeba zachránit rodinu, což vzhledem k předešlému odlehčenému ději působí trochu jako parodie. 55% ()

majec4

Filmy s casovou sluckou mam rad. A takyto akcnak nemozem obist. Mozeme polemizovat ci ten scenar nemohol byt trochu lepsi, ale koho to zaujima? Je to jedna jazda tento film. Niekoho to mozno po par minutach prestane bavit, ako kopu ludi nebavi F1, kedze to ide dokolecka, dokola. No mne sa to, tak ako aj F1, velmi pacilo. Trochu ma stve zaver, v tomto pripade by som chcel vediet ako to presne dopadlo. Potitulkova scena by nikomu neublizila. Grillo sa mi pacil, Gibson bol nenapadny, cakal som ze sa z jeho ucasti vytazi trochu viac. Nevadi, na buduce. Na koniec vsak musim spomenut najoblubenejsiu repliku celeho filmu: "I am Guan-Jin. And Guan-Jin has done this." ()

jerenymo

Tak tohle byla akční chuťovka jak vyšitá. Jestliže vezmu trochu "Na hraně zítřka" a trochu "Deadpoola", smíchám, protřepám, tak se podává tahle odreagovačka. Parádní, dal bych si ještě :D ()

Flopik

Nápad veľmi podobný napríklad Edge of tomorrow ale podaný vtipnejšie a odľahčenejšie. Premisa filmu je jasná, Frank Grillo umiera každý deň a keď neumiera on tak celý svet, no a samozrejme sa to snaží zastaviť. Popri tom je rozprávač príbehu a má skvelé hlášky. Akčná stránka nie je úplne vymazlená a nie je jej toľko, ako by som si prijal. Na druhú stranu však keď bola tak bola fajn, Frank je výborný a nie je to ani zbytočne dlhé. Pomohli aj komediálne prvky ktoré sa skvelo hodili. Chýba nejaký pamätnejší soundtrack a koniec mohol byť lepší. Za mňa však solídne 4* a výborný počin. ()

Bezda202

Grillo je borec, jinak je to bohužel docela průměr a může za to hlavně nic moc finále a délka filmu, která by snesla zkrácení. 3* ()

Sunny.69

No teda. Klasickej nápad s časovou smyčkou, supr. Pěkně netypický den se tomuto mladému muži opakuje... Ale ta slátanina, která je zatím? Ten důvod proč je chudák v časové smyčce? Už dlouho mě nějaké "vysvětlení" ve filmu takhle neznechutilo. Slovy klasika: "To byla ale pí*ovina!" ()

Fifer

Příjemné a vtipné béčko s neokoukaným drsňákem Frankem Grillem. Docela mě zamrzelo, když jsem zjistil, že neokoukanému sympaťákovi je 55 let, sakra tak to není zrovna nová krev. Určitě je možné filmu vyčíst řadu věcí. Například koncept časové smyčky už je poslední dobou dost nadužívaný. Ale jinak je vše OK. ()

Bozvav

Takový potenciál a taková sračka stominutová z toho vylezla. Přitom začátek opravdu potenciál měl, svižné akční tempo, sem tam uceděná hláška. Ale při pořád dokola omílaném, se divák nutně musí začít nudit. navíc hromada nelogických úkonů všech zúčastněných bije do očí. Závěr trapný a pointa se nekonala. Gibson rýhatá huba taky nic nepředvedl, prostě stupidovina za 35%max. ()

warrenur

Hm, preco ta nostalgia za "Edge of tomorrow"? :) Naivna blbinka, ale obcas celkom zabavna a i vtipna. Slabsi priemer. 45% Ak vam nevadia zbesile, premrstene a brutalne akcne pasaze, kludne do toho. ()

theSaint

Jako proč ne.. ovšem Grillo je tak šíleně nesympatický vždy a za každých okolností, že vám to nedovoluje si tuhle oddechovku řádně užít. Je sice jak vytesaný z mramoru, atraktivní chlap, alfa, ale ta jeho aura to prostě háže úplně mimo. Táhne se to s ním celou kariéru. ()

Saur.us

Je únor, hromnice je na hraně zítřka a J. Carnahan a bratři Boreyovi mě naservírovali ukrutnou vykrádačku, kde se místo na piano učí s mečem a místo A. MacDowell je M. Gibson ale i přesto všechno je to vlastně strašně zábavná akční taškařice, kde i cutsceny jsou přesně tak béčkové jak jsme z počítačových her zvyklí a ten tisíckrát opakovaný level mě vrací ke klávesnici a myši úplně jako za mlada. Stejně jako starší Hardcore Henry je tohle další film, který ocení především hráči. Všem ostatním tam nejspíš bude chybět ten feel, který u mě přidává jednu hvězdu navíc. ()

anatheman

I když se jedná o jednohubku, uděluji 5 hvězd. Podle mě skvělá šílenost, která se nebere vůbec vážně, je plně funkční a především - kurevsky zábavná!!!. Tedy na rozdíl od Tenetu, že... Kanonáda akce, hlášek a brutality. Zkrátka YES! ()

Rathalos

Velmi zaujimavy sci-fi thriller,ktory je nabity nielen akciou,ale je aj vtipny a zabavny,objavi sa tu vela znamych hercov,Frank Grillo je vymakany,drsny,ma dobre hlasky a zabija ako na beziacom pase,no a nemozem zabudnut spomenut koniec,ktory pravdepodobne naznacuje pokracovanie,takze uvidime,ci sa ho dockame,nie som samozrejme proti...:-) ()

Hapretor

Asi překvapení roku ... tohle jsem nečekal ... hodněkrát viděno ... nápad úplně obyč ... ale provedení stojí za to ... konečně dostal Frank Grillo pořádný prostor na plátně ... a je na co koukat ... je to od přírody frajer ... v jeho věku - taková kondička ... respekt !!! zabavilo - pobavilo - překvapilo ()

Rockerman

Fantasmagorická časová smyčka, ve které nejde o nic menšího, než jako obvykle zachránit svět před zkázou. Méně romantiky, o to více akční jízdy. Bavilo mě to, ikdyž těch pokusů bylo trochu moc. Silné 3* ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)