Cintorín domácich zvierat 2

• Česko Hřbitov domácích zvířátek 2 (viac)

Smrt je někdy lepší variantou. Děsivá hrůza která se udála ve městečku Ludlow ve státě Maine, neskončila a znovu se probouzí v tomto pokračování úspěšného filmu z roku 1989, který napsal Stephen King. Po úmrtí manželky se veterinář Chase Matthews (Anthony Edwards, seriál Pohotovost) a jeho 13letý syn Jeff (Edward Furlong, Terminátor 2: Den zúčtování) přestěhují do městečka Ludlow, aby znovu začali někde jinde. Jeff, přehlížený ostatními dětmi z okolí se spřátelí s dalším outsiderem, Drewem Gilbertem, který má strach ze svého krutého otčíma Guse (Clancy Brown, Highlander). Poté, co Gus chladnokrevně zastřelí Drewova milovaného psa, pohřbí ho na místním indiánském pohřebišti o kterém se říká, že dokáže mrtvé přivézt zpět. Když se zlo probudí, chlapci si uvědomí, že někdy je lepší nechat mrtvé na pokoji. (Magic Box)

Nivenx odpad!

První díl byl podle Stephena Kinga a velice povedený a líbivý, ale tohle ne. Film vystupuje jako horor, ale doopravdy v něm skoro nic hororového není a připadá mi jako nepovedená stupidní komedie. Už nikdy více, nenašel jsem tam žádný okamžik za který bych mohl dát alespoň jednu * , Takže film končí v odpadu . ()

SeanLSD

Strašná blbosť. Námet je pritom slušný, ak je ústrednou témou cintorín domácich miláčikov, prečo neurobiť hrdinom veterinára a nezapliesť do toho hlavne deti, ktoré sú u Kinga tak častým motívom, ale v tejto knihe sa prekvapivo nevyskytovali..? Pokračovanie samozrejme, prečo nie, ten príbeh je nosný a viem si predstaviť hromadu motívov, v knihe vzrušujúco nedotiahnutých, o ktoré by sa nápaditý scenárista mohol oprieť... CINTORÍN DOMÁCICH ZVIERAT v literárnej podobe je až esenciálnym stelesnením nepríčetnej hrôzy v spojení s vecami, ktorým sa nikto z nás nedokáže vyhnúť (v dnešnej dobe drsných a na hranu idúcich hororov si nie som istý, či vôbec mám odvahu pozrieť si chystaný remake...) Lenže ak prvý diel bol iba neveľmi zvládnutou ilustráciou, dvojka sa znížila k úplnému, chvíľami až parodickému paskvílu. Na toho rehotajúceho sa recyklovaného maníka však určite nezabudnem... ()

HorrFi

Po skvělej jedničce přichází slabá a celkem zbytečná dvojka.. tohle je ukázkovej příklad toho, že ve většině případů bejvaj dvojky slabší.. atmosféra nebyla špatná, ale celkový pojetí a zpracování mi přišlo nevýrazný.. ()

cocrHeLL

Tak tady musí člověk plně zapomenout na atmosféru a genialitu prvního dílu. Na úkor atmosféry a vážnosti do filmu vstupuje komedie a víc brutality a to byl krok, díky němuž jsem se nesmírně bavil. Vůbec nebylo na škodu udělat takhle ráznou změnu oproti předešlému Řbitovu a namísto nuzného pokračování, kde by se nějaká nová rodinka klepala strachy a dostávala na prdel od tajemného místa indiánských předků, se rodinky objeví 2 a se smutkem ze ztrát se potýkali mnohem uvolněnějším způsobem a s nadsázkou. Věřím, že mnozí fanoušci Pet Sematary to budou však brát opačně a jejich pohled nezatracuji. ()

pravdovravny

Rozhodne nie také zlé ako jeho hodnotenie. Je tu viac zábavy, ale sú tu zas aj brutálnejšie mordy. Takže je to vlastne taký slasher:)ktorý sa priživuje na sláve jednotky. Ale rozhodne stojí za pozretie. ()

VanTom

Ne úplně marná nepřímá dvojka zmagoří až v blízkosti cílové pásky, kdy se pohřbívá a oživuje pomalu sériově, do té doby umírněně (ale zároveň utahaně) mixuje hororovou atmosféru se školními klukovinami (a šikanou, týráním a smrtí, ehm). Režijně i herecky (s výjimkou psychopata Clancyho Browna) ovšem vázne, nejvýrazněji opět ve finále. Ale čekal jsem ji mnohem horší, lepší 2*. ()

lykan9

Úplně zbytečné pokračování docel slušné jedničky. Scénář je hloupý a nudný. Herci až na nějaké výjimky nevýrazní ba až hrozní. Jediné, co to trochu zachránilo tak masky a s přimhouřenýma očima, závěr. Jiné kladné věci v tomto hororu nenajdete. ()

bari68

Názorný príklad filmu, kde z prvotného filmu v pokračovaní sa vyparila všetka atmosféra a stala sa z nej nechcená paródia. ()

Knowho

A pak je tu druhý díl, který už nemá knižní předlohu. Příběh je hloupý, až podprůměrný, naštěstí to zachrańují kostými, a docela i hudba, která ale není tak povedená jako v prvním díle (Ramones jsou prostě Ramones). Prakticky žádná návaznost na první díl, až na jednu zmínku v zhruba půlce filmu. Nakonec, ale musím přidat půl hvězdy za šíleného Clancyho Browna, který jsou svou roli doopravdy užívá, a je prostě úžasný. 3,5/10 ()

Paldiny

A síce sa recykluje, ale ja som bol spokojný. Pokračovanie prináša viac brutality, viac čierneho humoru a najmä skvelého C. Browna, z ktorého šiel strach aj zaživa. ()

BlackHood

Nemáte rádi horory? Ale tohle není žádný horor, je to jenom obří sranda! Naposled jsem se tak zasmál u Scary Movie. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4 ()

Aurus odpad!

Tak tohle opravdu ne. Příběh je strašnej, postavy jsou tak debilní a hudba je docela ok. 2 vraždy sice vypadali dobře ale film to nezachrání. Film je skoro celej nudnej a skoro nic se tam neděje a ještě k tomu jsem u toho filmu usnul nudou ale na to co jsem prošvyhnul se už znovu koukat nebudu. Za mě 0,5/10. ()

Liduskaa odpad!

brrr...no já sem věděla proč tak dlouho odmítám se na tuhle sr***u podívat! moje chyba, že sem ve svém původním správném úsudku polevila, mohla sem těch ztracených 96 minut pošetřit na něco jiného.... ()

helraiser

Takové slušné pokračování, atmosférické pecky od Kinga. Oproti předchůdci to má méně atmosféry, o to více ovšem akce, zombíků, mrtvol, Gore a i nějaké ty kozy se ukážou. V poslední řadě se musí zmínit hodně dobrý masky, ty se prostě povedly. Takže se v podstatě jedná o slušný béčko, které rozhodně pobaví. ()

Allan odpad!

Než abych ztrácel drahocenný čas a především nervy tím, že se budu snažit vycucat si z prstu vůbec nějakou smysluplnou recenzi, naprosto v klidu se spokojím s konstatováním, uvedeném již v záhlaví tohoto mého hodnocení. Tento film to už totiž rozhodně víc poškodit nemůže. ()

kubal18

Ale né. Nebylo to zas tak špatné jak se píše. Příběh se slibně rozjížděl a i v průběhu nijak moc neztratil na síle dobrého béčkového horroru. S "efektama to už bylo horší". Mrtvého psa by v tom plyšákovi viděl málokdo.. ()