Roy Pulver (Frank Grillo), vyslúžilý príslušník Delta Force, uviazol v časovej slučke a vďaka mnohým predchádzajúcim slučkám smrti sa naučil prežiť deň. Každý deň sa zobudí o siedmej ráno, vyhne sa atentátnikovi vo svojom byte a útoku strelca vo vrtuľníku, potom unikne zo svojho bytu skôr, ako vybuchne. Počas dopoludnia sa mu podarí uniknúť mnohým vrahom, ale zistí, že nie je schopný prísť na to, ako prežiť útok atentátnika o 12:47. Znova sa prebudí vo svojom byte, na ktorý zaútočil atentátnik o 7:00 ráno. Deň pred tým, ako Roy vstúpil do slučky, ho jeho manželka Jemma (Naomi Watts), s ktorou už dlho nežije, požiada, aby ju navštívil v práci. Pracuje v spoločnosti Dynow Labs, ktorá vyrába zbraňové systémy. Chce, aby tam Roy absolvoval pracovný pohovor. Obaja sa dostanú do sporu kvôli Joeovi (Rio Grillo), ich synovi, ktorého Jemma presvedčila, že Roy je len rodinný priateľ. Keď šéf spoločnosti, plukovník Clive Ventor (Mel Gibson), objaví Roya v Jemminom laboratóriu, ako pracuje na prísne tajnom projekte, nechá ho vyviesť von, ale Jemme sa podarí získať vzorku Royových vlasov. V jednej z opakujúcich sa slučiek sa Roy pokúša zavolať Jemme, ale namiesto toho sa rozpráva s Ventorom, ktorý mu povie, že Jemma deň predtým zomrela pri nehode v laboratóriu. Roy je zdrvený, ale neverí, že by jeho žena mala nehodu... (TV Markíza)

Autogram

Ale áno, takto môže krátke svižné sci-fi vyzerať. A nevadilo mi, že namiesto tajných agentov sa riešia rodinné hodnoty, veď prečo nie? Malý veľký Tom by mohol mať proti tomuto filmu námietky pre plagiátorstvo a zvlášť pre podobu slovenského názvu, ale o tom asi ani netuší. Mňa práve tá slovná podoba prilákala a urobil som dobre. A Naomi Watts je tu, hoci s malou rolou, krásnou čerešničkou na torte. –––– Nemení sa len jedna vec. A to, že zomriem. V každý jeden deň zomriem. –––– Ja som Guan-Hi a toto je práca Guan-Hi. –––– Budeš sa už navždy len ľutovať deň po dni, neurobíš s tým vôbec nič, keďže sa s tým zjavne nič urobiť nedá? Nie! Urobíš. Niečo s tým urobíš. ()

Hollohlaway

Oddechová a skutečně hlavně zábavná timeloop variace. Frank Grillo nehraje záporáka, to koukám, navíc jeho hláškující maník je fakt osvěžující. Akční béčko nářez, s pár příjemnými vedlejšími rolemi. Michelle Yeoh potěšila, závěr pravda trochu naštve. ()

blackkocour

Otravný holenný vřed, s nesympatickým a gumovým Grillem. Na Hromnice, o jednoho buzeranta více.. fakt vás pořád baví vymýšlet tyhle hovadiny, kde se používá časová smyčka, kterou než si hlavní postava uvědomí do x tý smrti, tak do té doby mně to už přestane bavit? Má to totálně divnou zápletku, která se střídá s ještě tupějším vyjadřováním rodinných hovnot s dynamickým koncem světa, či jakou hovadinou si to půjčilo (já to řeknu jasně a stručně, sprostě vykradlo..), z Terminátora? Mel Gibson, kurva, dělal tu vůbec něco? Ještě větší nezajimavou a úplně zbytečnou roli, fakt dostat nemohl? A tohle mi hlava nebere, k čemu se ten vošoust učil nějaké bojové umění Spin-Mindžisu, a na pamatovačku uspořádanou cheografii, když stačilo jen skočit na vrtulník a všechny zabijáky setřít už z výtahové šatny? Já jsem z toho sob, řeknu vám lidičky. Někdo se tu snažil o vyplněný času polysterenem a rýžovými chlebíčky, a já debil nad tím ještě ztrácím čas. No nic, jdu si utřít zbylý sopel, který jsem musel zanechat na monitoru, páč krom Vánoc, na mě taky už brzo přichází ta sváteční Korona. Jdu to zapít paralenem a čajíkem, a možná se ještě ozvu. ()

jefff

Nápad teda nic moc. Je to vytažený ze všech starších "smyčkových" filmů. Navíc nic kloudného tvůrci nevymysleli. Není to sice nuda, ale po filmařské stránce těžký průměr. ()

Maynard.

Jou, jou, tohle je super skvělá jízda! A to dámy a pánové od začátku až do konce. Ano, něco podobnýho sme už viděl v Na Hromnice a NA hraně zítřka. No a co? Dyť je to peckovej nápad s časoprostorovou smyčkou. Tahle je navíc vyšperkovaná tím, že se každý ráno vzbudíš a 1.co je, tak týpek s mačetou před xichtem :o). Výběr hlavního hrdiny na jedničku s hvězdičkou. Všecko ostatní taky skvělý. Jo, z tohodle filmu sem opravdu nadšenej a myslím, že ho brzo uvidím znovu... ()

Soweek

Carnahan za svoji kariéru natočil pár skvělých akčních filmů a společně s hereckým obsazením mě nalákal na jeho poslední dílo. Bohužel, navzdory známým jménům, se jedná o typickou low budgetovku, které má snad i k popkorňáku daleko. Film je vyloženě stupidní svou jednoduchostí a přímočarostí. Zahrává si s klasickou smyčkou Na hromnice o den více, ale vůbec nic z ní netěží, nepřekvapuje a nepřináší nic nového. Pak Vám ani ten popkorn nechutná. ()

kenkaku

Rozhodně neljepší a nejzábavnější film roku. Prakticky hned začátek je rozjezd na plné obrátky - až možná moc, protože pak náslefuje relativně nudná - žvanivá - pasáž, která přiliš kontrastuje. Nicméně o tragedii rozhodně nejde. Minimálně 75% filmu je “vtipně” natočená akce (s přesně akorát nadsázkou, aby z podívané nebyla groteska). A zbytek se “vysvětlují pravidla” děje, aby vše mělo alespoň nejaký smysl. Jsem si jist, že na film se dá podívat bezprostředně 2x za sebou a zábavný bude pořad stejně. Nejde totiž o děj ani zápletku ale o čisté akční guilty pleasure ;). ()

BMAJTZ

Možná je moje hodnocení trochu přehnané, ale už dlouho jsem se u akčního béčka takhle nebavil. A to je vlastně přesně co to je, je to akční béčko nic víc. Dobře zahrané, rychle to odsýpá a akce je tu přehršel. Rozhodně jsem se nenudil naopak mě to hodně pobavilo. ()

Lukoboss

Chtěl jsem blbou oddechovku, u které se dá vypnout, a v podstatě jsem i něco takovýho dostal. Ale je tam i nějaký "ale", což je problém. Akce je velice slušná, F. Grillo nabušenej drsoň, sem tam i nějakej ten vtípek nebo hláška a M. Gibson v roli záporáka taky potěší. Nicméně by tenhle (už několikrát použitej) nápad měl dostat do rukou jinej tým lidí. Stopáž je na dnešní dobu krátká, přesto se najdou hluchý místa, hodně scén se opakuje, takže to postupně přestává bavit, navíc namísto gradující akce se dostáváme k přemýšlení o životě a romantické lince. Je to škoda, tady to prostě mělo být napálený od začátku do konce, tenhle žánr by si to zasloužil. A ten konec bez konce a pomsta nepomsta tomu na závěr taky zrovna nepřidá. Hmmm... ()

sedm.1

Boss Level je výborná béčková jízda, kterou ovšem totálně zazdil závěr, a to v podobě podprůměrného vypořádání se ústředního hrdiny s hlavním záporákem a pak hned následné vysvětlení celé zápletky, které beru za více než neuspokojivé, či spíše si pokládám otázku, jestli tuto pointu vymyslel Carnahan až při závěrečné klapce tzv. na koleni, nebo byl tak nenápaditý a hloupý už od začátku, a myslel si, že právě tímto závěrem může někoho oslovit. Nevím tedy jestli se mu to u někoho povedlo, ale mě tím jen značně znechutil do té doby jinak naprosto parádní dojem z celého filmu. Škoda, jelikož opakuji, od první minuty je to jinak ve všech ohledech super zábavný nářez, narvaný až po okraj nápaditými scénami, strhující akcí, která je navíc slušně nekompromisní, nechybí ale překvapivě ani vážně funkční vtipné momenty a samozřejmě třešničkou na dortu je tu výrazné obsazení rozhodně nenudících postav, v čele s ultradrsňákem Frankem Grillem, který tyto role zvládá na jedničku a mě osobně v nich vážně přesvědčuje a baví. Mel Gibson tu pak sice působí jen jako jméno do titulků a jeho využití bych si tu představoval určitě větší, ale naštěstí všichni ti jeho zabijáci tu jsou natolik zajímavý a nenudící, že jsem ani s tím neměl prakticky žádný problém. Nakonec dávám ale tedy jen průměrné hodnocení, i když bych chtěl dát upřímně vyšší, ovšem opakuji, ten závěr mě negativně rozhodil a Joe Carnahan tentokrát jako scénárista v onom mnou omílaném závěru prostě pro mě selhal. ()

iXtr3m3

Taký navlas rovnaký a predsa iný malý Edge of Tomorrow. Skvelá akcia, perfektný správne dávkovaný humor a nadhľad, vtípky z iných filmov (Indy, Captain America), skvelý soundtrack, pohodová malá veľká pecka a nesmierna škoda, že si toto človek nemohol užiť v kine a ešte väčšia škoda, že kvôli tomu, že Frank Grillo nie je áčková hviezda, tak film obíde množstvo obrovské množstvo ľudí, ktorí by si ho tiež inak skvelo užili. Pre mňa osobne veľké prekvapenie, pretože som od filmu neočakával absolútne ale absolútne nič, žiaden hype, žiadne sny, takže ma trafil dokonale a dokonale som si ho aj užil. Odporúčam všetkými desiatimi. ()

Kienast

Námět neoriginální, hlavní hrdina skvělý. Když se tam střílí a zabíjí je to skvělý film, když ovšem přijde na dialogy, našli jsme kámen úrazu, určitě z toho nejsem odvařený jako někteří místní. + Je tam nějaký šedivý filtr či co, který se mi do toho fakt nehodil. Silné 3* nebo slabé 4*. 6/10 ()

wooozie

Tyto filmy s časovou smyčkou miluju a i Boss Level je opravdu sympatická oddechovka, která má však tu nevýhodu, že není tak zajímavá (Zdrojový kód), a tak zábavná a dobře vypadající (Na hraně zítřka) jako konkurence. ()

Zagros

Po delší době jsem si pustil novou akčnárnu, potřeboval jsem výplach mozku a zvolil jsem skvěle. Boss Level se mi přesně trefil do nálady a do vkusu. Sci-fi zápletka se stálým opakováním času vůbec nevadila, naopak celý film vhodně okořenila. Podobný námět se sice již několikrát objevil, naštěstí to ještě nebylo přehnaně mockrát a nezačal mě nudit. Boss Level měl perfektně vybalancovaný poměr příběhu, akce, humoru,… všeho bylo tak akorát a namícháno to bylo přesně. Bavilo mě to po celou dobu. Jako akční jednohubka na oddechový večer posloužil dokonale. Dovedu si přestavit, že na opakování to už bude slabší, ale na jeden večer rád doporučím. Franka Grilla jsem v podstatě neznal a i za jeho fajn výkon dávám silné tři hvězdy. ()

666Carnage

Svižná akční jednohubka s nádechem videohry. Frank Grillo je sympaťák a celý film utáhne v klidu sám. Vtipy a odkazy super. Povedený kousek. 75% ()

klukluka

Když jsem viděl, že Frank Grillo točí asi tak 10 filmů ročně, tak jsem si říkal- no, potěš koště, to bude film… A ono jo- je to výborný! Tohle je důstojnej pokračovatel Hromnic, fakt že jo. ()

SpaceOdyseus

Je to becko jako prase, to ale neznamena, ze scenar muze byt uplne debilni. Jasne necekam tu oscarove parametry, ale aspon elementarni smysl by to melo davat. Zaminka pro casovou smicku tu je uplne debilni, rodinne vazby jsou hloupe i na cecko a jaky mel vlastne zaporak plan? Kdyz ne pribehem, tak to bude bavit treba aspon tou akci. Ne? Ne. Akce je hodne, ale dlouho jsem nevidel u akcnaku tak nenapaditou akci. Je to nudne a tak bolestne bezzube. Useknute hlavy padaji jedna za druhou, ale kapku krve aby clovek pohledal. Nuda, sed, zklamani. ()

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

Gibson, Grillo a Carnahan zpátky v akci

05.11.2019

Herecké hvězdy Mel Gibson a Frank Grillo mají za sebou čerstvě spolupráci s režisérem Joe Carnahanem na akčním sci-fi Boss Level, které je momentálně v post-produkci. Tato trojice si pak zjevně sedla… (viac)